Įkraunama...
Įkraunama...

Bioptron lempa

mano mama dirba aukle namuose, kuriuose yra sis prietaiselis ir ji labai daznai naudoja kai tik pasimato pirmieji pozymiai slogos ar gerkles perstejimo. Per diena sildo 3-4 kartus ir mazyle rimciau nesuserga, o ligos pozymiai pasitraukia. Mama sako, kad padeda ta lempa. Anksciau mergaite daznai sirgdavo. Siulo ir man isigyti. Taciau kazkaip man viskas nerealu, aisku noretusi tiketi, bet uz ka ten tokie pinigai imami, nelabai aisku. g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Zuika* @ 2008 02 03, 04:10)
Mamytes patarkit, ar tikrai bioptron lempa padeda gydant atopini dermatita vaikuciui, gal kas esate bande gydytis sia lempa. Jei padeda tai ar tam kartui apmazina spuogelius ar ilgesniam laikui padaro svaresni veideli, ir kiek laiko ir kiek kartu per diena reikia ja naudoti. Klausiu noredama suzinoti ar tikrai ji veiksminga ir ar verta pirkt butent siai ligai gydyti, vis tik nepigi yra, bet jei istikruju padetu tai pinigeliu tikrai negaila  ax.gif

As pati sergu atopiniu dermatitu. Kai buvo l. stiprus paumejimas, lempa man tikrai padejo ir gan greitai - per 3-4 dienas zenkliai sumazejo niezulis bei paraudusiu vietu spalva pabalo. Kiek atsimenu, dariausi sau seansus 2 k. per diena, bet, kadangi pazeistas plotas buvo didelis, tai vieno seanso trukme buvo apie 35-40 min.
Aisku, vien tik lempos neuzteks, reikia l. grieztos dietos, gal but vaistu; taciau tuo metu buvo geras efektas. Pagerejimas buvo pakankamai ilgas, taciau tai priklauso nuo konkretaus zmogaus.
Atsakyti
Turim Bioptron lempa.Tikrai padeda-kai netingim kaitint blush2.gif .O mano vaikas nesileidzia ja kaitinamas blush2.gif .Bet siaip neblogas dalykas,ypac gerai gydo zaizdeles,nuo persalimo(jei laiku pradedi kaitint)ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(noanoa @ 2008 02 19, 17:36)
Turim Bioptron lempa.Tikrai padeda-kai netingim kaitint  blush2.gif .O mano vaikas nesileidzia ja kaitinamas  blush2.gif .Bet siaip neblogas dalykas,ypac gerai gydo zaizdeles,nuo persalimo(jei laiku pradedi kaitint)ir t.t.

maniškiai irgi sunkiai leidžiasi, tai kaitinu, kai miega thumbup.gif
Atsakyti
Na ką aš žinau, sesuo turi tą lempą, sako jai padeda, nors niekuom ypatingai nesikundžia. O nusipirko, kadangi vyrui nugarą skauda. Aš buvau pasiėmusi keletui savaičių, tipo po padu turiu karpą, švitinau kai netingėjau dvi savaites, bet man ta karpa tebėra. Gal poveikis nuo įsitikinimo priklauso?
Atsakyti
Mažius sirgo, tai gavom tos lempos spindulių, patarė ir namie tęsti procedūras ax.gif Pasiskolinom, turim, bet perspėjo, kad jau kai kurie aiškina, kad nėra ji tokia nekenksminga, kad atseit visgi spinduliai ir naikina organizme kažkokias medžiagas g.gif Vat ir suabejojau g.gif Ar kas dar girdėję ką nors mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Meila @ 2008 03 07, 09:59)
Mažius sirgo, tai gavom tos lempos spindulių, patarė ir namie tęsti procedūras ax.gif Pasiskolinom, turim, bet perspėjo, kad jau kai kurie aiškina, kad nėra ji tokia nekenksminga, kad atseit visgi spinduliai ir naikina organizme kažkokias medžiagas  g.gif Vat ir suabejojau g.gif Ar kas dar girdėję ką nors mastau.gif

Niekada neteko girdėt nieko panašaus. Buvau gydytojo paskaitoj apie bioptrono panaudojimą, kalbėjo, kad absoliučiai nekenksmingas, kad naujagimiams galima procedūras daryt. Pasakojo, kad kartais vaikai ir suaugusieji užmiega su bioptronu spinduliuojančiu, šviečia valandą ir daugiau, bet jokio neigiamo poveikio nėra ir negali būti. IŠSKYRUS nurodytas sritis, kur negalima šviest, pvz., skydliaukė, širdies plotas, nes spinduliai suaktyvina tų organų darbą (gali pakilt spaudimas, skydliaukės darbas suaktyvėt.
Bioptroną naudojam visa šeima jau daug metų, iki šiol labai džiaugiamės poveikiu. Čia, temoj, kažkas rašė, kad jo efektas "placebo", bet tikrai netikiu. Tokiu atveju reikėtų būt įsitikinus, kad procedūra labai veiksminga. Mes gana skeptiškai vertinam visokius preparatus ir procedūras, bioptrono efektu patikėjom tik daug kartų pabandę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lelija33: 07 kovo 2008 - 14:57
QUOTE(Meila @ 2008 03 07, 10:59)
Mažius sirgo, tai gavom tos lempos spindulių, patarė ir namie tęsti procedūras ax.gif Pasiskolinom, turim, bet perspėjo, kad jau kai kurie aiškina, kad nėra ji tokia nekenksminga, kad atseit visgi spinduliai ir naikina organizme kažkokias medžiagas  g.gif Vat ir suabejojau g.gif Ar kas dar girdėję ką nors mastau.gif

Tevukui per operacija Vilniuje nudegino koja, tai ligonineja "svitina" su Biotron lempa. Jei jinai butu kenksminga ligonines nenaudotu. g.gif
Ji labai gerai nuo zaisdu, sumusimu, nudeginimu.
Atsakyti
Vaikas numetė Bioptroną , ne iš aukštai , ale barška dabar viduj kažkas verysad.gif
Gal kam taip buvo ?
Jaučiu taisymas kainuos blink.gif
ech.........
Atsakyti
QUOTE(astulkinas @ 2008 03 11, 18:08)
Vaikas numetė Bioptroną , ne iš aukštai , ale barška dabar viduj kažkas  verysad.gif
Gal kam taip buvo ?
Jaučiu taisymas kainuos  blink.gif
ech.........

Per maždaug 7 m. pas mus jis irgi ne kartą numestas, irgi barška viduj. Ir taisytas jau kartą.
Atsakyti
QUOTE(Lelija33 @ 2008 03 11, 19:13)
Per maždaug 7 m. pas mus jis irgi ne kartą numestas, irgi barška viduj. Ir taisytas jau kartą.

O labai čia blogai ? rolleyes.gif
Na ryt reiks nulėkt į Šeiminiškių g. , gal nebars labai , kad mėtom tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(astulkinas @ 2008 03 11, 19:38)
O labai čia blogai ?  rolleyes.gif
Na ryt reiks nulėkt į Šeiminiškių g. , gal nebars labai , kad mėtom  tongue.gif

Bioptronas kaip ir kiekvienas daiktas - visko atsitinka smile.gif Ne tik vaikas, mes su vyru irgi ne kartą esam užkabinę laidą ir nuo lovos nuskraidinę tą prietaisą, bet jis be galo patvarus, pasirodo thumbup.gif
Atsakyti