Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pasigaminti sūrį?


 ! 
dilai , nekelkite bereikalingų erzelynių viešoje Forumo erdvėje. Jei kas nepatinka ir turite pretenzijų , rašykite nariams į až , o ne čia.
Atsakyti
QUOTE(dilai @ 2010 11 15, 13:48)
Cia ne jos ---jinai is rusu forumo perskaite.Vista kopustu patale-taip pat.

ne tik perskaite bet ir pagamino lotuliukas.gif
taip recepto saltinis nurodytas.

Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2010 11 15, 12:55)
Anksčiau valgydavau tik rūgusio pieno sūriu, na kaip parduotuviniai, o labai patiko ir saldaus pieno. Radau straipsnį. Ir nereikia nei kiaušinių, nei grietinės, nuo to tik pabrangsta sūrio kaina, o skonis.. na nežinau, spėju man nelabai patiktų.
"...Tad pats lengviausias kelias – gaminti saldaus (kitaip dar vadinamo plikyto) pieno sūrius, – pasakojo pašnekovas. – Šių sūrių gamybos principas labai paprastas ir greitas – užvirini pieną, įdedi rūgšties, (pieno išrūgų, acto ar citrinų rūgšties ir pan.), kuri iš karto pieną sutraukia ir... į sūrmaišį. Vos dvi valandos, ir sūris pagamintas!"
http://www.lrytas.lt...1...sūriai.htm



is ukininku perkam visada saldaus pieno surius, bet ULES smile.gif suris viai kitokio skonio. Man jis daug daug skanesnis ...


O del tu pavadinimu, tai ... negi rasysi, Ules ideto recepto suris doh.gif trumpiau Ules suris
Atsakyti
Sense, mama kaime daro tokį kai į pieną įberia citrinos rugšties labai skanus gali daryti saldų, gali dėti druskos.BEt jau atsivalgiau jo.Jis išvis pigiai ir greitai pagaminamas thumbup.gif Dabar bandysiu ULĖS sūrį wub.gif
Atsakyti
o gal kas panyrą yra gaminę? g.gif čia skaitosi tas pats saldaus pieno sūris g.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2010 11 15, 13:16)
o gal kas panyrą yra gaminę?  g.gif  čia skaitosi tas pats saldaus pieno sūris  g.gif

http://jogosmityba.w...us-pieno-suris/

labai daznai gaminu saldaus pieno varske - suri .. ar kaip cia vadina panyru.
Beje is ukininko perkam tai irgi ta saldaus pieno varske. sutrint ja gan sunku . Bet tokia dedu ir i kotletus kepdama thumbup.gif
Atsakyti
O pieno kaimisko galima is aparatu nusipirkti, labai liuks ir nera brangus. Bent jau Kaune yra tu aparatu nemazai.
Atsakyti
Man tai pienas iš tų aparatų nelabai patinka ax.gif
Atsakyti
Va cia yra rusiskas Ules surio aprasymas tik jis cia brynza vadinamas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2010 11 15, 00:42)


Papildyta:
Irmulia,sis suris labai panasus i fetos,as sudesiu receptukus bet ir jums papasakosiu,kad si suri galima pjaustyt kubeliais volioti i prieskonius ir naudoti salotom ar seip uzkandziam,dar ji priprieskoniavus galima naudoti uzpilta aliejumi,dziovintais pom ir zolelem wub.gif


Gaminau ir aš sūrį , tikrai labai skanus , o šita idėja irgi pasinaudosiu mirksiukas.gif rolleyes.gif , jaučiu kad labai skanu pavoliojus prieskoniuose thumbup.gif , beje kokius prieskonius jūs naudojat? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 11 15, 14:48)
http://jogosmityba.w...us-pieno-suris/

labai daznai gaminu saldaus pieno varske - suri .. ar kaip cia vadina panyru.
Beje is ukininko perkam tai irgi ta saldaus pieno varske. sutrint ja gan sunku . Bet tokia dedu ir i kotletus kepdama  thumbup.gif


aha, šį receptą ir buvau užtikusi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monalyza @ 2010 11 15, 16:21)
O pieno kaimisko galima is aparatu nusipirkti, labai liuks ir nera brangus. Bent jau Kaune yra tu aparatu nemazai.



QUOTE(Sense @ 2010 11 15, 16:44)
Man tai pienas iš tų aparatų nelabai patinka  ax.gif

super tas pienas, nepalyginsi su jokiu pirktiniu 4u.gif
Atsakyti