Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jis nori vaikų?

Ir jis nori vaikų, ir aš jų noriu. wub.gif Dažnokai pasikalbam apie tai, bet, aišku, iki tikro planavimo dar tolokai. mirksiukas.gif O kuris pirmas apie juos prakalbo, net neprisimenu.
Atsakyti
QUOTE(Grazute Venera @ 2013 05 17, 23:12)
o kaip jus saugotes ? prezervatyvai ar kontraceptikai ?

Pradejom nesisaugot neuzilgo kai cia parasiau, dabar laukiam leliuko wub.gif jau eina 5menuo bigsmile.gif tiesiog atviras pokalbis visada padeda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Oijv @ 2013 11 09, 15:46)
Pradejom nesisaugot neuzilgo kai cia parasiau, dabar laukiam leliuko wub.gif  jau eina 5menuo bigsmile.gif tiesiog atviras pokalbis visada padeda mirksiukas.gif



Sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Su vyru pazistami jau 7 metus, bet is jo puses nesu girdejusi jokio sakinio apie vaikus, ir as konkreciai nesu sakiusi, kad gal laikas ir pan. Tai man taip keista, kai drauges giriasi, kad ju vyrai labai nori vaiku..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo phantasm: 20 sausio 2014 - 15:54
Maniskis vaikus tiesiog dievina! blush2.gif Jau ka kalbet kaip laukia savo pirmo vaikiuko. Nebuvau macius laimingesnio kaip gydytoja pasake, kad tikrai laukiames. wub.gif
Atsakyti
Aišku, kalbamės. Manasis vaikų nenori, aš irgi dar neypatingai, bet gal per trečią susitikimą pasakiau, kad, jei kas, gimdyčiau. Ir jei pagimdyčiau nesusituokus, vaikas turėtų mano pavardę - your choice, my darling wink.gif
Atsakyti
nekalbam, nenorim, nereikia...
Atsakyti
trečio nori biggrin.gif
Atsakyti
Kalbamės, pastaruoju metu gan dažnai, gan dažnai jis sako ''kai mes turėsim vaikų...'' norim vaikų abu, abu juos mylim labai, bet planuosim juos jei planai patys nepasikoreguos dar gana tolimoj ateity smile.gif
Atsakyti
Mano vaikinas vis sakydavo, kad jis norės vaikų ateityje, aš labai nenorėjau ir sakiau, kad niekada nenorėsiu. Bet kartą (po 3m gyvenimo kartu) kažkaip man susišvietė, kad jų noriu DABAR biggrin.gif ir pasikalbėjus su juo, su ašarom net išsireikalavau vaiko, atrodė, kad jei ne dabar tai niekada. Tai jau po dviejų mėnesių pastojau, nors jau po to kai pastojau pykau, ant jo, kad jis sutiko pasidaryti vaiką, nes labai baisu man buvo, kaip čia kas bus... Bet nieko, dabar jau su nemažu pilvuku ir laiminga, kad laukiuosi smile.gif
Atsakyti
Mum karta iškilo toks klausima, kai mm velavo, tada susedom ir abu baisiai issigande bet susitarem kad auginsim, taciau buvo netikras pavojus lotuliukas.gif 4u.gif po to laiko karts nuo karto pasikalbam kada reiktu ir pns tai kaip ir nutarem, kad kai baigsiu mokslus (jis baiges) susirasiu darba ir ntada meginsim ☺️ bet jau dabar matau, kad jis vis zvilgcioja I maylius, o as tai isvis myliu vaikucius wub.gif bet abu susitarem ir kokas vykdom plana 😆
Atsakyti
QUOTE(phantasm @ 2014 01 20, 15:53)
Su vyru pazistami jau 7 metus, bet is jo puses nesu girdejusi jokio sakinio apie vaikus, ir as konkreciai nesu sakiusi, kad gal laikas ir pan. Tai man taip keista, kai drauges giriasi, kad ju vyrai labai nori vaiku..


Kai maniškis dar nenorėjo vaikų ir vis kartojo, kad dar ankstoka, pradėjau gudraut, kad jis vis dažniau aplink save matytų leliukus ir po truputį apie juos pradėtų galvoti ax.gif Tai maximoj i neštukių kasą atsistodavau, tai pro pampersų skyrių preidavau, tai vis netyčia youtube vaikučių vaizdelius juokingus įjungdavau lotuliukas.gif Tai va pats nejausdamas pradėjo galvoti ir norėti thumbup.gif
Atsakyti