Įkraunama...
Įkraunama...

Storos šlaunys

Ačiū Mist už patarimą mirksiukas.gif Rytoj atsikeliu ir atidarau bėgiojimo sezoną biggrin.gif Žiūrėsim kaip seksis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mist @ 2012 09 30, 17:53)
Tikrai nebijokit, neissipus. Begioju jau pora metu, derinu begiojima su taisyklinga mityba ir slaunys tik pagrazejo-is apvalesniu pasidare reljefiskos, matosi raumenukai..kaip kazkas minejo-raumenys taip lengvai neauga, tik riebalai. Taip buna, jei pradejus begioti ir padidejus apetitui ( o jis padideja smile.gif )valgoma dvigubai-tada dideja ne raumenukai, o riebalu sluoksnis. Jei mityba bus grazi ir begiosite-slaunys tik grazes, patikrinta smile.gif


drinks_cheers.gif tikrai raumenys nuo bėgiojimo neišsipučia 4u.gif svarbiausia yra bėgti lėtesniu tempu ir ilgesnes distancijas, tada labai gražios kojytės formuojasi, tačiau jei dirbama ties trumpomis distancijomis ir dideliu greičiu, tada formuojasi labai griežti ir ryškūs raumenys. Aš bėgioju jau daug metų su pertraukomis, po antro vaikučio gimimo vėl pradėjau bėgioti beveik prieš 2 metus, tai kojos labai sutvirtėjo ir tikrai drąsiai galiu pasakyti, kad šlaunys suplonėjo, to įrodymas - kelnių pralaisvėjimas ir kritimas smile.gif
Atsakyti
Begimas ir pritupimai-geriausios iseitys smile.gif
Atsakyti
Sveikos,jungiuosi ir as prie jusu burio 4u.gif . Mano slaunys visada buvo storesnes,nors vaikysteje buvau kuda kaip sakalys,bet kojos,ziuriu i foto, buvo gana stambios doh.gif . Su tuo susitaikiau. Paskui paauglysteje pradejau storeti ir pasiekiau iki 100kg doh.gif , iki tol nebuvau lipusi ant svartsykliu blush2.gif Kai pamaciau toki skaiciu, man buvo 23 metai.Svoris buvo pasiskirstes visur. Per 2 metus numeciau 30 kg ir negriztamai. Viskas buvo gerai iki tol,kol antro vaiko nepagimdziau. Svoris liko tas pats, 179 cm , 68-72 kg. Dabar ant pilvo riebalai mazai auga thumbup.gif , bet iskart svoris visas eina i kojas doh.gif . Tik 2-4 kg priaugu, iskart jauciu, kad kelnes labai aptemptos. Dar pastebiu, nors valgau nedaug, bet mano silpnoji vieta yra saldumynai blush2.gif , tai ju pavalgius savaite,iskart slaunys pastoreja, nes buvnu priaugusi apie 3 kg. Taip ir vargstu su svoriu, kazkaip po antro nestumo nebeatsistoju i senas vezes. 5 metus su pertrauka (1.5 m nestumas ir po nestumo) sportavau sporto klube. Kol asmeninis treneris Valdas Kavaliauskas vazinejosi i Mazeikius, buvo gerai,nes jo programa man labai tiko, per metus turejau toki kuna,i kuri dabar ziuredama net seiles tysta bigsmile.gif. Bet po antro nestumo,kai grizau sportuoti,jis nebesivazinejo. Sportavau pagal jo senas programas man sudarytas, bet rezultatu nebuvo,nes viskas buvo pasikeite mano kuno viduje. Tad man pavasari sukure nauja programa sporto klubo savininkai, patikekit,per 3 menesius mano kojos buvo dvigubai storesnes nei anskciau cry.gif .Bandziau ploninti slaunis,nuimadama daug pratimu, o palikau pagrinde tik begimo takeli ir elipsini treniruokli. Kazkiek sumazejo slaunu apimtys, bet ne taip,kaip buvo iki tos ju programos doh.gif . Daugiau nebeinu i sporto kluba, kam moketi didelius pinigus, kai kitu pratimu nedarau, o tik begimas ir elipsinis treniruoklis. O pilvui, rankoms ir namie padaru. Tad dabar nuo rudens 40 minuciu 4 kartus per savaite begioju. Ir kojos daug grazesnes, kazkiek apimtys sumazejo, bet reikia saldumynu dar iki galo atsisakyti blush2.gif ,tada isvis dar greiciau pasiekciau tiksla. Nors isbandziau visu gamintoju chromo papildus, bet niekas neveikia. Tai dabar laukiu stipresnio is Amerikos chromo, gal pades kazkiek. Is pradziu reikia atprasti, o paskui savaime nesinores. Nes tai grynai iprotis tampa
Taigi begiojam ir maista ziurim 4u.gif , ir ne tik kojos bus lieknos, bet ir visas kunas bus grazus bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos...kas del begiojimo.... g.gif tai va,pries kokius 8 metus begiodavau azuolyno parake,per diena bent po 4 valandas ir taip pora meteliu...aisku slaunys pasidare grazios,tvirtos,bet blauzdos isstambejo pabai,kai raumeny ytrauki kaip plyta atrodo,negrazu prie aukstakulniu,ir jau daug metu negaliu sios bedos issprest blush2.gif o del slaunu tai darykit pritupimus,lb gerai ir uzpakaliukuj ir slaunims,lipkit ant auksto stalo,nzn kaip sita pratima pavadint,lipi ant stalo pradedant viena koja,ir nulipi baigiant kita...sunku,bet lb veiksminga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dakota24 @ 2013 01 25, 18:07)
sveikos...kas del begiojimo.... g.gif  tai va,pries kokius 8 metus begiodavau azuolyno parake,per diena bent po 4 valandas ir taip pora meteliu...aisku slaunys pasidare grazios,tvirtos,bet blauzdos isstambejo pabai,kai raumeny ytrauki kaip plyta atrodo,negrazu prie aukstakulniu,ir jau daug metu negaliu sios bedos issprest blush2.gif  o del slaunu tai darykit pritupimus,lb gerai ir uzpakaliukuj ir slaunims,lipkit ant auksto stalo,nzn kaip sita pratima pavadint,lipi ant stalo pradedant viena koja,ir nulipi baigiant kita...sunku,bet lb veiksminga 4u.gif

