Įkraunama...
Įkraunama...

Bioptron lempa

o gal kas galit papasakot apie spalvu terapija? perkam bioptrona,bet nzn ar verta dar ir spalvu terapijos rinkini jamt... gal kas galit placiau??? be jokiu komentaru apie bausmes ir pan...
Atsakyti
QUOTE(jeila @ 2009 05 07, 16:33)
o gal kas galit papasakot apie spalvu terapija? perkam bioptrona,bet nzn ar verta dar ir spalvu terapijos rinkini jamt... gal kas galit placiau??? be jokiu komentaru apie bausmes ir pan...

http://www.bioptron.com/lt_LT/?m=447
http://www_bioptron_lt/spalvu.php
Cia galit rasti info, dar ieikit i foruma ten yra klausimu-atsakymu
Spalvu terapija greitina gijima.Jeigu turit pinigeliu., tai kodel gi ne
Nors man asmeniskai uztenka vien tik bioptrono sviesos, tik reikia ja naudoti smile.gif Jei stoves kur nors spintoje, tai nepades nei bioptronas, nei spalvos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vytenė @ 2009 05 07, 14:56)
Tai pagal Jūsų pasakymus aš suprantu taip: kad serga tik tie, kurie neturi bioptrono arba jų požiūris į jį skeptiškas? Ir serga todėl, kad juos už tai (kad neturi ir už skeptišką požiūrį) nubaudė Dievas? Na diskusija iš mano pusės baigta  lotuliukas.gif Tiesiog nebeturiu ką pasakyti... ax.gif  smile.gif  lotuliukas.gif Kalbat apie nesulyginamus dalykus - Dievą, Dievo bausmes susirgti  ir ... bioptroną...  smile.gif  ax.gif

Aš matau kad Jūs dauk ko nesupranta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2009 05 03, 16:35)
Tikriausiai jus pats dievas nubaudė kad į bioptroną žiurėjot skeptiškai bigsmile.gif

netark Dievo vardo be reikalo
Atsakyti
QUOTE(jeila @ 2009 05 07, 17:33)
o gal kas galit papasakot apie spalvu terapija? perkam bioptrona,bet nzn ar verta dar ir spalvu terapijos rinkini jamt... gal kas galit placiau??? be jokiu komentaru apie bausmes ir pan...

Savo praktikoje Bioptron Compakt III spalvų terapijos rinkinį naudoju:
Gerklės skausmui mažinti-mėlyna
Baimei mažinti-oranžinė,mėlyna
Pasitikėjimui savimi didinti-geltona,violetinė
Apatinės nugagaros skausmui mažinti-mėlyna,violetinė
Kraujotakai kojose pagerinti-raudona
Atpalaiduoti-žalia,oranžinė
Mažinti sanarių uždegimą-raudona
Šviečiu į enerdetinius taškus(čakras)
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif oi kiek cia ankedotu siandien apie Dievo bausmes, gamtos jegas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2009 05 07, 20:34)
Aš matau kad Jūs dauk ko nesupranta 4u.gif

smile.gif smile.gif smile.gif Na bet svarbiausia, kad Jūs suprantat, o tai jau yra gerai thumbup.gif Dabar visos perskaičiusios puls-bėgs pirkti bioptronus, kad tik bausmių iš dangaus nebūtų ax.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
P.s. - ar Jūs tik ne Zepter produkcijos platintoja-konsultantė? g.gif

QUOTE(Forgete @ 2009 05 07, 21:57)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  oi kiek cia ankedotu siandien apie Dievo bausmes, gamtos jegas  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif... juokinga, nenorėjau užvesti ilgos diskusijos, bet nesusilaikiau neįkišusi trigrašio į tokį pasakymą:"Tikriausiai jus pats dievas nubaudė kad į bioptroną žiurėjot skeptiškai " ax.gif smile.gif
Atsakyti
Bioptrona turiu jau 6 metai. Esame išbande visais gyvenimo atvejais:
nuo stipriu nudegimu, slogos, skausmo, žaizdu, sausgyslių patempimo, sanarių skausmo, galvos skausmo. Pasitvirtino visais atvejais.
Kai tik vaikams prasideda sloga, jiems užmigus pastatu stova su bioptronu ir kaitinu. Esu labai patenkinta šia gydymo priemone bei gydymo rezultatais.
Juk beveik visose Lietuvos sanatorijose, bei poliklinikose gydymui yra naudojama bioptron šviesa.Beje Zepter ofise karta i menesi vyksta gydytoju konsultacijos del Bioptron lempu.Taip pat isigyjant sia lempa yra pridedama knygute kaip lempa naudoti, t.y. kiek kartu ir kokia vieta sildyti esant vienoms ar kitoms sveikatos problemoms.
Vienintelis dalykas - reikia netingeti, maziausiai 2 kartus per diena Bioptron lempa isijungti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 23 rugsėjo 2009 - 07:10
QUOTE(kriaušė @ 2009 06 11, 01:10)
Kai tik vaikams prasideda sloga, jiems užmigus pastatu stova su bioptronu ir kaitinu.
.

Kaip baisiai skamba unsure.gif Ne kaitinti reikia, o sviesti ax.gif
Atsakyti
Koks skirtumas; kaip pavadinsi.Svarbiausia, kad padeda.Saunus budas maziukus nenuoramas gydyti. As taip vyrui pesimistui skaudancia ranka sviesdavau.Dabar, kai pajuto poveiki, pats ivairius negalavimus gydosi.
Atsakyti
Mes jau 4 metus turime Bioptrona (ne ta maziuko, o dideli), tai bandau nuo visko sviestis, bet kaip nepadeda, taip nepadeda. Vieninteli dalyka tikrai gydo - zaizdas. Mano mama buvo ranka nusideginusi rutomis, atsirado tokios slapios pusles, paskui net kraujuoti pradejo, tai po poros savaiciu kaitinimo, neliko jokiu zymiu. Tikras stebuklas.
O slogas, gerkles, ivairius skausmus bent jau mums negydo. Ka tada kalbeti apie ta maziuka Bioptroniuka? O gal nemokame naudotis?
Atsakyti
Palyginus, kiek programa dave naudos, tai grasiai
Atsakyti