Įkraunama...
Įkraunama...

Klinika "Motina ir vaikas" Kaune.

QUOTE(roblan @ 2010 02 09, 01:12)
Istikruju labai geras gydytojas  thumbup.gif , lankausi pas ji. Lankiausi ir visa nestumo laikotarpi nestuke.gif , prieziura, demesys- jautiesi isskirtine  smile.gif .

sveikos smile.gif šiand buvau pas gyd ž.ž thumbup.gif atliko kiaušintakių praeinamumo tyrimą. nežinau kaip kitoms, man tas tyrimas praėjo kaip eilinė apžiūra, nei skausmo nieko. tik po tyrimo skaudėjo ne kairį, kaip gyd. įspėjo, o dešinį petį smile.gif viskas ir pas mane, ir pas vyrą thumbup.gif diagnozė - neaiškios kilmės nevaisingumas. stengsimės toliau blush2.gif bet iš tikrųjų, gydytojas labai dėmesingas, ir kas svarbiausia, kad gali sėdėt, klausinėt visko, ko širdis geidžiai, ir jis kantriai viską paaiškina. gal ir kvailai, kas nors jam skambėjo, bet svarbiausia, kad aš viską išsiaiškinau smile.gif dabar juokas ima, kad taip bijojaupirmo vizito, tai šį kartą nuvažiavau drąsiai, pasikalbėjom, sugebėjom pasijuokt tyrimo metu: doh.gif tikrai, gydytojui 100 balų už dėmesingumą aciuks.gif
Atsakyti
Gimdziau sioje klinikoje gydytojo Žydruno prieziuroje..... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
nestumo pradzioj pradejau lankytis BMP,bet paskui begte nubegau i motina ir vaika pas Zeba.man jis nerealus,nesu turejus trumpesnes nei 30min apziuros,dazniausiai beveik visa valanda,nes labai atidziai daro echo,paskui kol dar pasnekam apie visus mums rupimus klausimus ir dar kiek patarimu duoda thumbup.gif i visus echo einam kartu su vyru,vienam dar ir sunu buvom pasieme ir niekas nei puses zodzio del to drinks_cheers.gif o pats echo aparatas ,tai net ner ka lygint su tuo kur man pries tai BMP darydavo,nes ten tik seselius ir pati daktare mate,niekaip lyties nepatvirtino,o va motinoj ir vaikas iskart pasake ko laukemes ir ta pati kuo aiskiausiai maciau,nes tikrai labai aiskiai viskas matosi.
o ir sesute kur tyrimus daro,tai thumbup.gif tokia jau maloni.nu man ten prieziura ,demesys,tai auksciausiam lygi thumbup.gif
Atsakyti
Sioje klinikoje lankausi jau daug metu. Esu gyd. M. Rozukienes paciente. Dabar laukiuosi vaikelio ir labai dziaugiuosi nestuke.gif Gydytoja zino mano kelia i vaikelio uzgimima, tad dziaugiasi su manim geromis naujienomis mirksiukas.gif Skauciau siam forume apie ja ne tokius teigiamus atsiliepimus g.gif Bet as esu sia gydytoja patenkinta lotuliukas.gif Tikiuosi, jog taip bus iki pat mazylio atejimo i si sviesu pasauli thumbup.gif
Atsakyti
O is dar priema ten gimdymus?? Girdejau kad nebe...
Atsakyti
QUOTE(someday... @ 2010 04 30, 13:36)
O is dar priema ten gimdymus?? Girdejau kad nebe...