Kad storos blauzdos nebutu, reikia begti taip,kad didesnis kruvis tektu kulnui, o ne pedos priekiui, nes tada isryskeja labai blauzdu raumenys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguciux @ 2013 01 19, 00:29)
Sveikos,jungiuosi ir as prie jusu burio 4u.gif . Mano slaunys visada buvo storesnes,nors vaikysteje buvau kuda kaip sakalys,bet kojos,ziuriu i foto, buvo gana stambios doh.gif . Su tuo susitaikiau. Paskui paauglysteje pradejau storeti ir pasiekiau iki 100kg doh.gif , iki tol nebuvau lipusi ant svartsykliu blush2.gif Kai pamaciau toki skaiciu, man buvo 23 metai.Svoris buvo pasiskirstes visur. Per 2 metus numeciau 30 kg ir negriztamai. Viskas buvo gerai iki tol,kol antro vaiko nepagimdziau. Svoris liko tas pats, 179 cm , 68-72 kg. Dabar ant pilvo riebalai mazai auga thumbup.gif , bet iskart svoris visas eina i kojas doh.gif . Tik 2-4 kg priaugu, iskart jauciu, kad kelnes labai aptemptos. Dar pastebiu, nors valgau nedaug, bet mano silpnoji vieta yra saldumynai blush2.gif , tai ju pavalgius savaite,iskart slaunys pastoreja, nes buvnu priaugusi apie 3 kg. Taip ir vargstu su svoriu, kazkaip po antro nestumo nebeatsistoju i senas vezes. 5 metus su pertrauka (1.5 m nestumas ir po nestumo) sportavau sporto klube. Kol asmeninis treneris  Valdas Kavaliauskas vazinejosi i Mazeikius, buvo gerai,nes jo programa man labai tiko, per metus turejau toki kuna,i kuri dabar ziuredama net seiles tysta bigsmile.gif. Bet po antro nestumo,kai grizau sportuoti,jis nebesivazinejo. Sportavau pagal jo senas programas man sudarytas, bet rezultatu nebuvo,nes viskas buvo pasikeite mano kuno viduje. Tad man pavasari sukure nauja programa sporto klubo savininkai, patikekit,per 3 menesius mano kojos buvo dvigubai storesnes nei anskciau  cry.gif .Bandziau ploninti slaunis,nuimadama daug pratimu, o palikau pagrinde tik begimo takeli ir elipsini treniruokli. Kazkiek sumazejo slaunu apimtys, bet ne taip,kaip buvo iki tos ju programos doh.gif . Daugiau nebeinu i sporto kluba, kam moketi didelius pinigus, kai kitu pratimu nedarau, o tik begimas ir elipsinis treniruoklis. O pilvui, rankoms ir namie padaru. Tad dabar nuo rudens 40 minuciu 4 kartus per savaite begioju. Ir kojos daug grazesnes, kazkiek apimtys sumazejo, bet reikia saldumynu dar iki galo atsisakyti blush2.gif ,tada isvis dar greiciau pasiekciau tiksla. Nors isbandziau visu gamintoju chromo papildus, bet niekas neveikia. Tai dabar laukiu stipresnio is Amerikos chromo, gal pades kazkiek. Is pradziu reikia atprasti, o paskui savaime nesinores. Nes tai grynai iprotis tampa
Taigi begiojam ir maista ziurim 4u.gif , ir ne tik kojos bus lieknos, bet ir visas kunas bus grazus bigsmile.gif


