Įkraunama...
Įkraunama...

Trūkinėjanti, sausa, pleiskanojanti rankų oda

QUOTE(siuse @ 2008 04 23, 13:57)
istikruju labai sunku atsikratyti sausos odos,man kokie 10 metu taspats ko tik nedarau ,lyg viskas tvarkoj ir vel prasideda...taip ir susigyvenau su kremais...bet kas idomiausiai kad pas mano dukryte irgi labai sausa  turbut kazkaip ir su paveldimumu dar susije rolleyes.gif tad ir tepliojames abi kartais net linksma...

tai taip,paveldejimas taip pat buna, bet jei jau skyla iki kraujo oda,tai tada jau kazkokia beda. o tu odos tipu ivairiu juk buna mirksiukas.gif matyt jus abi ir esate is tu,kurios sausa odyte turite. dar labai gerai lietaus vanduo, bet is kur jo gaut reikia,kad uztektu nusiprausti, na nebent per lietu isvarai su visom duso zalem kieme ir prausiesi,tik negarantuoju,kaip kaimynai i tai sureaguos lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(roxeta @ 2008 04 23, 14:04)
sveikos, pasiskaitinejau cia truputuka pritariu kad reikia skysciu is vidaus daugiau naudoti.po gimdimo man tik kaikurios vietos isziuvo (lopais) man padejo kuno lasijonas su alaviju..

man taip pat po gimdymo oda isdziuvo, bet visas kunas, ne taip kaip tau,man dar daktare, nuo odos isdziuvimo,buvo kazkokiu maisto papildu israsius, kaip tik dabar vartoju,antra diena,tai ziuresiu ar pades g.gif
Atsakyti
QUOTE(bra_ske @ 2008 04 23, 14:11)
man taip pat po gimdymo oda isdziuvo, bet visas kunas, ne taip kaip tau,man dar daktare, nuo odos isdziuvimo,buvo kazkokiu maisto papildu israsius, kaip tik dabar vartoju,antra diena,tai ziuresiu ar pades g.gif

gal galėtum parašyti jų pavadinimą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Novis @ 2008 04 25, 13:21)
gal galėtum parašyti jų pavadinimą? 4u.gif

supra dermal forte,ten yra 40 kapsuliu,jas du kartus i diena gerti reikia, bet ir kaina nemaza-64 lt, bet daktare sake,kad jai labai padeda thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(bra_ske @ 2008 04 26, 08:34)
supra dermal forte,ten yra 40 kapsuliu,jas du kartus i diena gerti reikia, bet ir kaina nemaza-64 lt, bet daktare sake,kad jai labai padeda thumbup.gif

labai ačiū, gal tikrai reiktų pabandyti rolleyes.gif
Atsakyti
Galbut cia jau is karto reiketu kreiptis pas daktarus,dermatalogus,ar dar pas kokius specjalistus.. verysad.gif Bet kreipiuosi i jus,gal kam yra tokia pati,ar bent jau panasi problema.Issiplaunu galwa,aisku tai trunka netrumpai,nes turiu ilgus plaukus ir po galwos isplowimo jauciu,kad rankoms atejo galas,jauciu kad pirstu oda jau kita diena tikrai ims luptis,kai tik pamirkysiu rankas doh.gif taip ir buna,nuo pirstu ima luptis oda,isplaunu rankas pwz ir nusausinu ranksluosciu ir matau kaip krenta oda.Nebezinau jau ka daryti,toliau taip gywent neimanoma su tokia prolema.Cia jau kremai nepades,man tik idomu delko taip yra??Gal del sampuno,nes wisgi sampunuose pilna iwairiausiu chemikalu kur sausina oda,gal del ilgo plowimo.. doh.gif verysad.gif waikysteje tokiu problemu neturejau,o wa jau kokiu 14m prasidejo tokios bedos su ranku oda.GAL KA PATARSIT 4u.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mr nobody: 22 liepos 2009 - 22:10
O koki sampuna naudoji? Pabandyk rinktis naturalesnius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mr nobody @ 2009 07 22, 22:04)
Galbut cia jau is karto reiketu kreiptis pas daktarus,dermatalogus,ar dar pas kokius specjalistus.. verysad.gif Bet kreipiuosi i jus,gal kam yra tokia pati,ar bent jau panasi problema.Issiplaunu galwa,aisku tai trunka netrumpai,nes turiu ilgus plaukus ir po galwos isplowimo jauciu,kad rankoms atejo galas,jauciu kad pirstu oda jau kita diena tikrai ims luptis,kai tik pamirkysiu rankas  doh.gif taip ir buna,nuo pirstu ima luptis oda,isplaunu rankas pwz ir nusausinu ranksluosciu ir matau kaip krenta oda.Nebezinau jau ka daryti,toliau taip gywent neimanoma su tokia prolema.Cia jau kremai nepades,man tik idomu delko taip yra??Gal del sampuno,nes wisgi sampunuose pilna iwairiausiu chemikalu kur sausina oda,gal del ilgo plowimo.. doh.gif  verysad.gif waikysteje tokiu problemu neturejau,o wa jau kokiu 14m prasidejo tokios bedos su ranku oda.GAL KA PATARSIT  4u.gif  unsure.gif


