Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmasis echo

Man pirmą dukrytės echo darė 13 sav., ir tai gydytoja ilgai svarstė - sutiko tik dėl to, kad buvo "apsitraukusi" gimda, na sukietėjusi pilvo apačia doh.gif Šio tyrimo metu tik pažiūrėjo, kokioje vietoje vaisius ir ar turi visas galūnes, nes daugiau ten ką nors pamatyti sunkoka g.gif Manau, tikrai neverta per daug echo-tis Genetines ligas echo nerodo verysad.gif
Prieš pat gimdymą mano draugei atliko echo išvakarėse, sakė, vandenys skaidrūs - o kitą dieną kai gimdė - buvo žali verysad.gif Echo rodo tik tą patį momentą, tik mes labai norim pasijausti tvirčiau, tai nors echo tokią naštą užkraunam wink.gif
Atsakyti
man echoskopija darys tik lapkricio 20 d. ir tai bus pirmoji. g.gif o esu nestuke.gif jau 18 savaite.
Atsakyti
mano pirmas buvo 6 savaite, paskui 10, ir dabar dar 18 sav
Atsakyti
man darė 6 sav, 8 sav ir dabar darys 14 sav
Atsakyti
Nedarė nei vienos echoskopijos mirksiukas.gif Pirmoji bus 18 nėštumo savaitę
Atsakyti
Man šiandien buvo pirmas vizitas pas gydytoją, ir pirmiausiai ji pasiūlė padaryti echoskopiją, o tik tada ant lėktuvo laipino. smile.gif . Nustatė 5 savaites su keliom dienom. Kitas vizitas po trijų savaičių, nesakė, ar vėl darys.
Atsakyti
Sveikutės, aš šiandien buvau pas gygytoją ir man patvirtino nėštumą jau 7 sav. nestuke.gif
tik labai nerimauju, čia jau mano antrasis nėštumas, tai bijau labiau nei pirmąjį kartą. O dar echoskopu pažiūrėjo, pasakė, kad viskas tvarkoje, tik dar vieną kažkokį šešėliuką mato verysad.gif tai man taip neramu, negaliu džiaugtis ramiai, o gal kas nors blogai verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auksytė: 08 lapkričio 2007 - 10:10
QUOTE(Auksytė @ 2007 11 08, 12:06)
Sveikutės, aš šiandien buvau pas gygytoją ir man patvirtino nėštumą jau 7 sav.  nestuke.gif
tik labai nerimauju, čia jau mano antrasis nėštumas, tai bijau labiau nei pirmąjį kartą. O dar echoskopu pažiūrėjo, pasakė, kad viskas tvarkoje, tik dar vieną kažkokį šešėliuką mato verysad.gif tai man taip neramu, negaliu džiaugtis ramiai, o gal kas nors blogai verysad.gif

Pasake juk kad viskas tvarkoj! Neprisigalvok! Su savo liudnom mintim nedaryk blogiau tam leliukui. O gal ten du! smile.gif Viskas tvarkoj! Ir savo vaikeliui ta kartok!
Papildyta:
O man si karta echo padare kai buvo 4sav. Po to kai 7sav.
Atsakyti
sveikutės,
na man pirma echo dare kai tik nuejau pas gydytoja, tai pries pora dienu ( man kazkur turetu buti 5 sav.) biggrin.gif as jai pasakiau kad pasidariau kokius tris testus ir visi rode teigiamai, smile.gif tada ji mano pilvuka paziurejo echoskopu, bet teige, kad dar nelabai kas matosi. schmoll.gif man kazkaip keista pasidare, nes pagal mano skaiciavimus mum jau kazkur penkios savaites turetu buti. doh.gif ar gali buti kad dar nelabai kas matosi? schmoll.gif
Atsakyti
Pirmą echo dariausi 10 savaičių ir ėjau privačiai, nes mano gydytoja nenorėjo man išrašyti siuntimo. Tipo nereikia be reikalo darytis, kenkia ir t.t.... O man buvo neramu, nes kažkur prieš metus man buvo nesivystantis nėštumas ir bijojau, kad taip nebūtų ir šį kart unsure.gif Tada biški supykau ant gydytojos, kad toks pas ją keistas požiūris, tai nuėjau ir pasidariau privačiai tongue.gif Ir labai gerai padariau, nes jei nebūčiau dariusi tada, pirmą kart, nebūčiau turėjusi leliuko foto pilve doh.gif
Atsakyti
smile.gif man tai pirma echo dare 2men su trupuciu...ir nuotraukyte atsiminimui padare jetau kaip nuostabu ziuret kai pilve auga vaikas,manasisi tai kokia 20min i ta nuotrauka ziurejo,negalejau beatimt lotuliukas.gif
Atsakyti
pirmą echo man darė 6 sav. paskui - 7 sav.
11 sav. nuėjau privačiai ir gavau nuotrauką thumbup.gif
17 sav. paguldė į ligoninę, tad žiūrėjo ten 2 kartus
paskutinis kartas buvo 24 sav.
Atsakyti