Labas vakaras, mielosios. Smagu skaityti, kaip entuziastingai dalinatės patarimais ir palaikote viena kitą siekiant gražiai atrodyti, būti sveikoms ir gerai jaustis. Noriu pasakyti, kad 70 proc.sėkmės lieknėjant lemia mityba, o 30 proc. sportas. Tačiau geriausias ir sveikiausias būdas lieknėti- derinant mitybą su sportu- gausite 100-procentinį efektą thumbup.gif Kūno masažai, įvyniojimai, limfodrenažai ir kt.procedūros derinyje su mityba ir sportu, padės greičiau ir maloniau siekti užsibrėžtų tikslų, be to, celiulitą turi ne tik antsvorio turinčios moterys. Bet nei procedūros, nei maisto papildai, nepakeitus savo mitybos ir nepadidinus fizinio aktyvumo nebus efektyvios. Kalbant šiuo atveju apie chromo papildus- tai jie padeda tik tuo atveju, kai tikrai yra šio elemento stoka. Dažniausiai saldumynų poreikis būna dėl to, kad gliukozės kiekis kraujyje smarkiai svyruoja dėl kelių priežasčių:
- jei valgote nereguliariai- yra ilgos pertraukos tarp valgymų. Jos neturėtų būti ilgesnės nei 3 val.
- mityboje trūksta sudėtinių angliavandenių- kruopų, grūdų.
-suvalgius daug paprastųjų angliavandenių turinčių produktų (tokių kaip saldumynai, saldūs gėrimai, cukrus, medus), gliukozės kiekis kraujyje staiga šokteli, tada kasa išskiria didelį kiekį hormono insulino, kuris labai sumažina gliukozės kiekį, tada vėl kyla nenumaldomas saldumynų poreikis.
Taigi, neleiskite pinigėlių maisto papildams ir saldumynams, o valgykite reguliariai ir vietoj saldumynų rinkitės javainius, musli batonėlius, valgykite vandenyje virtų kruopų košių ir, žinoma, sportuokite smile.gif

Atsakyti
labas rytas, norejau paklausti sportuojanciu paneliu, kokius pratimus reiktu daryti kad kojos plonetu? dabar pradejau sportuoti namuose, tai po keliu dienu pajutau, kad kojos kietesnes ir kelnes siauresnes pasidare ir nzn ka daryti. gal taip turi buti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(eeglle2 @ 2013 02 08, 09:43)
labas rytas, norejau paklausti sportuojanciu paneliu, kokius pratimus reiktu daryti kad kojos plonetu? dabar pradejau sportuoti namuose, tai po keliu dienu pajutau, kad kojos kietesnes ir kelnes siauresnes pasidare ir nzn ka daryti. gal taip turi buti  verysad.gif

vat ir man idomu kokie dar galimi pratimai, be begiojimo, kad tos slaunys mazetu. nes turiu kriauses figura, tai reikia kazkaip ta uzpakaliuka ir slaunis mazinti.
Atsakyti
pradejau namie daryti atsilenkimus, tik kazin ar bus is ju nauda g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgaud @ 2013 03 03, 20:54)
pradejau namie daryti atsilenkimus, tik kazin ar bus is ju nauda g.gif



rekomenduoju šitą kompleksą http://www.youtube.c...H1iwQ0GGFLjsKj5
nenuobodu, greitai pasidaro, efektyvu, yra dar du lygiai, pradžiai pirmo gana smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eeglle2 @ 2013 02 08, 09:43)
labas rytas, norejau paklausti sportuojanciu paneliu, kokius pratimus reiktu daryti kad kojos plonetu? dabar pradejau sportuoti namuose, tai po keliu dienu pajutau, kad kojos kietesnes ir kelnes siauresnes pasidare ir nzn ka daryti. gal taip turi buti  verysad.gif

Man tai kazkaip keista kad PO KELIU DIENU kelnes siauros pasidare. Greit raumenys auga sakyciau. O gal apetitas pagereja po mankstu?
Atsakyti