Įkraunama...
Įkraunama...

Bendros fotokonkursų taisyklės

Savo vaikuciu dar neturim blush2.gif .Ar galima i konkursą siųsti savo pažįstamų mazylių nuotraukėles thumbup.gif ?Ar yra amžiaus apribojimai g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(RŪTA P @ 2006 01 08, 20:51)
Savo vaikuciu dar neturim blush2.gif .Ar galima i konkursą siųsti savo pažįstamų mazylių nuotraukėles  thumbup.gif ?Ar yra amžiaus apribojimai g.gif ?

esame sutarę, kad dalyvaujame konkursuose su savo asmeninėmis foto, arba savo vaikų foto. O draugei, pažįstamai galima pasiūlyti pačiai užsiregistruoti forume ir sudalyvauti konkurse. Tačiau būna konkursų ir suaugusiems, kai siunčiamos ne vaikų nuotraukos, arba galima dalyvauti "vaikiškuose" konkursuose su savo vaikystės sena fotografija (jei ji geros kokybės, išlieka pakankamai ryški ir nuskanavus).

o dėl amžiaus apribojimo - laikomasi įprastos žmogaus amžiaus tarpsnių periodizacijos ir atitinkamai pagal konkurso temą siunčiamos arba kūdikių arba vaikų (~ iki 12 m.) , rečiau pasitaiko paauglių (jei šie sutinka) nuotraukos.
Atsakyti
Laba diena, jei fotokonkurso forume parašai žinutę neagituojančia balsuoti už savo nuotrauką, bet iš jos aiškiai galima suprasti kuri tavo nuotrauka ar už tai baudžiama? Skaitydama 11 punktą to lyg ir neįskaičiau. Tiesiog noriu pasisakyt, o balsavimas dar nesibaigė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovile&Vidas @ 2006 02 02, 09:53)
Laba diena, jei fotokonkurso forume parašai žinutę neagituojančia balsuoti už savo nuotrauką, bet iš jos aiškiai galima suprasti kuri tavo nuotrauka ar už tai baudžiama? Skaitydama 11 punktą to lyg ir neįskaičiau. Tiesiog noriu pasisakyt, o balsavimas dar nesibaigė blush2.gif


nebaudžiama, bet geriau tokių situacijų (primenančių netiesioginę reklamą) vengti.
Atsakyti
man nesigauna nusiust nuotrauka,o kaip kitaip galima padaryt,pvz.nufotografota nuotrauka atsiust iu kompa... smile.gif padekit wub.gif
Atsakyti
QUOTE(superdetka23 @ 2006 02 08, 12:08)
man nesigauna nusiust nuotrauka,o kaip kitaip galima padaryt,pvz.nufotografota nuotrauka atsiust iu kompa... smile.gif padekit  wub.gif


o kas būtent neišeina? dar kartą įdedu aprašymą:

Atsiverskite Fotokonkursų puslapį www.supermama.lt/foto Pamatysite pavadinimą "Žiemos pramogos". Spauskite šį konkurso pavadinimą. Paspaudus pavadinimą, atsivers nuotraukų galerija. Dežinėje viršuje virš nuotraukų pamatysite užrašą "Dalyvavimo konkurse paraiška"Spauskite šią nuorodą ir pildykite.

Kaip užpildyti paraišką konkursui?

Spaudžiate nuorodą "Dalyvavimo konkurse paraiška" atsidaro paraiškos langas, kuriame matote tuščią laukelį "Pavadinimas" Įrašykite į jį nuotraukos pavadinimą, tik naudokite lietuviškus simbolius: č,ž,ū,š,į ir kt. Žemiau matote baltą laukelį Nauja nuotrauka: spauskite mygtuką Browse... ir prikabinkite nuotrauką. Dabar spauskite apačioje esantį mygtuką "Išsiųsti administratorių patvirtinimui".

Turi pavykti smile.gif
Atsakyti
g.gif , Įdomu ar čia tik balandžio 18d. proga negalima perskaityti žinutės, tai kaip man prabalsuot?
Atsakyti
QUOTE(_UGA_ @ 2006 04 18, 07:40)
g.gif , Įdomu ar čia tik balandžio 18d. proga negalima perskaityti žinutės, tai kaip man prabalsuot?


Balsuoti galima tuomet, kai jau esate parašę forume 20 ir daugiau komentarų. Jūsų asmeniniame profilyje matyti, kad jau turit 20 žinučių, vadinasi, galite balsuoti foto konkursuose. Adresas: www.supermama.lt/foto
Atsakyti
Labas vakaras. Kodel as negaliu balsuoti uz pasirinkta nuotraukele? Esu naujoke, ta2iau jau parasiusi 20 zinuciu:) Aciu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauryteb @ 2006 04 19, 23:04)
Labas vakaras. Kodel as negaliu balsuoti uz pasirinkta nuotraukele? Esu naujoke, ta2iau jau parasiusi 20 zinuciu:) Aciu unsure.gif


Kai prisiregistruojate į forumą, nepamirškite šalia savo nick'o ir slaptažodžio paymėti langelyje varnelę "Ar atsiminti mane?" - taip jūs ne tik forume, bet ir fotokonkursų skiltyje būsite registruotas narys ir balsuoti galėsite. Balsuoti galima padidinus nuotrauką galerijoje. Po nuotrauka matysite užrašą "Ši nuotrauka geriausia" - spauskite šią nuorodą.
Tik balsavimas jau pasibaigęs šiuo metu, jis baigėsi praėjusią naktį - lygiai 24 val.
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2006 04 20, 09:15)
Kai prisiregistruojate į forumą, nepamirškite šalia savo nick'o ir slaptažodžio paymėti langelyje varnelę "Ar atsiminti mane?" - taip jūs ne tik forume, bet ir fotokonkursų skiltyje būsite registruotas narys ir balsuoti galėsite. Balsuoti galima padidinus nuotrauką galerijoje. Po nuotrauka matysite užrašą "Ši nuotrauka geriausia" - spauskite šią nuorodą.

Prisiregistruoju, vos tik paspaudžiu "Fotokonkursai", man atidaro fotokonkursų puslapį kuriame aš jau svetys. Vėl registruojuos, atidaro pagrindinį forumo puslapį, einu į fotokonkursus ir vėl tampu svečiu... Dedu varneles, kad mane atsimintų, bet... Pasaka be galo...
Ką galėtumėt patarti?
Atsakyti
QUOTE(daidora @ 2006 05 03, 23:51)
Prisiregistruoju, vos tik paspaudžiu "Fotokonkursai", man atidaro fotokonkursų puslapį kuriame aš jau svetys. Vėl registruojuos, atidaro pagrindinį forumo puslapį, einu į fotokonkursus ir vėl tampu svečiu... Dedu varneles, kad mane atsimintų, bet... Pasaka be galo...
Ką galėtumėt patarti?


Gali būti, kad Cookies neleidžiami g.gif Pamėginkite: Tools->Internet Options->Privacy Settings nustatyti Medium
Atsakyti