Įkraunama...
Įkraunama...

Bioptron lempa

nu ir aš naudoju tą biotroną, vaikui yra dermatitas, tai jei padeda, tai nežymiai, nu aš nepastebiu, po ausų uždegimo švitindavau ausis, tai gal nesikartos, nu ir šiaip jokių kitų stebuklų biotronas nepadarė, jokio poveikio sad.gif tai nežinau už ką dar kaina tokia? blink.gif
Atsakyti
Mano dukrai sunkios formos atopinis dermatitas ir neseniai nusipirkom bioptroną. Jis padeda. Oda labai pažeista, tai gyja po truputį. Aš pati žiemą gydžiau juo herpesą ant lūpos - tikrai padėjo. Žinau tik viena - ne visiems bioptronas padeda, nes kiekvieno organizmas skirtingai reaguoja į poliarizuotą šviesą. Pirma reiktų išbandyti poliklinikoje ar pas pažįstamus, o tik po to pirkti. Sėkmės.
Atsakyti
Naudojame biotroma ivairiais atvejais,kai skauda gerkle,kosulys,sloga, atrodo kad padeda,ir dar labai gerai spuogus gydo...
Atsakyti
Na musiet aš jungsiuos prie skeptikų šio aparato atžvilgiu. unsure.gif Sutinku, odos ligas galbūt ir gydo, na bet giliau tai man tiksliai neišgydė.. Nugaros skausmai nei per plauką nesumažėjo.. verysad.gif Sakoma, kad reikia tikėti, ir tada net vaistai geriau veikia. Sutinku, bet ir tikėjimas man nepadėjo..
Atsakyti
QUOTE(Gene @ 2005 08 18, 11:34)
Tokiu metodu gyditis , man kažkaip nekiltu ranka.O kur garantija?

šiaip dėl sveikatos garantiją tik Dievulis gali duot smile.gif

ir aš turiu bioptroną. Turiu ne tą mžiuką, bet vidutinį, kokių 12cm skersmens - tingiu dabar eit pamatuot. Naudoju jį, kai vaikai sirginėt pradeda, slogos kimba.
O ir pati, žiemą, vėlyvą rudenį sau į marmūzę pasišviečiu ax.gif Žinau, kad kai kuriose šalyse, kur trūksta saulės šviesos (Skandinavijoj )yra specialūs poliarizuotos šviesos kabinetai, ten lankosi žmonės su silpna imunine sistema, linkę į depresijas. Tai va - turiu tokį "kabinetą" namuose ir džiaugiuosi smile.gif Nesakau, kad tai 8 pasaulio stebuklas, bet kad pirkau, tikrai nesigailiu.
Atsakyti
Matyt aš iš tų, kurių neveikia bioptronas unsure.gif . Visą žiemą juo naudojaus, bet nei vienu spuogu mažiau pasidarė, nei sloga praėjo, nei šiaip imunitetas pastiprėjo. Gal tikėjimo, kad padės, per mažai buvo g.gif smile.gif
Atsakyti
kaip savo seimyneliai,tai uztenka ir tos mazos,bet nepasakyciau,kad ji jau tokia ir maza.juk tereikia sviest ta vietele kur kokia sloga ar spuogelis.as patenkinta thumbup.gif daiktelis.vaikui isgydem dermatita,o vyras sinosita.ir imunine sistema gerai sustiprina svieciant i tam tikrus taskus. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmike: 11 rugsėjo 2005 - 00:04
pasiskaiciau jusu nuomones ir neapsisprendziu ar pirkti ar ne ta bioptrona. del saves tai man dzin, bet dedu dideles viltis kad pades mano sunui su tom slogom nesibaigianciom ir uzsitesiančiom. Aš tai esu tokios nuomones, kad tikrai ne geriau yra nueiti vaistuka nusipirkti. nezinai kaip tiev aistukai po to atsilieps tavo sveikatai, kita vertus ar tas bioptronas saugus? g.gif nelabai aš tikiu kad jis gali iššaukti hemorojų (ar kitokius pašalinius reiškinius). Na, nelabai man tikisi, norėtųsi išgirsti mokslišką paaiškinimą smile.gif
Atsakyti
as irgi turiu. labai patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhaliaake @ 2006 01 11, 02:26)
as irgi turiu. labai patenkinta smile.gif

Pritariu Zaliaakei.Pussesere yra gydytoja,pati pirko Bioptrona dukrytei sinusita gydyti. Mama turi didesni.Tai naudojo klubo ir kojos skausmams mazinti.As turiu mazyli.Jei reikia kur nors veztis, tai tas patogesnis tongue.gif Aisku didesnis apsviecia is karto didesni plota-sutaupo laiko ir nervu wub.gif
Atsakyti
aš irgi šią lempą pasiskolinau iš anytos. bet tik gaila, kad tai ne tapo įpročiu kaitintis - esu užuomarša blush2.gif ir labai gaila, kad dukrytė dar neišsėdi viską laiką po lempa ir neleidžia pašildoma unsure.gif
Atsakyti
Turiu pusbrolį chirurgą, pasakojo, kad Bioptron yra geltonai nudažyta elementari elektrinė lemputė biggrin.gif Beje, tai ne gandų forma, jie ten tarpusavy žvengia, kad yra tokių asabų, kurie perka 60 ct kainuojančią padažytą elektros lemputę, įmontuotą į sudėtingą aparatą, ir džiaugiasi. Lygiai tiek pat jums padės elementari stalinė lempa su didesniais vatais - iki 100, kad gerai pašildytų skaudamą vietą, kainuos pigiau - reikės tik už elektrą mokėt. Logiška, kad šildymas padeda apgydyti slogą, bronchitą ar padeda išsivaikščioti mėlynėms. (jei pamenat, tai ir tarybiniais laikais būdavo šildymo procedūros šiems dalykams gydyt, tik Bioptronais nesivadino) Kad jums tas sustiprins imunitetą, šviečiant į pulsą - atleiskit, tai jau vaikų pasakos. Spėju, kad tuo tikinčios tiki ir homeopatiniais vaistukais. Čia jau truputį offtopikas, bet homeopatiniais vaistukais gydytojai dūrino žmones 17 a., paskui žmonės apsišvietė, nebetikėjo jais, ir štai, 21 a. - homeopatinių vaistukų atgimimas. Gaila, kad išsilavinimo lygis nukrito iki 17 a... Jei jau norit šiek tiek gydomojo poveikio, kad ir virusus panaikintų, pirkit kvarco lempą, tik venkit žiūrėt į ją plikom akim, kenkia tinklainei, reikėtų tamsius akinius užsidėt.
Atsakyti