jau senokai nebe schmoll.gif neapsimoka,nes nera srauto didelio smile.gif
Atsakyti
Geguzes pabaigoje eisiu pas gyd.Zeba, nes pasirodo, laukiu dvynuku, tad Rozukiene is kart pas ji siuntima dave, kad paziuretu ir genetinius tyrimukus dar atlikti reiks nestuke.gif Tikiuosi, kad tas gydytojas toks puikus, kaip kad rasote 4u.gif Pasipasakosiu grizusi jums. Del tyrimu kainos sioje klinikoje, uz septyneta planuojamu pagrindiniu tyrimu (tame tarpe - genetinis) sumokesiu apie 700 Lt. Nenoriu vaikscioti po poliklinikas man netinkamu laiku, cia bus labai patogu ir greita, be jokiu eiliu. Personalas pazystamas, todel labai smagu ji matyti ax.gif Na, kaip nors uzsidirbsiu tuos pinigelius, juk - pirmagimiai, tai kazkaip ne apie taupyma, o apie priimtinuma labiau kalba eina rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(IRIM @ 2010 05 09, 22:47)
Geguzes pabaigoje eisiu pas gyd.Zeba, nes pasirodo, laukiu dvynuku, tad Rozukiene is kart pas ji siuntima dave, kad paziuretu ir genetinius tyrimukus dar atlikti reiks  nestuke.gif  Tikiuosi, kad tas gydytojas toks puikus, kaip kad rasote  4u.gif Pasipasakosiu grizusi jums. Del tyrimu kainos sioje klinikoje, uz septyneta planuojamu pagrindiniu tyrimu (tame tarpe - genetinis) sumokesiu apie 700 Lt. Nenoriu vaikscioti po poliklinikas man netinkamu laiku, cia bus labai patogu ir greita, be jokiu eiliu. Personalas pazystamas, todel labai smagu ji matyti  ax.gif Na, kaip nors uzsidirbsiu tuos pinigelius, juk - pirmagimiai, tai kazkaip ne apie taupyma, o apie priimtinuma labiau kalba eina  rolleyes.gif


Aš kaip tik lankausi pas Ž.Žėbą nuo penktos nestuke.gif savaitės. Ir tuo labai džiaugiuosi. Nes pastojus buvo problemyčių ir mano gydytoja (irgi iš M ir V) vis kartojo - na, nelabai gerai - ir nieko daugiau konkretaus doh.gif Prireikė skubios konsultacijos, maniškė nedirbo, papuoliau pas Žėbą ir... pasilikau ax.gif Ramus, konkretus, švelnus - kaip man, isterikei blush2.gif - labai padėjo thumbup.gif Visi tyrimai kainuoja, bet jis neužkrauna bereikalingų ax.gif

Vienu žodžiu - labai rekomenduoju thumbup.gif Beja, paskutines tris konsultacijas vis gaunu 3D savo mergytės nuotraukyčių - gydytojas "pagauna" 2.gif: ramioj pozoj ir atspausdina 4u.gif Neprašomas... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(freza80 @ 2010 05 10, 16:07)
Aš kaip tik lankausi pas Ž.Žėbą nuo penktos  nestuke.gif savaitės.
Vienu žodžiu - labai rekomenduoju  thumbup.gif  Beja, paskutines tris konsultacijas vis gaunu 3D savo mergytės nuotraukyčių - gydytojas "pagauna" 2.gif: ramioj pozoj ir atspausdina  4u.gif Neprašomas... ax.gif


Aciu tau uz saunu komentara ir dziaugiuosi rekomendacijomis. Ramaus mergytes isnesiojimo thumbup.gif
Atsakyti
Senokai mano pusesere cia gimde ir ivyko nepataisoma klaida,vaikuciui nutrauke kojytes nerva,skaitesi-gimdymo trauma,iki siol atsigaut negali,vaikutis jau eina i mokykla,bet aisku nesavo kojytem o invalido vezimely.....
Aisku-praejo daug laiko,gal dabar jau ir gydytojai tie nedirba,kurie buvo del to kalti,bet.....
Atsakyti
prieziura ten labai gera, na pinigai savo daro, o gimdymu jie senai jau nebepriiima, neapsimoka
Atsakyti
m. Rozukiene man labai patiko, nors pirma karta as pas ja ejau, bet man ji super thumbup.gif
Atsakyti