Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmasis echo

QUOTE(Krisma @ 2007 11 23, 22:44)
Pirmą echo dariausi 10 savaičių ir ėjau privačiai, nes mano gydytoja nenorėjo man išrašyti siuntimo. Tipo nereikia be reikalo darytis, kenkia ir t.t.... O man buvo neramu, nes kažkur prieš metus man buvo nesivystantis nėštumas ir bijojau, kad taip nebūtų ir šį kart unsure.gif Tada biški supykau ant gydytojos, kad toks pas ją keistas požiūris, tai nuėjau ir pasidariau privačiai tongue.gif Ir labai gerai padariau, nes jei nebūčiau dariusi tada, pirmą kart, nebūčiau turėjusi leliuko foto pilve doh.gif

as taip pat turejau konfliktu su savo gydytoja del to,todel uzsirasiau i privacia lietuviu klinika ir dabar jau susitiksiu su mazium gruodzio 1 - aja. mirksiukas.gif
Atsakyti
Čia, Anglijoj, pirmą echoskopą daro kai yra 12 savaičių - tai man pirmą darė spalio gale, dabar antrą darys gruodžio 31 dieną, kai būsiu kažkur 22 savaičių, klausiu kas bus, noriu sužinoti ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Mat as gyvenu Londone,tai cia daro skana tik 12 sav,bet as jau 7 sav maciau savo leliu,susiradau privacia lietuviu klinika,sumokejau pinigelius,bet uztat zinau kad viskas gerai,kad vietoi viskas,jau net maciau kaip plaka sirdele,na o dabar darys jau 12 savaite.
Atsakyti
Man pirmą echo darė 6 savaičių. Tada pasakė, kad jau mato širdelę. bigsmile.gif
Atsakyti
na man airijoj pirma karta echo padare 17 savaitej ax.gif
Atsakyti
man pirma echo dare 4 sav. (vaginaline echo), nes bijojau nesivystancio-skaudejo sona.Ir ka gi rado mano zirni dar kiausintakyje doh.gif po 3 dienu vel ziurejo ir mano zirnis jau buvo gimdoje, nors ir paciame kamputyje biggrin.gif Dziaugsmo buvo pilnos kelnes!!!
Atsakyti
As dar tik ruosiuosi pirma karta eiti pas savo gydytoja. Labai idomu, ar darys echoskopija. Pagal mano paskaiciavimus man dabar apie 6 sav.
Atsakyti
sakykit, mamytes ar jau negalima pamatyti vaikiuko lyties kai yra beveik 29 sav aites? g.gif unsure.gif kai ejau darytis echo 22sav, kazkaip nepaklausiau lyties, o kai snd nuejau {29sav), sake kad jau per velu verysad.gif
Atsakyti
man nemate lyties net 30 sav...
Atsakyti
QUOTE(edditka @ 2007 12 07, 16:51)
sakykit, mamytes ar jau negalima pamatyti vaikiuko lyties kai yra beveik 29 sav aites? g.gif  unsure.gif  kai ejau darytis echo 22sav, kazkaip nepaklausiau lyties, o kai snd nuejau {29sav), sake kad jau per velu verysad.gif

Žinoma, kad galima. Bet taip pat būna ir taip, kad tiesiog leliukai būna tokiose padėtyse, kad nesimato. Tik va juokingai skamba žodžiai "per vėlu" iš gydytojos lūpų. Per anksti suprasčiau, o čia doh.gif

Man pirmąją echo darė 8 savaičių. Visgi pati gražiausia leliuko nuotraukytė yra 15 savaitėlių. Jis dar visas sutilpęs į "kadrą", paskui jau tik "dalimis" biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Cukrute,2007 12 08, 00:08]
Žinoma, kad galima. Bet taip pat būna ir taip, kad tiesiog leliukai būna tokiose padėtyse, kad nesimato. Tik va juokingai skamba žodžiai "per vėlu" iš gydytojos lūpų. Per anksti suprasčiau, o čia doh.gif

na as ir galvojau kas cia per nesamone, sakau gal ka ne taip supratau, cia airijoj man taip pareiske doh.gif as paklausiau ar galima but suzinot vaikiuko lyti, tai ta gydytoja net nepaziurejus "ten" vaikiukui pareiske, kad negalima blink.gif sako tipo reikejo klaust kai buvo 22sav, o ne dabar, nu tai nors uzmusk tokia dura doh.gif
Atsakyti
sveikos merginos, vakar lankiausi pas gydytoja, dare vaginaline echo... is pradziu nemate gemalines pusleles, o paskui pamate juoda taskiuka smile.gif dydis 6 mm, bet sake, kad tai dar nera gemaline puslele. Parase jog speja jog nestumui 4,5 savaiteles, nors pagal mano skaiciavimus g.b 3 su trupuciu... mm veluoja 10 dienu... taip ir nesupratau ar viskas ok, ar ne... ar normalu, kad dar nera matoma puslele ar ne, liepe ateiti po savaites... gal jus galite is savo patirities pakomentuoti, busiu labai dekinga.
Atsakyti