Įkraunama...
Įkraunama...

Trūkinėjanti, sausa, pleiskanojanti rankų oda

Sveikos mergaites, turiu tokia problema tiksliau tai susija su mano vyru. Mano vyrui pradejo baisiai trukineti rankos. Is pradziu naudojo tik kremus, bet pagerejimas budavo tik laikinas, veliau pradejo gerti vitaminus CAPIVIT FORTE (atrodo taip vadinasi), ir cinka,kol geria vitaminus gerai, kai baigia vel viskas prasideda.Gaila, man mano vyro, rankos taip ziauriai sutrukinejo, net imant koki sunkesni daikta truksta ir ganetinai giliai.
Nuejo pas gydytoja, nes jis jau prisigalvojo kad jam zvyneline ar koks grybelis, taciau gydytojas tik spelioja, sako gal egzema, o gal ir ne.Vienu zodziu israse kazkokio skyscio ir tepalo taciau ir tie nelabai padeda, vitaminus irgi beveik nustojo gerti, nes nejaucia ju poveikio.
Jam ir paciam be galo didelis diskomfortas. Jo darbas bendrauti su klientais, sako bauisu savo rankas parodyti, nes atrodo baisiai. Kai buvo isvykes savaitei prie juros lyg ir apgijo, bet vos grizo vel viskas prasidejo.
Gal sakau reiktu padaryti koki normalu kraujo tyrima, kad surastu priezasti, o gal patys esate susidure su tokia beda tai patarkite ka daryti, nes as jau nesugalvoju, o noreciau jam padeti. verysad.gif
Atsakyti
Na mano siulymas tai butu visu pirma pasidaryt kraujo tyrimus.
Atsakyti
jo cia kazkokia durna problema, tik galia, kad daktarai nieko gero neranda. Mano vyrui tai kazkaip ziema labaiu trukineja, vasara biski pagereja. Tai mes kiek pas dermatologus vaiksciojom, viskius tepalus rase, ir hormoninius ir visokius ,tai viskas laikina ir vel atsinaujina. Mes taip ir neradom kol kas budo kaip to atsikratyti:(
Atsakyti
taigis, kad tie daktarai tik spelioja, o nieko konkretaus negali pasiulyti blush2.gif
As irgi mastau apie kraujo tyrima

Atsakyti
gal esat susidure? Ziauriai issausejo oda - padai suskilinejo, rankas kas 15min norisi tepti kremu, lupos irgi dziusta, taip pat ir viso kuno oda kaip popierine sad.gif AIsku, kremais reikia tepti, bet gal sakau yra ir kokiu vitaminu ar pan? O ir kremu gal rekomenduotumete?
Po gimdymo 5 men praejo, tai matyt jau lenda visokie salutiniai efektai .. sad.gif
Atsakyti
labas... mirksiukas.gif tu nepyk,bet man atrodo kad tau paprasciausiai truksta skysciu... doh.gif reikia organizma drekinti is vidaus...jokie kremai nepades.
gerk per diena 2.5 l vandens.ir manau viskas praeis. thumbup.gif
Atsakyti
Pabandyk sugerti A+E vitaminų kursą - tikrai turėtų padėti mirksiukas.gif

Ir dar- rekomenduoju "Eucerin" dušo žele- aliejuką. Visiškai nesausina prausiantis, oda kaip kremu patepta lieka smile.gif Pažiūrėk vaistinėse.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ONE: 13 rugsėjo 2007 - 07:30
man irgi trukinejo labai rankos, iki kraujo pratrukdavo tiesiog akyse, nieko nedarant. Vilniuje, gyd. kosmet. centre Jogailos g. "gydytojos" (tiesiog negaliu rasyt be kabuciu bash.gif ) israse kazkokio HORMONINIO tepalo, atseit, pades. Taip, tada padejo, o paskui buvo dar blogiau...

as susitvarkiau atbuvusi 10 parafino voneliu rankoms seansu. Ejau i kosmetologijos kabineta, bet siaip zinau, kad imanoma pasidaryti ir namu salygomis. Tikrai labai gerai padeda, siulau isbandyti 4u.gif
Atsakyti
maniskiui trukinejo rankos
nuo darbo,oda buvo jau ziauriame stovyje
tai vaistineje pirkau skyscio-ten glicerinas,amoniakas ir pan sudetyje
reikia tas rankas tepti tuos skysciu-puikiai isgyde thumbup.gif
Atsakyti
Aš manyčiau, kad tai nuo šampūnų ir kitos chemijos. Patarčiau rinktis kuo natūralesnes priemones, netgi rūbus ir namų apyvokos daiktus.
Atsakyti
o aš siūlau panaudoti žūvų taukų, šią problemą išgydžiau tik jais mirksiukas.gif
Atsakyti
Yra gi tas kremukas Neutrogena, kiek girdėjau labai gerai išgydo šią problemą. Jo mažas kiekis ar ne 15lt. kainuoja, bet užtenka ilgam mirksiukas.gif
Atsakyti