Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmasis echo

QUOTE(Katusik @ 2007 08 15, 18:36)
aha, o tada per vidurį nėštumo sužinai (neduok dieve), kad vaikas vystosi be vienos kojos ar rankos. ką tada darysi? abortą? kojos/rankos trūkumas nėra su gyvybę nesuderinamas veiksnys, tad vaiko ir tavo gyvybei teoriškai niekas kaip ir negresia. todėl aborto nė vienas save gerbiantis gydytojas nedarys.

ir kas tada? gimdysi invalidą?

aš už tai, kad visi negerumai būtų nustatyti kuo anksčiau. todėl, manau, iki 12 sav. echo turi būti PRIVALOMAS.

echo pirmas ir yra (turėtų) būti daromas iki 14 savaitės.
O dė kitų tavo komentarų,( kur ir vėliau parašyta) tai invalidė PROTO esi TU blink.gif
Atsakyti
QUOTE(spylka @ 2007 08 16, 21:52)
echo pirmas ir yra (turėtų) būti daromas iki 14 savaitės.
O dė kitų tavo komentarų,( kur ir vėliau parašyta)  tai invalidė PROTO esi TU blink.gif


Na ir kam taip stipriai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vilnera @ 2007 08 15, 14:21)
Echoskopu apziureti vaikuti tikslinga 18-20 sav.,nes butent tada galima pamatyti,ar viskas tvarkoj ir ar vaikutis vystosi taip,kaip reikia.


Mano gydytoja būtent taip ir sakė. Todėl man pirmą echo paskyrė, kai man bus 19 savaitė.

QUOTE(dobiliukai @ 2007 08 15, 15:15)
Nu, sorry, merginos, iš kur ištraukėt, kad echo kenksmingas? Gal galit nuorodas įmesti? O tai kaip jūsų  manymu negimdinius nėštumus nustato šiais laikais ir kitokias anstyvojo nėštumo problemas?


Kiekviena gydytoja tą puikiai žino. Man kai vidurius skaudėjo ir nežinau kas buvo, tai net toji gydytoja nedarė echo (kur būtų tyrę inkstus, kepenis, kasą), nes nenorėjo kenkti vaikeliui. Sakė 'padarysiu echo tik tada, jeigu skausmas bus pastovus ir nepakenčiamas". Taip, kad dažni echo matyt tikrai nėra super dalykas ir juos rekomenduojama daryti 18-20 savaitę. Kur tik skaičiau, visoj literatūroj rašo tą patį.
Aišku man jau dabar norėtųsi pamatyti savo klecką ir pasidžiaugti su kitom bigsmile.gif Bet kai jaučiuos pakankamai gerai, tai palauksiu aš tas kelias savaites ax.gif
Negimdyvinis nėštumas pasireiškia kitaip nei gimdyvinis. Jį lydi dideli skausmai, o dažnaiausiai ir kraujavimas. Jeigu taip nutinka, nemanau, kad tada gydytojai primygtinai reikalauja laukti 18 savaitės unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,

skaiciau tema viena tema, o baisges ji pykciias reikalingas echo pradzioj nestumo ar ne doh.gif nu duodat merginos...

is savo patirties sia pykciu tema galiu pazymet keleta dalyku:

-kartais atsitinka taip, kad nestumas pirmajame trimestre nebesivysto, to pastebeti laiku be echoskopo negalima, nebent nuolat darant kraujo tyrimus nestumo hormono lygiui nustatyti, o jis daznai skiriamas tik tada kada paziurejus echoskopu kyla itarimu del vasiaus vystymosi;
-daznai moteris nejaucia jokiu nesivystancio nestumo pozymiu;
-kartais toks nesivystantis nestumas pasisalina pats - ivyksta persileidimas, bet daznai tenka daryti abrazija - valyma. taigi jei moteris nezino kad jos vaikelis nebesivysto ir neivyksta savaiminis persileidimas, gimdoje mires vaikelis ar jo puslele ima gesti ir gresia kraujo uzkretimas (atleiskit kad ziauriai skamba).
-negimdini nestuma nustatyti be echoskopo praktiskai negalima ir tokiais atvejais moterys tai suzino jau ligononeje plysus kiausidei, nes mums visoms nestumo pradzioj daznai ta pilvuka paskauda ir suvokti paciai kad tau yra negimdinis nestumas kazin ar imanoma.

taigi pacios spreskit reikalingas jums akstyvas echoskopo tyrimas ar ne.

beje tyrimais NERA irodyta, kad echoskopas kenkia vaisiui ir juolabiau kad sukelia persileidima, neskleiskite dezinformacijos. bet as pati manau, kad viskas: kompiuteraiai mobilieji telefonai, tie patys echoskopai neteikia mums daugiau sveikatos ir tam tikrais atvejais ja zaloja, todel viska reikia daryti protingai.
Ir tirtis tuo echoskopu ne tam, kad vaikeli pamatyt, o del to, kad tai tikra mediciniskai reikalinga.

tai tiek, sekmes mergaites smile.gif

Atsakyti
QUOTE(ajuka @ 2007 09 05, 19:55)
bet as pati manau, kad viskas: kompiuteraiai mobilieji telefonai, tie patys echoskopai neteikia mums daugiau sveikatos ir tam tikrais atvejais ja zaloja, todel viska reikia daryti protingai.
Ir tirtis tuo echoskopu ne tam, kad vaikeli pamatyt, o del to, kad tai tikra mediciniskai reikalinga.


