Įkraunama...
Įkraunama...

Atsargiai! Mane apgavo II

QUOTE(*Gizmo* @ 2007 08 30, 11:31)
console.gif uzuojauta tau uz sugadinta nuotaika. Tai kas per administracija ten, nemato, kad padavejai girti slaistosi  gun_rifle.gif


administracija ten tragiska, po to buvom nuvaziave pasidomet kuo baigesi tiems padavejams tai suzinojom, kad jie net jokios drausmines nuobaudos negavo doh.gif doh.gif ,o viena is mus veliau ta vakara aptarnaujanciu mergaiciu issidave, kad tadien dirbo nuo 7 val ryto(iki 4 val kito ryto) blink.gif ir kai ja atsiunte aptarnauti musu pokylio jos pamaina jau seniai buvo pasibaigus,bet administracijai nusispjaut, kad vieni girti slaistosi, o kitiems reikia po to atidirbineti. doh.gif
Vos tik prisimenu tas nesamones iki siol pyktis verda. schmoll.gif Todel stengiuosi negalvoti apie vakara, o prisiminti tik ankstesne dienos dali, kuri buvo tiesiog nuostabi.. wub.gif
Atsakyti
Parasysiu pasipiktinima apie SANTA salona.....

mes is ten nuomojame MB liemene ir kaklaskare..... kai pirma karta atvaziavome rinktis, issirinkome, viskas gerai, tik tiek, kad ta liemene buvo siek tiek purvina, t.y. tas trikampis, kuris matosi is po svarko yra papilkaves, ypac 2 virsutines sagos... Paprasiau, kad isvalytu, nors sake, kad atseit ji yra isvalyta, bet kai pirstu parodziau i sagas, kad jos akivaizdziai yra tamsesnes, tai sutiko, kad sutvarkys....
vakar nuvaziuojam pasiimti.... tnesa man supakuota..... gerai kad sugalvojau pasiziureti.... ogi tos pacios 2 sagos visvien pilkesnes ir tikrai labai matosi... nu kaip purvinos... kaip gad kazkas su purvinais pirstais jas sukiojo....
man ako, kad tikrai vale.... tai paprasiau, kad sukeistu sagas vietomis, tai yra apatines svarias persiutu i virsu.... nusinese persiuti..... ir daugiau nebetikrinau.....
dabar islyginau marskinius ir galvoju pakabinsiu ant vienos pakabos su liemene..... o gi ziuriu sagos nepersiutos
patikrinau is kitos puses, nu tikrai.... matosi gi gamyklinis sagu isiuvimas, jis visai kitoks, nei rankomis.....
tai sedziu dabar ir sagas persiunu.....
siaubas.....
aisku man nera sunku persiuti tas sagas..... bet juk jie apgavo.
Atsakyti
Na va, mūsų "planuotoja" išviešinta
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2007 09 01, 09:54)
Na va, mūsų "planuotoja" išviešinta




man tai baisus delfi skaitytoju komentarai,nu slykstu skaityt, kas per zmones lietuviai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Joa @ 2007 09 01, 15:18)
man tai baisus delfi skaitytoju komentarai,nu slykstu skaityt, kas per zmones lietuviai  g.gif

man akys vos i orbita neiskrito paskaicius visus blink.gif

neiskenciau ir pati pasisakiau ax.gif

nu nebutu lietuviu tauta, jei nepavydetu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2007 09 01, 10:54)
Na va, mūsų "planuotoja" išviešinta


