Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pasigaminti sūrį?

QUOTE(irmulia @ 2010 11 12, 17:00)
miesčioniškas, nemiesčioniškas, bet labai  skanus  thumbup.gif  thumbup.gif 

tai miescioniskas gi yr gerai, o ne blogai biggrin.gif pritaikytas gyvenamom salygom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monalyza @ 2010 11 12, 16:22)
As irgi is puses normos dariau visai normalaus dydzio jis gavos



nu bet idomu kiek sveria jis ...

nu pvz sian dariau varske ir 2 l pieno 2 l rugpienio, tai gan slapios varskes gavosi apie 550 - 600 gr ...

o jei is 1 l pieno g.gif ...
Atsakyti
is puses normos apie 350 g
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 11 12, 16:17)
o kokio svorio suriukas gavosi is puses normos ???


kažkur 300 gr mirksiukas.gif
Atsakyti
as irgi dariau pagal Ules recepta suri. Bandziau tik is puses normos. Gavosi geltonas, skanus. Visiems labai patiko. Kita karta darysiu didesni.
Atsakyti
pasidarem ir mes su MB suri is visos normos ax.gif Mb maise maise maise ... daugiau net nei 5 min, kol eme grazus guzuliukai darytis thumbup.gif

o pirma porcija 2 lirus pieno sugadinau . Supyliau virt ir ji man sutrauke doh.gif O vakar tik svieziai is ukininko pirktas ... emem bambet, kad puse kibiro ir sugizes doh.gif nu bet isragavom nevirinta, geriausias pienas. tai viriau kitus 2 litrus ir viskas ciki thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Nugi ir padarem isvada, kad pirma karta virdama idejau i piena druskos ir nuo jos ta piena sutrauke... nu bet kazkaip nerealu g.gif doh.gif na bet turesiu ir surio ir varskytes pasudytos lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lusasita: 13 lapkričio 2010 - 17:18
Parsivežėm naminių kiaušinių, gaminsiu šį kartą pilnos porcijos - gal dar geltonesnis nuo naminių kiaušinių gausis? biggrin.gif ech, šis sūris su medumi ir pienu - niam niam wub.gif
Atsakyti
mažas pastebėjimas : jei virti iš pilnos porcijos tai tikrai neužtenka 5 minučių schmoll.gif , reikia kažkur apie 20 min virti nuolat maišant , kol susiformuoja varškė mirksiukas.gif

Beje, ką darote, kad visa tai nesviltų ? g.gif biggrin.gif nes man beverdant šį sūrį puodo dugnas šiek tiek prisvyla doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2010 11 13, 23:22)
mažas pastebėjimas : jei virti iš pilnos porcijos tai tikrai neužtenka 5 minučių  schmoll.gif , reikia kažkur apie 20 min virti nuolat maišant , kol susiformuoja varškė  mirksiukas.gif

Beje, ką darote, kad visa tai nesviltų ?  g.gif  biggrin.gif  nes man beverdant šį sūrį puodo dugnas šiek tiek prisvyla  doh.gif  biggrin.gif


blink.gif 20min.virti? As tai visiskai neverdu, o atvirksciai ziuriu, kai tik pirmas burbuliukas pasirodo, iskart isjungiu ir leidziu pastoveti kokias 5 min. ir viskas, kaip jums nesigauna lydytas suris, jei tiek ilgai verdat? bigsmile.gif Siaip man skaniau is litro keyro ir dvieju litru pieno, piena uzvirinu, kitus produktus, iskaitant ir kefyra suplaku mikseriu ir supilu maisant palengva i verd. piena, palieku ir nemaisau, (nebent lengvai koki karta)ir ziuriu, kad visai neuzvirtu, ant 3 litru(pieno ir kefyro) dedu 7 kiausinius, puse saukstelio druskos, sauksteli cukraus, 500gr. grietines.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srove: 13 lapkričio 2010 - 22:45
ne verdame, o kaitiname mirksiukas.gif o štai ir nesigauna lydytas lotuliukas.gif , o gaunasi labai skanus normalus sūris mirksiukas.gif biggrin.gif

na jei dabar sulyginus tai aš tik už saldaus pieno sūrį- jis man žymiai skanesnis thumbup.gif nei tas rūgštoko skonio iš rūgpienio gaminamas mirksiukas.gif

o, tavo, Srove, kokio skonio sūris gaunasi ? saldesnio ar daugiau į rūgštumą?
Atsakyti
paragavau Ules suriuka pries dedama i saldytuva wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tokio nebuvau ragavusi wub.gif tirpsta burnoje, jauciu rytoj jis tiesiog istirps is saldytuvo thumbup.gif thumbup.gif Jua tylo juokiausi MB, kad teks pirmadieni nuvezt ukininkui paragaut gabaleli, nes klause, kur mes TIEK doh.gif pieno isgeriam hihihi.gif tikrai darysiu dar ne karta
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2010 11 14, 00:08)
ne verdame, o kaitiname  mirksiukas.gif  o štai ir nesigauna lydytas  lotuliukas.gif  , o gaunasi labai skanus normalus sūris  mirksiukas.gif  biggrin.gif

na jei dabar sulyginus tai aš tik už saldaus pieno sūrį- jis man žymiai skanesnis  thumbup.gif  nei tas rūgštoko skonio iš rūgpienio gaminamas  mirksiukas.gif

o, tavo, Srove, kokio skonio sūris gaunasi ? saldesnio ar daugiau į rūgštumą?


Tai turit omeny, kad kaitinat nuo produktu sudejimo i puoda 20 min., kol uzverda, ar as vel ne taip ka supratau rolleyes.gif ? As tai perskaiciau, kad verdat 20 min., tai galvojau, kad nuo uzvirmo dar 20min. verdat rolleyes.gif
As tai isbandziau ir su pienu ir su kefyru, tokios proporcijos, kai dvi dalys pieno ir viena dalis kefyro, man asmeniskai skaniausias, bet juk kiek zmoniu, tiek skoniu ax.gif man tai nesijaucia jokio rugstumo 4u.gif
Atsakyti