Labai protingai pasakei drinks_cheers.gif Aš irgi taip manau. Jeigu visi tyrimai (be echo) yra geri, tai galima ir palaukti tos 18 savaitės kaip ir rekomenduoja gydytojai.
O tam, kad nekelti daugiau pykčių, tai aš sakau, kad savo echo pirmą darysiu 19 savaitę.
Atsakyti
na jei kas nors nori papildomo echo, taigi visada gali nueiti ir pasidaryti privaciai, aisku proto ribose reiketu ir tu echoskopiju... bet nematau cia niekur jokios tragedijos, jokiu problemu taip pat schmoll.gif
Atsakyti
Mielos mamytės, aš per pirmą neštumą echoskopiją dariausi 3 kartus ir viskas gerai, manau, kad vaikui nepakenkė visai, man tai įrodo, tai, kad mano mažoji panelė super gerai auga, anksti vaikčiot pradėjo ir t.t. ir tikrai nėra ko bijoti, ką jau reik pasidaryti, tą jau reik, beje, daktarai žino ką daro. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alinutėlė: 07 rugsėjo 2007 - 09:51
sveikos, uzsukau i sia temele, As pati pries 1.5 metu turejau nesivystant nestuma, kai budama beveik 15 sav suzinojau, kad mano leliukas nesivysto nuo 9-10 sav verysad.gif Visi tyrimai buvo geri, jauciausi kaip tikra nestuke.gif kartais papykindavo, krutine super jautri ir t.t. Mano ginekologas buvo tas, kur sako,kad iki kokios 17 sav nera reikalo echo daryt... Gerai kai gerai baigiasi, bet man tai buvopats didziausias sokas ne todel kad vaikiukas nesivysto, o tai, kad as 5 savaites buvau laiminga nestuke nors maziukas jau buvo nebegyvas... verysad.gif
Iki siol dar nepavyko pastot bet tiksliai zinau, kad pastojus tikrai echo darysiu daug anksciau nei 18 sav... Tiesiog... zinau, kad geri tyrimai ir savijauta nera rodiklis, jog nestumui viskas ok. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 09 08, 17:50)
sveikos, uzsukau i sia temele, As pati pries 1.5 metu  turejau nesivystant nestuma, kai budama beveik 15 sav suzinojau, kad mano leliukas nesivysto nuo 9-10 sav  verysad.gif Visi tyrimai buvo geri, jauciausi kaip tikra  nestuke.gif  kartais papykindavo, krutine super jautri ir t.t. Mano ginekologas buvo tas, kur sako,kad iki kokios 17 sav nera reikalo echo daryt... Gerai kai gerai baigiasi, bet man tai buvopats didziausias sokas ne todel kad vaikiukas nesivysto, o tai, kad as 5 savaites buvau laiminga nestuke nors maziukas jau buvo nebegyvas...  verysad.gif
Iki siol dar nepavyko pastot bet tiksliai zinau, kad pastojus tikrai echo darysiu daug anksciau nei 18 sav... Tiesiog... zinau, kad geri tyrimai ir savijauta nera rodiklis, jog nestumui viskas ok.  unsure.gif



Labai liūdna tavo patirtis console.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamane82: 10 rugsėjo 2007 - 14:18
Siandien dariausi pirma echo (5 sav.) ir negalvoju, kad galejo pakenkti. Kaip tik gal geriau pasidaryti, nes dabar, suzinojusi kad viskas normoj, busiu ramesne ir nesijaudinsiu taip del nezinomybes g.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2007 08 14, 20:41)
ir gausios...  unsure.gif man kai tokia nelaimė nutiko, tai taip surietė, kad įkvėpti negalėjau. o kraujas per kojas bėgo ir ant grindų varvėjo  unsure.gif tada per pusvalandį sunaudojau visą paką gausiausioms mmm skirtus įklotus. beje, sorry už tokias smulkmenas, bet pažiūrėk, ar nėra krėšulių. jei yra - tai tikrai pabėgo tavo lialius. jei nėra - skambink į greitąją, sakyk, kad laukiesi ir pradėjai kraujuoti. tegu veža į ligoninę, ten gal jau išsiaiškins kame reikalas





Atsakyti
[quote=llinna,2007 09 18, 16:54]

as siandien dariau trecia echo, nes pries 4 men turejau persileidima, tai todel daktare taip daznai ir ziurejo dabar, pirmas echo buvo 5 savaiciu, tai matesi tik juodas taskelis, o siandien mums jau 7 savaites ir 3 dienos, tai pamatem plakancia sirdele wub.gif , po menesio eisiu vel, jau tures matytis rankytes ir kojytes biggrin.gif rolleyes.gif
Atsakyti