pagaliau paviesinta thumbup.gif thumbup.gif kad ja isvis dabar niekur nepriimtu i darba
Atsakyti
Noriu visas būsimas nuotakas perspėti kad nesinaudotų muzikanto Gintaro Šumino iš Utenos paslaugomis. Kažkokios muzikos mokyklos mokytojas, dalina savo vizitines Utenos CMB.
Nesilaiko susitarimų, nemoka paprasčiausių dainų, ką jau kalbėti apie šventės pravedimą. Kitą diena vos ant kojų pastovėjo su savo bendru...gerai kad ta diena ir visa svečių kompanija buvo super, tai nekreipiau dėmesio į tai.
Atsakyti
QUOTE(aamelie @ 2007 09 03, 20:06)
Noriu visas būsimas nuotakas perspėti kad nesinaudotų muzikanto Gintaro Šumino iš Utenos paslaugomis. Kažkokios muzikos mokyklos mokytojas, dalina savo vizitines Utenos CMB.
Nesilaiko susitarimų, nemoka paprasčiausių dainų, ką jau kalbėti apie šventės pravedimą. Kitą diena vos ant kojų pastovėjo su savo bendru...gerai kad ta diena ir visa svečių kompanija buvo super, tai nekreipiau dėmesio į tai.


ir isvis nereikia imti vizitines is tu kurie dalina jas prie CMB, nes geri muzikantai ar fotografai ar kt. niekada taip nesireklamuoja, nes jime ir nereikia reklamos
Atsakyti
Sveikos mergaites,

Pries dvi savaites atsokau vestuves.Labai gaila kad ir man tenka parasyti i si skireli. Sia diena planavau metus laiko, ir maniau kad viskas bus idialu, nes viska suplanavau iki menkiausios smulkmenos...
Bet visa vakara sugadino muzikantai, tai grupe REMIX, pagrindinis muzikantas Henrikas. Atrodo viska smulkiai ir aiskiai buvom sutare, visas vestuviu detales, sakem kad bus su visom tradicijom (stalo uzsedimais, pasitikimasi pirslio korimais ir t.t.), pirsliai susitiko su muzikantais pries vestuves ir viska smulkiai aptare, kas po ko ir kaip eina, atrode viskas bus idialu, bet gavosi kazkoks bardakas...
Pirmiausiai tik atvaziavus i sale muzikantai neorganizavo jokio stalo uzsedimo, kai mano mama paklause, jie pasake kad jaunieji nenori stalo uzsedimo ir kitu tradiciju (leles vystimu, ir pan.), nors pirsliai viska buvo atveze, ir su jais apkalbeje. Bet po to mano mama greit viska suorganizavo ir padare stalo uzsedima (nors sioki toki), kol mes susinesem daiktus i sodyba.
Po to prasidejo dar graziau, pirsliai sneka, o muikantas Henrikas juos perrekia, tyciojasi ir daro visokias nesamones. Pirsliai kazka savo sako, jis vis terpiasi ir daro kitaip, sneka nusisneka ir dare balagana is vestuviu. Su juo ejo kalbet ir pirsliai ir mano vyras, bet jis vis tiek savo daro, ir gadino svente. Dainuoja ir groja jie graziai, bet vestuviu organizuot jie nemoka, gal kazkam ir pasiseke, nes kartais atrodydavo, kad tycia nori sugadinti vestuves. Nes ten tikrai buvo didelis bardakas. Antra diena pradejo kart pirsli, o mane buvo pagrobe, mano vyras sako palaukit, o jie vistiek savo daro. Ir ka pirsliai kazka kitaip idomiau sugalvoja, jie isitycioja is ju ir saiposi akivaizdziai ir nori daryt pagal save. Kai pirsliene pasiule pasakyti kas nori tosta, muzikantas pradejo liept sakyt tosta kikevienam ir kuom jauniesiems gali padet klausineja pas kiekviena visokiu nesamoniu, o zmoniu tai daug, daugelis sveciu net pasimete kai juos pradejo tik atsistojus taip klausinet, nors buvo pasiruose grazius tostus. Antra diena jau pirsliene susinervinusi modavo ranka ir rodydavo kad uzsiciauptu, bet HYenrikas vistiek perekia. Daznai varydavo ir parukyt ir pagert, ir pavalgyt, ir dar su sveciais pabendraut, is kai kuriu net ir akvaizdziai tyciodavosi...
