Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietija

QUOTE(GintareM @ 2011 10 28, 09:58)
norisi, akd ta bilieta nusipirkus kur galima kazkur 100km atstumu vazinet va tokiu atstumu ir pamayt kazka... O kaip Hamburgas, Haneveris? Ten verta?

Hanoveris? man patinka šitas miestas-turi mini senamiestį, galima po centrą pasivaikščioti, yra labai daug šaunių kavinių, yra zoo parkas, iš rotušės bokšto galima gal pusę miesto pamatyti.
visur visuomet yra ką pamatyti. na Hamburge tai visko išvis labai daug-labai didelis miestas, visuomet kažkas vyksta, daug muziejų, bet mane kažkaip jo architektūra truputį atbaido
Atsakyti
QUOTE(arbataa @ 2011 10 28, 10:15)
Hanoveris? man patinka šitas miestas-turi mini senamiestį, galima po centrą pasivaikščioti, yra labai daug šaunių kavinių, yra zoo parkas, iš rotušės bokšto galima gal pusę miesto pamatyti.
visur visuomet yra ką pamatyti. na Hamburge tai visko išvis labai daug-labai didelis miestas, visuomet kažkas vyksta, daug muziejų, bet mane kažkaip jo architektūra truputį atbaido

Taip Hanoveris. Tai be abejo, akd visur daug ka galima pamatyti, bet noretusi susidelioti akcentus.
Atsakyti
QUOTE(AukleZig @ 2011 10 26, 10:40)
o į kalėdines muges niekas nekeliauja?: )


mes planuojame siemet i Niurnberga keliauti. Ir kiek zinau po kaledu mugiu gatvese nebelieka smile.gif
Atsakyti
Kiek suprantu tai tos mugės labai tinka kalėdinei nuotaikai pasigauti, o ka jose įdomaus ar vertingo perka?
Atsakyti
QUOTE(Fabula @ 2011 10 31, 21:35)
mes planuojame siemet i Niurnberga keliauti. Ir kiek zinau po kaledu mugiu gatvese nebelieka smile.gif

drinks_cheers.gif
dauguma vokieciu sako, kad Niurnberge geriausia kaledine muge Vokietijoje

QUOTE(Flafi @ 2011 10 31, 22:01)
Kiek suprantu tai tos mugės labai tinka kalėdinei nuotaikai pasigauti, o ka jose įdomaus ar vertingo perka?

zaisliukus eglutei, karsta vyna ir saldumynus... tik kainos zaisliuku labai dideles
Atsakyti
QUOTE(Fabula @ 2011 10 31, 21:35)
mes planuojame siemet i Niurnberga keliauti. Ir kiek zinau po kaledu mugiu gatvese nebelieka smile.gif


Ta prasme po Kalėdų g.gif tai, kad iki Naujųjų Metų jos dar vyksta.

QUOTE(Flafi @ 2011 10 31, 22:01)
Kiek suprantu tai tos mugės labai tinka kalėdinei nuotaikai pasigauti, o ka jose įdomaus ar vertingo perka?


Kalėdinei nuotaikai pakelti - taip. Kažko super duper vertingo, tai kaip jau rašė nebent žaisliukų (bet ir kinietiško šlamšto pasitaiko, kas nuotaikos visai nekelia), man tai superinis dalykas yra karštas vynas, punšas, riešutai skrudinti su karamele, ypač makadamijų, mėsos gaminiai (kokia nors rūkyta dešrytė) ir bulviniai blynai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brač': 02 lapkričio 2011 - 10:38
QUOTE(Flafi @ 2011 10 31, 22:01)
Kiek suprantu tai tos mugės labai tinka kalėdinei nuotaikai pasigauti, o ka jose įdomaus ar vertingo perka?

Prieš tris metus buvom kalėdinėje mugėje Miunchene. Kažko vertingo joje nenusipirksi, bet ta kalėdinė dvasia, gvazdikėlių čia pat kaitinamame karštame vyne kvapas, meduolių aromatas thumbup.gif ... O dėl pirkinių - kažko vertingo nenusipirksi, stikliniai žaisliukai eglutei laaaabai brangūs. Mes mugėje pirkome tik puodelius karštam vynui (juos šaltais žiemos vakarais pripilam karšto vyno, besimėgaudami prisimenam savo kelionę) ir vokiškas lemputes eglutei, kurios tikrai ne kiniškos kokybės.

Šiaip mano manymu važiuoti vien į Kalėdinę mugę kažin ar verta. Mes tuo pačiu aplankėm Miuncheno žymias vietas, atsigėrėm bavariško alaus, vieną dieną skyrėm Bavarijos pilims (Neuschwanstein pilis, Fiuseno miestelis). Prisiminimai iki šiol thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(sim2002simas @ 2011 11 02, 10:14)
drinks_cheers.gif
dauguma vokieciu sako, kad Niurnberge geriausia kaledine muge Vokietijoje


Niurnberge vyksta vadinamoji Kristaus kudikelio muge rolleyes.gif ir siemet nuo 25 lapkricio iki 24 gruodzio Christkindlesmarkt mirksiukas.gif
kiekvienais metais vyksta Kristaus kudikelio rinkimai bigsmile.gif
siu metu laimetoja
Atsakyti
ors mugės vyksta visoj Europoj, bet sako vokiškos pačios šilčiausios, jaukiausios ir labiausiai įkvepiančios.
Su vaikais geriausia keliauti į Prahą, nes ten grynai šeimų kalėdų mugė :}
Atsakyti
QUOTE(Brač' @ 2011 11 02, 11:27)
Ta prasme po Kalėdų  g.gif tai, kad iki Naujųjų Metų jos dar vyksta.
Kalėdinei nuotaikai pakelti - taip. Kažko super duper vertingo, tai kaip jau rašė nebent žaisliukų (bet ir kinietiško šlamšto pasitaiko, kas nuotaikos visai nekelia), man tai superinis dalykas yra karštas vynas, punšas, riešutai skrudinti su karamele, ypač makadamijų, mėsos gaminiai (kokia nors rūkyta dešrytė) ir bulviniai blynai.



Muges vyksta tik iki Kaledu. Na gal kur daro isimtis, bet abejoju.
Atsakyti
QUOTE(Romy @ 2011 11 03, 17:11)
Muges vyksta tik iki Kaledu. Na gal kur daro isimtis, bet abejoju.


Atsiprašau, reikėjo paminėti, kad turiu galvoje Berlyną ir Hamburgą ax.gif
Atsakyti
oi apsirikau. sakiau, kad Berlyne mugės prasideda nuo maždaug lapkričio vidurio. tai vis gi prasideda nuo lapkričio pradžios. ir jau labai daug kur puošiamos gatvės, taip pat daug parduotuvių dekoracijas keičia į kalėdines
Atsakyti