Įkraunama...
Įkraunama...

Bioptron lempa

as turiu tai viska gydausi kai tik netingiu tai padeda, aisku ne kaip su ranka nuima bet gijimo proesa pagreitina thumbup.gif
Atsakyti
Nuomoniu gali but ivairiu. Sviesos terapija tikrai turi gydomaji poveiki. su Biotronu draugauju jau senai apie 7m. Pati irgi turiu dideli. Vaikas kai serga pats praso ijungti lempa>irodymas. Gydau sloga,zaizdeles, man padeda nuo stygu uzdegimo. Vyras sildosi,akipatempia raumenis sportuodamas.
svarbiausia tiketi ri netingeti pasisildyti wink.gif
sekmes 4u.gif
Atsakyti
As bijau labai apsigirti... Zodziu, kartas nuo karto bet mane kamuoja sinusitai, si savaitgali irgi uzpuole. doh.gif kagangi dabar as nestuke.gif , nelabai kokiu vaistu norejosi gerti, o skausmas stiprus verysad.gif Pasiskolinau is giminaites ta Biotrona, tris kartus pasisvieciau na ir esu patenkinta rezukltatais thumbup.gif dar truputeli jauciu, kad galva skauda, bet nepalyginsi...
Atsakyti
Mielos mamytes, norejau pasiteirauti ar bandete savo maziukus sildyti po Bioptrono lempa? Mes tokia turime ir galiu pasakyti, kad kai buvo pasutes uzpakaliukas (1 menesio maziukei) tai ta lempa stebuklingai viska isgyde, taip pat labai padejo nuo pilvo diegliuku, pasildydavom vakare ir tikrai skausma nuimdavo thumbup.gif gal kas bandete sia lempa?
Atsakyti
QUOTE(Raselelyte @ 2009 07 20, 11:12)
Mielos mamytes, norejau pasiteirauti ar bandete savo maziukus sildyti po Bioptrono lempa? Mes tokia turime ir galiu pasakyti, kad kai buvo pasutes uzpakaliukas (1 menesio maziukei) tai ta lempa stebuklingai viska isgyde, taip pat labai padejo nuo pilvo diegliuku, pasildydavom vakare ir tikrai skausma nuimdavo thumbup.gif  gal kas bandete sia lempa?

nebandziau bet girdejau kad labai geras dalykas thumbup.gif ,ir vis mastau kad gal reiktu nusipirkti,nes ja juk galima naudoti ne tik vaikams bet ir sau g.gif
Atsakyti
QUOTE(janneta @ 2009 07 20, 13:27)
nebandziau bet girdejau kad labai geras dalykas thumbup.gif ,ir vis mastau kad gal reiktu nusipirkti,nes ja juk galima naudoti ne tik vaikams bet ir sau g.gif

tai vava, as dabar ja sau veida sildau, nes po gimdymo labai berti pradejo, nu ir ka galiu pasakyti, visi spuogai po truputi dingsta... thumbup.gif kazkaip kai pagalvoju, nu kas cia tokio, kazkokia sviesa sklinda o taip padeda... g.gif pirmai bijojau maze sildyti, bet persiskaiciau viska, kad tipo labai gerai ir leliukams, jei kokiu problemyciu yra.... thumbup.gif
Atsakyti
mes savo maziausiajai bioptrona naudojom kai buvo putyte issutus, kadangi teko su laseline para praguleti, ligoninej nepaziurejo. tai paskui menesiuka vargom kol isgydem, bet as uz bioptrona ir dar su deguonies purskikliu liuks thumbup.gif kai pradejom sildyti su juo praejo labai greit
Atsakyti
QUOTE(knopkele @ 2009 08 13, 16:42)
mes savo maziausiajai bioptrona naudojom kai buvo putyte issutus, kadangi teko su laseline para praguleti, ligoninej nepaziurejo. tai paskui menesiuka vargom kol isgydem, bet as uz bioptrona ir dar su deguonies purskikliu liuks  thumbup.gif kai pradejom sildyti su juo praejo labai greit

tai vat ir mano mazei padedavo labai nuo pilvo diegliu, pasildydavom po lempa ir praeidavo skausmai...o dabar pati gydausi ja spuogus, toks vaizdas is naujo bresti pradejau, lotuliukas.gif gyvenime tiek spuogu neturejau doh.gif tikrai padeda thumbup.gif
Atsakyti
tai is tikruju vaistas nuo visu ligu, be pasalinio poveikio. aisku, norint pamatyti rezultatus reikia padirbeti, po 1 karto niekas nepraeina, bet jei nepatingi, tai daug ka galima issigydyti. as nesigailiu kad ji turiu. thumbup.gif
Atsakyti
Bioptron lempa nepakeiciamas daktaras kai iskyla ant lupos pusleline. Ben jau man isgydo per kelias dienas thumbup.gif o mano seneliui labai efektyviai sumazino zvynelines matomuma, neliko tu baltu lopu.
Atsakyti

 i 
Ši tema yra ne skelbimų lenta ir joje diskutuojame apie produktus, o ne 'ieškome pirkti-bandome parduoti'. Tokio turinio žinutės bus laikomos SPAM'u ir šalinamos be išankstinio perspėjimo. Forumo dalyviai bus įspėjami. Nepaisant taisyklių gali būti uždrausta rašyti forume.

Draudžiami:
8. Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt

Moderatorė Rasma
Atsakyti
Mes irgi turime bioptrona apie 5 m. thumbup.gif tik kartais tingim, o tai ir yra minusas... Visada reikia žiūrėti į instrukciją, kaip naudotis tam tikru atveju, nes je šviesi betkaip, nieko ir nebus... Žinoma, tai ne vaistai, kurių išgėrus pasveiksti ir daugiau nesergi...
Atsakyti