Įkraunama...
Įkraunama...

Bioptron lempa

smile.gif+2007 04 27, 23:28-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 04 27, 23:28)
Nudegusią odą reikia drėkinti, o ne džiovinti nuo lempos sklindančia šiluma!  doh.gif

O jei bijai isdziovinti,visada galima papurksti oxy sprejumi bigsmile.gif
Atsakyti
O aš buvau pasiskolinus kelioms savaitėms iš draugų tą prietaisą, norėjau pamėginti, ar veikia, nes pinigai vis dėlto nemaži. Kantriai gydžiau veidą nuo spuogų, nes tuo metu buvo labai užpuolę. Dar mėginau gydyti kojoj veną pradėjusią plėstis. Ir ką galiu pasakyti: viskas liko savo vietoje - ir spuogai, ir vena g.gif Taigi ir nepirkau jo. Mano patirtis tokia, bet gal kitiems ir padeda mirksiukas.gif
Atsakyti
o gal yra bioptron'u besigydanciu zvyneline? blush2.gif
as vis bandau koki "stebukla" atrasti siai ligai pazaboti... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sibelė @ 2007 05 16, 14:11)
O aš buvau pasiskolinus kelioms savaitėms iš draugų tą prietaisą, norėjau pamėginti, ar veikia, nes pinigai vis dėlto nemaži. Kantriai gydžiau veidą nuo spuogų, nes tuo metu buvo labai užpuolę. Dar mėginau gydyti kojoj veną pradėjusią plėstis. Ir ką galiu pasakyti: viskas liko savo vietoje - ir spuogai, ir vena  g.gif Taigi ir nepirkau jo. Mano patirtis tokia, bet gal kitiems ir padeda  mirksiukas.gif


Del venu nezinau, o del spuogu tai dar gerai pries svieciant papurksti su OXY-SPRAY (parduodamas su bioptronu)
Atsakyti
Mes pirkome Bioptron Compact. Dukrai po nudegimu reikia, sanatorijoje per proceduras labai reke, tai bandysim namuose naudoti ir pratinti prie svieseles. Siaip kainos tu lempu tai nenormalios. Daiktas feno dydzio, o moki virs 1000 lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelija33 @ 2007 03 14, 13:55)
Girdėjau, kad negalima taikyti procedūrų bioptronu, jei žmogui pakilusi temperatūra. Gal kas galit pasakyt, ar tai tiesa ir kodėl?


Mano kolegės vaikui buvo sukilus temperatūra, kuri nekrito kažkokį tai laiko tarpą (tiksliai nepamenu). Išsikvietė gydytoją, kuri temperatūrą numušė būtent su Bioptronu.
Jei reikia galiu tiksliai paklaust kur reik šviesti.


Šiaip aš tą lempą pirkau dėl vaikų. Dukrai spuogus pakaitinam. Va, mažius pradės į daržą eit, sakau, gal naudingesnė ta lempa pataps.
Atsakyti
QUOTE(pjer @ 2004 03 19, 22:13)
sveikos,
vyro giminaite prekiauja zepter gaminiais ir labai siulo biotrona (siuo metu su nuolaida). sako, kad jis yra labai efektyvus vaistas nuo visu ligu...: juo galima ir sloga gydyti, ir rauksles mazinti, ir juo pasvietus visokios zaizdeles gyja daug greiciau, taip pat nuo depresijo ir daug daug nuo ko...
noriu jusu paklausti: gal kas turite isigyje, gal draugai, gimines, gal teko naudoti ar girdejote kokius nors atsiliepimus?
siaip jis brangus, todel noriu gerai isitikinti ar preke verta kainos, ar tai tik ispustas reikalas.


as turiu jau beveik 2 m. ir negaliu atsidziaugti. laai gerai nuo odos ligu (alergijos, berimai), nuo persalimo (slogos, kosuliai), gerai malsina skausma... tikrai naudoju, laai patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2007 06 19, 12:54)
Mano kolegės vaikui buvo sukilus temperatūra, kuri nekrito kažkokį tai laiko tarpą (tiksliai nepamenu). Išsikvietė gydytoją, kuri temperatūrą numušė būtent su Bioptronu.

Labai norėčiau sužinot, kurią vietą reikia šviest, kad numušt temperatūrą. seniai turiu bioptroną, bet to nežinojau. Labai lauksiu atsakymo, Rutulux smile.gif
Atsakyti

Nu va, sužinojau. Reik šildyti nosies kamieną (tarpuaky), kitus nosies ir gerklės taškus.
Didesnį dėmesį skirti grklės taškams, nes temperatūra dažniausiai ir kyla dėl gerklės problemų.
Atsakyti
Aš labai patenkinta šia lempa - pirkau gimus vaikui, bet kolkas daugiausia naudoju sau - gydausi migreną, odą, mastitą, vaikučiui pabėrimus pašvitinu, užpakaliuką, kai pašutęs būna. Aš tikrai nesigailiu, kad pirkau thumbup.gif Vienintelis dalykas, kuris mane nervina yra tai, kad ji tokia mažytė ir reikia daug kantrybės kol apšvieti didesnį plotą. Didesnę pirkti buvo per brangu...
Atsakyti
ir as pradejau dometis tais aparatais, tik nezinau koki isigyti ir kaip placiau ji galima panaudoti, buvau ilindus i ju tinklapi, tik ten neradau info kaip ji galima isigyti, g.gif nebent uzpildzius darbo anketa.
klaipedietes ar galte pasidalinti patirtimi kaip ji isigijote, ir ar buvo specialus apmokymai ka su juo galima gydyti, ir dar kaip isirnkti tinkamiausia ,nes ten vos ne desimt jus ir visi skirtingi doh.gif
Atsakyti
mano mama turi tokį. man tai jis jokio poveikio nedarė, netikiu tokiais dalykais. ten poliarizuota (atrodo?) šviesa. tai ji neturi žmogui jokio kitokio poveikio, nei paprasta šviesa. placebo efektas ir tiek.
Atsakyti