mano vyrui kas vasarą taip lupasi, šiemet ir brolienei baisiai lupasi. priežasčių nežino nei vienas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2009 07 23, 13:54)
O koki sampuna naudoji? Pabandyk rinktis naturalesnius 4u.gif

naudoju headen&shoulders o jisai kiek zinome yra nuo pleiskanu,tai nujauciu gerokai pakankina mano rankeles,nors pleiskanu jau senai nebeturiu,bet wis niekaip negaliu atsisakyti sito sampuno,nes jisai man kazkaip geriausiai plauna.. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(kastonele @ 2009 07 23, 14:58)
mano vyrui kas vasarą taip lupasi, šiemet ir brolienei baisiai lupasi. priežasčių nežino nei vienas verysad.gif

bet tawo wyrui tik wasara taip buna g.gif ,o man nera skirtumo koksai metu laikas uz lango,wiswien po kiekwieno galwos isplowimo lupasi oda kita diena ir kaip taip gywenti,kai nieko negali daryti kokias 2 dienas pakol oda lupasi verysad.gif
Atsakyti
Neseniai is vienos gydytojos suzinojau lietuvoje labiausiai alergizuojanciu priemoniu trejetuka :
1 head & shoulders sampunai
2 fairy indu ploviklis
3 aerozoliniai purskalai
itariu butent sampunas tau netiko
Atsakyti
QUOTE(vaiddda-d @ 2009 07 23, 23:33)
Neseniai is vienos gydytojos suzinojau lietuvoje labiausiai alergizuojanciu priemoniu trejetuka :
1 head & shoulders sampunai
2  fairy indu ploviklis
3 aerozoliniai purskalai
itariu butent sampunas tau netiko

o jai pakeitus sampuna padetis liktu tokia pati doh.gif,tuomet wienas Diewas tezino,kas yra mano rankoms..As kai plaunu indus ir siaip jai kazka plaunu,wisad muwiu pirstines,nes rankoms tuomet wisiskas galas ateitu blink.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mr nobody @ 2009 07 23, 22:49)
o jai pakeitus sampuna padetis liktu tokia pati  doh.gif,tuomet wienas Diewas tezino,kas yra mano rankoms..As kai plaunu indus ir siaip jai kazka plaunu,wisad muwiu pirstines,nes rankoms tuomet wisiskas galas ateitu  blink.gif  verysad.gif

Bet pabandyt gali mirksiukas.gif Mano vyrui pirstu oda lupdavosi butent nuo fairio.Ne tik lupdavosi bet ir pirstu galiukai jautrus pasidarydavo.Dabar vietoj Fairio naudojam lietuviska plovikli,ir problemu nebera thumbup.gif
O sampuna gali koki Neutral pabandyt,tikrai be jokiu nereikalingu priedu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddda-d @ 2009 07 23, 23:55)
Bet pabandyt gali mirksiukas.gif Mano vyrui pirstu oda lupdavosi butent nuo fairio.Ne tik lupdavosi bet ir pirstu galiukai jautrus pasidarydavo.Dabar vietoj Fairio naudojam lietuviska plovikli,ir problemu nebera thumbup.gif 
O sampuna gali koki Neutral pabandyt,tikrai be jokiu nereikalingu priedu drinks_cheers.gif

as noriu sampuno kuris gerai plautu,kad putuotu,nes su tais kurie nieko neputuoja negaliu plaut.. blush2.gif biggrin.gif mano plaukai nepriima tokiu sampunu,turejau isigyjus waikiska kazkoki jisai toksai kaip wanduo spalwos,aisku matos kad daug naturalesnis uz ta headen&shouldersa,bet deja jisai net neisitrina i plaukus,nes matomai mano plaukai jau yra priklausomi nuo silikono,kuriu yra sampunuose unsure.gif
Atsakyti