Dar daug nemaloniu akimirku buvo, del kuriu labai nervavausi ir verkiau, tiek pirma ir antra diena... Niekam nelinkeciau nei tokiu vestuviu nei muzikantu. Galiausiai antra diena, kit sveciai pasake, kad kai mano mama jiems nunese ir dave sakocio ir sampano, buvo labai nepatenkinti kad mazai gavo is siu vestuviu.Labai liudna schmoll.gif , kad taip viskas nepasiseke, bet nors grazios nuotraukos ir filmas gavosi smile.gif
Tai tiek bukit atsargios, sekmes jums visoms
Atsakyti
Kažkaip tai labai jau įdomiai čia viskas skamba apie grupę Remix blink.gif blink.gif blink.gif Toks jausmas, kad čia kažkoks pokštas būtų... Mano vestuvėse Henrikas net nei stikliuko neišgėrė. Vos įpiršom jam alaus... Ir tikrai jokių tokių nesąmonių, kad neleistų piršliams kalbėti, arba kad darytų kažką ne pagal susitarimą - nieko tokio nebuvo. Netikiu net, kad jie taip galėtų elgtis. Nesir šiaip kiek balių jie pravedė (tėvai ne kartą dalyvavo), kiek draugai dalyvavo vestuvėse, kur jie grojo - tikrai nei karto tokių "šposų" nebuvo. Gal čia vis tik ne tas pats Remix'as? blush2.gif Gal kas nors kitas jų vardu pasivadino? rolleyes.gif Nu, tikrai nei vienam žodžiui net negalėčiau pritarti, kad jie taip elgėsi kada nors...
Atsakyti
QUOTE(AsIrTu @ 2007 09 06, 18:17)
Kažkaip tai labai jau įdomiai čia viskas skamba apie grupę Remix blink.gif  blink.gif blink.gif Toks jausmas, kad čia kažkoks pokštas būtų... Mano vestuvėse Henrikas net nei stikliuko neišgėrė. Vos įpiršom jam alaus... Ir tikrai jokių tokių nesąmonių, kad neleistų piršliams kalbėti, arba kad darytų kažką ne pagal susitarimą - nieko tokio nebuvo. Netikiu net, kad jie taip galėtų elgtis. Nesir šiaip kiek balių jie pravedė (tėvai ne kartą dalyvavo), kiek draugai dalyvavo vestuvėse, kur jie grojo - tikrai nei karto tokių "šposų" nebuvo. Gal čia vis tik ne tas pats Remix'as? blush2.gif Gal kas nors kitas jų vardu pasivadino? rolleyes.gif Nu, tikrai nei vienam žodžiui net negalėčiau pritarti, kad jie taip elgėsi kada nors...

As irgi negalejau patiketi, ir daugelis kitu sveciu, kurie yra dalvave kur jis grojo, jis net pries 4 metus grojo pas mane simtadienyje, ir as apie ji labai geru atsiliepimu prisiskaicius buvau ir gal net koki 10 zmoniu man juos rekomendavo, o skaudziausia yra tai kad jie buvo mano tevu pazystami, jis mano tecio grupiokas, ir del to labai liudna, as niekad netikejau kad butent tie muzikantai gali taip pasielgti... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2007 09 01, 10:54)
Na va, mūsų "planuotoja" išviešinta



APAKAU TIESIOGINE TO ZODZIIO PRASME !!!!! doh.gif uzjauciu tuos zmones, kuriuos sitaip apgavo.. zinokit nzn.. jei man taip butu, tai uz savo veiksmus neatsakau.. doh.gif is vis as neisivaizduoju, kiek pas zmogu turi but naglumo ir is vis.. ar galima toki zmogu, kuris taip padare vadint ZMOGUM? manau sutiksit, kad NE !!!!! gun_bandana.gif
Atsakyti