Įkraunama...
Įkraunama...

Bendros fotokonkursų taisyklės

QUOTE(Aurėja @ 2006 10 22, 17:20)
mes negalime būti tikri, ar tas žmogus, kurio nuotrauka įdėta į internetą, tikrai yra davęs sutikimą publikuoti nuotrauką, todėl neatmetama tikimybė, jog dėl jos publikavimo savo puslapyje galime turėti nemalonumų. Dėl to tenka apsiriboti tam tikromis taisyklėmis.

g.gif o jei aš sutikimą turiu? jei prižiūriu vaikutį, o mamytė ne lietuvė, bet visada kartu apžiūrime foto,ir padiskutuojame ,kurios įdomios ir t.t. ir ji tik dėl kalbos barjero negali pati prisiregistruoti į šitą forumą ir dalyvauti.. Ar ir tokiu atveju aš negaliu dėti foto? jei pati ir gyvenu su tais vakučiais? ir beje, visus kadrus pagaunu aš, nes mamytė kaip ir nebūna visą dieną namie rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 12 sausio 2007 - 12:40
QUOTE(grange @ 2007 01 12, 12:39)
g.gif  o jei aš sutikimą turiu? jei prižiūriu vaikutį, o mamytė ne lietuvė, bet visada kartu apžiūrime foto,ir padiskutuojame ,kurios įdomios ir t.t. ir  ji tik dėl kalbos barjero negali pati prisiregistruoti į šitą forumą ir dalyvauti.. Ar ir tokiu atveju aš negaliu dėti foto? jei pati ir gyvenu su tais vakučiais? ir beje, visus kadrus pagaunu aš, nes mamytė kaip ir nebūna visą dieną namie  rolleyes.gif


man atrodo būtų geriau padėti jai užsiregistruoti, jūs gi galit paklaust kokius duomenis įrašyt į registracijos anketą ir už ją užpildyti. Tuomet išsiųsti jos paraišką į fotokonkursą.
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2007 01 12, 12:42)
man atrodo būtų geriau padėti jai užsiregistruoti, jūs gi galit paklaust kokius duomenis įrašyt į registracijos anketą ir už ją užpildyti. Tuomet išsiųsti jos paraišką į fotokonkursą.

Aišku, gerai. Ačiū.
o tiesa,dar,kiek reikia turėti žinučių, kad galėtų dalyvauti? nes tada man už ją reiks parašyti.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 01 12, 13:11)
Aišku, gerai. Ačiū.
o tiesa,dar,kiek reikia turėti žinučių, kad galėtų dalyvauti? nes tada man už ją reiks parašyti..  doh.gif


ne, nebūtina. Gali dalyvauti bet kuris užsiregistravęs narys.
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2007 01 12, 14:04)
ne, nebūtina. Gali dalyvauti bet kuris užsiregistravęs narys.

Aišku, ačiū. 4u.gif
Atsakyti
Aurėja, o galima būtų man dalyvaut fotokonkurse su vienu vaiku, o vyrui su kitu?
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2007 01 17, 12:42)
Aurėja, o galima būtų man dalyvaut fotokonkurse su vienu vaiku, o vyrui su kitu?


negalima tokiu atveju, kai vieno vaiko nuotrauka pateikiama abiejų tėvelių. Bet jei tėtis irgi yra forumo registruotas dalyvis ir vaikas jo pateiktoje nuotraukoje ne tas pats, kaip mamos nuotraukoje - galima.
Atsakyti
Aurėja, buvau įdėjus nuotrauką į fotokonkursą "Kaukės", bet ta nuotrauka vakar dingo. Kodėl?
Atsakyti
QUOTE(spaika @ 2007 01 27, 00:53)
Aurėja, buvau įdėjus nuotrauką į fotokonkursą "Kaukės", bet ta nuotrauka vakar  dingo. Kodėl?


Skaitykite va čia: nr. 120 komentaras.
Atsakyti
laba diena,
gal kas gali man HELP..kodel kai atsidarau paraiskos pildyma, idedu foto ir man nera tokios skilties...issiusti adminisyratoriui patvirtinti, o tik saugoti pakeitimus, nesaugoti ir istrinti paraiska g.gif
nors as nieko nekeiciau....atsidariau paprastai paraiska ir ja pildziau. Foto irgi negali buti per didele ir jpg failas.aciu
Atsakyti
QUOTE(ingridatam @ 2007 02 12, 13:15)
laba diena,
gal kas gali man HELP..kodel kai atsidarau paraiskos pildyma, idedu foto ir man nera tokios skilties...issiusti adminisyratoriui patvirtinti, o tik saugoti pakeitimus, nesaugoti ir istrinti paraiska  g.gif
nors as nieko nekeiciau....atsidariau paprastai paraiska ir ja pildziau. Foto irgi negali buti per didele ir jpg failas.aciu

taigi reik spaust "saugoti pakeitimus" tada atsidurs prie peuzpildytu, tada spaudi vidurini zenkiuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2007 02 13, 11:58)
Sveikos  4u.gif vakar issiunciau nuotrauka i konkursa, ji papuole prie nepatvirtintu, siandien jau ten jos nera, bet taip pat nematau ir tarp kitu konkurse dalyvaujanciu nuotrauku  g.gif ir jokios AZ negavau kad butu atmesta  g.gif kaip cia yra  g.gif


tiesiog nepastebėjote savo nuotraukos tarp kitų jau konkurse dalyvaujančių nuotraukų. Ji buvo patvirtinta šįryt, apie 8 val.
Atsakyti