Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vaikui reikalinga dienotvarkė?

QUOTE(orchideja@ @ 2011 10 05, 03:03)
zadu ir as savo mergytei ivesti bent viena dienotvarkes punkta- pries miega susideti zaislus ir knygas! kazkaip pati kai dirbdavau pamainini darba nekreipdavau demesio, nes neturedavau jegu, bet turiu kazka daryti, nes nenoriu, kad ji uzaugtu nevaleika g.gif siandien ji ale uztvara is zaislu padare atseit niekas nepraeis, ir paliko, sakau jei neusidesi peles iki ryto viska isnesios...sako mama greit renkam tu man padek kad greiciau butu lotuliukas.gif turbut apie peles reikes dazniau priminti, o ir paciai gal ta pele pabuti ne pro sali g.gif  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif Geras, pas mus irgi tik ne peles , o ziurkes dukrai kaip stebuklas, nuo to karto, kai atradom ziurkes, kurios ateina, jei zaislai nesutvarkyti nakti, tai tvarkingai kiekviena vakara tvarkosi thumbup.gif labai nenori ka ziurkes ateitu. Uztat kita problemele yra, brolis naudojasi tuom kad sese tvarkosi,, o ji labai sunku priversti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumike: 13 spalio 2011 - 12:27
as tai uz dienotvarke. stengiuosi, kad visada panasiu laiku atsigultu, atsikeltu, iseitu i lauka. man paciai taip lengviau, nes tada galiu savo darbus susiplanuoti. aisku, kartais, dazniausiai savaitgaliais, nuo tos dienotvarkes nukrypstam, bet po to vel tvarkingai grisztam i senas vezias:)
Atsakyti
multikas i tema smile.gif http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
niekada specialiai nereguliavai sunelio dienotvarkes, derinausi prie jo.
Taciau jo rutina taip patogiai susideliojo, kad eriau ir nenoreciau thumbup.gif
Atsakyti
Pati esu taip isaukleta ir zuikis prie dienotvarkes pratinamas ax.gif manau, tai butina smile.gif
Atsakyti
Manau dienotvarkė, rėžimas visiems gerai smile.gif Mano mergina, jei tik nusimuša nuo dienotvarkės, tai jau ir irzli, pikta, blogai miega ir t.t.
Atsakyti
Dienotvarkė būtina. Bent jau su kertiniais dalykais: Kada keliasi, gulasi, kada valgo... ...
Atsakyti
Manau, dienotvarke yra butina. Aisku, ji turi buti lanksti, kitaip sunku bus gyventi smile.gif bet kazkokie remai, kada keliamasi, kada gulamasi, kada valgoma - butini, mano manymu.
Atsakyti
butina dienotvarke smile.gif
turiu pavyzdy, draugu vaikas mano vaiko vienmetis, dienotvarkes jokios neturi. miega kada nori ir kiek nori, valgo kada nori ir kiek nori, tai kartais teveliai, net iseit kur su ja ngl ar ilgiau paseet, nes tai ji nepamiegojus, tai permiegojus tai dar kas.. man istikruju svarbiausia, kad gult laiku mano vaikas eitu smile.gif o del maisto, tai ir pietus ir pusrycius jis valgo mzdg praejus val ar 1,5 nuo tada kai atsikele. pietu miego ir naktinio eina tuo pat metu kasdien(na buna ir isimciu kartais biggrin.gif )
Atsakyti
Butina!!! 4u.gif
Atsakyti
as tai pavadinciau ritmu, o ritmas (dienos, savaites, menesio, metu), manau, reikalingas vaikams, kad zinotu, ko tiketis, vaikus ramina zinojimas ir pasikartojantys dalykai. ne tik valgis, miegas tuo paciu metu, bet ir tam tikra veikla tam tikra diena, pvz savaites ritmas.

ir man butu idomu koks ritmo 'grafikelis', gal kokiu ideju turit, gal kas pacios daret vaikuciams?
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2012 09 13, 21:28)
as tai pavadinciau ritmu, o ritmas (dienos, savaites, menesio, metu), manau, reikalingas vaikams, kad zinotu, ko tiketis, vaikus ramina zinojimas ir pasikartojantys dalykai. ne tik valgis, miegas tuo paciu metu, bet ir tam tikra veikla tam tikra diena, pvz savaites ritmas.

ir man butu idomu koks ritmo 'grafikelis', gal kokiu ideju turit, gal kas pacios daret vaikuciams?

pas mus mokyklos autobusas atvaziuoja didzkiui 8:46 am 4u.gif parveza 3:30 4u.gif tuo tarpu, maziuka pati vezu 12:15pm, pasiimu 3:15pm 4u.gif grizta vaikai, pavalgo, namu darbus daro 4u.gif 5:15pm didzkiui karate treniruote, po to vaziuojam i sporto kluba, kur vaikai buna su kitais vaikais biggrin.gif apie 8 pm vaziuojam namo, vakariene, maudynes, knyga ir miegas 4u.gif sheshtadieniais 10 am abiem baseinas 4u.gif nuo antradienio maziukui 2 kart/sav futbolas nuo 10-11 am prasides 4u.gif
Atsakyti