Įkraunama...
Įkraunama...

Pasiėmėme vaikelį iš vaikų namų

as juk nebandau sakyti kad tai blogai ir sutinku kad tie vaikeliai lygiai tokie patys, bet as issakiau tai ko manau pati nesugebeciau padaryt o jus manau labai stiprus ir geri zmones kad taip pasielget. sekmes jum auginat savo mergyte smile.gif
Atsakyti
Sauliau, jūs esate šaunuoliai! clap.gif Mes auginame savo vaiką, bet ateityje labai norėčiau įsivaikinti...Jei tik bus tam palankios sąlygos... smile.gif
Atsakyti
Na taip, ji mažutė,bet tikrai ne "nabagėlė",kaip tu sakai smile.gif Juk ji turi tėtį ir mamą-tai svarbiausias dalykas.Iš tavo pasakymo susidariau įspūdį,kad jūs patys dar negalit patikėti jog esat šeima.Viena-užauginti vaiką nuo vystyklų,kita-paimti jau prakutusį,kuris be abejo greit supranta,kad jūs jį be galo mylit (tiksliau meilė pasireiškia kaip gailestis:"mažutė,nabagėlė,gal buvo nepavalgius vaikų namuose,gal buvo skriaudžiama ir t.t."Palikit mažylės praeitį užmarštyje-bus tikrai lengviau elgtis kaip "nuosavu" vaiku.Juk dabar ji turi viską-kaip suprantu,atiduodat viską,kas geriausia.
Atsakyti
sauliau, jus tikri saunuoliai!!!nors pati turiu vaika, bet noriu ateity isivaikinti. ir nebijokit tu oziuku, visiems buna ir praeina.svarbu, kad turetumet kantrybes ir isaukletumete gera vaikiuka.o genai, manau, neturi dideles reiksmes, svarbiausia aplinka, seima. sekmes jums!!! clap.gif
Atsakyti
Mano vyrukas panasaus amziaus kaip ir jusiske. Pries pora savaiciu tooookie oziukai zirziliukai buvo uzlipe, kad kartais ir nuo nervu arbatos ikalt reikedavo huh.gif . Eina is paskos ir zirzi: to nenoriu, ano nenoriu, reikia ka nors daryti - nenoriu. Einam i lauka - su triuksmais apsirengiam, griztam is lauko - vel su triuksmais. Dabar jau lyg ir baigia praeit. Panasiai buvo apie dvejus metus - irgi viska neige. Esu girdejusi, kad oziai uzlipa tam tikrais vaiko augimo tarpsniais. Iki treju formuojasi vaiko asmenybe, vaikas mokosi suvokti savo emocijas, kitu reakcija i jas....
Manau, tokios problemos daugiau ar maziau iskyla beveik kiekvienam vaikui ir mes koki karta susimastom, gal ka ne taip darom. Svarbiausia vaika myleti, su juo kalbetis ir viskas turetu buti gerai.
Zinoma, Jus ypatingi ir isbandymu kelias gal kur kas ilgesnis. Daug vertingesne butu panasi patirtis. Stiprybes Jums ir kantrybes, o svarbiausia - mazosios meiles.
Atsakyti
Nieko naujo aš jau nebepasakysiu, bet labai noriu pasveikinti Saulių - jūs tikri šaunuoliai, davėt vaikučiui normalią šeimą ir namus smile.gif Aš irgi nemanau, kad genų reikėtų bijoti, man rodos, viską duoda auklėjimas ir aplinka. Juk kiek būna vaikų iš normalių, net labai gerų šeimų, bet tokių, kad ojojoj... mad.gif
O dėl ožiukų - tai jų turi visi vaikai. Turbūt labiau reikėtų išsigąsti, jei jų nebūtų biggrin.gif O dabar matosi, kad mažylei gerai, ji jaučiasi mylima ir gali sau leisti ir ožiukus parodyti smile.gif Dėl darželio - tai nuo dviejų metų priima praktiškai visi darželiai į lopšelinukų grupę. Apsiklausinėkit kieme pletkų apie artimiausius darželius, patys užeikit pasižiūrėt ir - pirmyn biggrin.gif
Atsakyti
As is tu, kurie mano, kad galima myleti ir isauginti svetima vaika. Gal ir nelabai tinkamas palyginimas, bet gyvenimo partneri - visiskai svetima zmogu - mes irgi mylime. O kodel? Juk kartais budo bruozai taip erzina...
Kazkada su vyru kalbejom apie galimybe isivaikinti. Jis nebuvo pries, bet sutiktu tik tuo atveju, jei savu vaiku negaletume tureti. Pakol kas laukiame pirmo, bet, tikiuosi, ne paskutinio. Nors minties kada nors isivaikinti neprarandau. Zinoma, jei leis finansai, nes noreciau butent isivaikinti, o ne globoti.
O ivaikintu vaiku valstybe jau neremia... Man to ir nereikia, nes dabar globoj uz 500 Lt/men matosi daug falso. Yra pavyzdziu, kur vaikai tampa pajamu saltiniu, o ne gerumo ir silumos nesimo irankiu.
Atsakyti
O as neisivaikinciau. Niekada. Net jei ri tureciau pakankamai pinigu ir tam tinkamas salygas. Aisku, jei netureciau savu vaiku, gal kalbeciau kitaip...

As manau, kad vaika auginti - tai labai didele atsakomybe. Auginant savuosius ne karta pastebejau, jog meiles ir demesio norisi ir sau. O tie padukeliai mano esa pasaulio bambos ir nori, kad apie juos butu sokinejama istisa para. As to nedarau, o kartais save net pagaunu per mazai demesio jiems skiriant. O ivaikintiems vaikams to demesio reiks keliskart daugiau. NEsugebeciau to jiems duot, todel ir nepasiimciau is vaiku namu.

Todel zmones, kurie pasiima vaikus is vaiku namu ir sugeba juos auginti ir myleti, kaip savo, labai gerbiu.
Atsakyti
Na as irgi ne pirmoje temoje rasau , bet isivaikinti negaleciau. Sauliau, jus saunuoliai! Svarbiausia yra negalvoti kokia ji nelaiminga , vargse ir tt. Ji yra labai LAIMINGA , nes atrado tokius nuostabius zmones.Del oziuku nepergyvenkit. Gal noretum maniski paauginti? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Kai nuo ryto buna klyksmas nesikelsiu , nesirengsiu , noriu nenoriu? biggrin.gif biggrin.gif O del mamos mylejimo irgi manau buna tarpai. Buvo tarpas , kai maniski migde tik tevas, su manim ne uz ka. O dabar baisinis prielipa prie manes. Teva taip veja is lovos ryte, kad patikek, nelabai smagu biggrin.gif biggrin.gif cool.gif . Auginkit naturaliai , be dideliu pedagoginiu mandrybiu ir viskas bus gerai.
Atsakyti
Geriausi jums linkėjimai, didžiausios sėkmės nes tai yra labai didelis žygdarbis.
Bet noriu paprieštarauti Bagel, nes turiu pažystamus kurie turi du savo vaikus ir dar pasiėmė vieną mergaitę iš vaikų namų, tai jie apsiformino globą ir ima iš valstybės tuos 500 lt., bet jų niekur neleidžia, o viską deda į saskaitą, nes sako nežinia kaip męs gyvensim po 10 ar 15 metų, vaikui tai reikės ir mokslams ir būstui, tai va . Oaš manau, kad tai teisinga ir protingą, nes męs tai irgi neamžini ką gali žinoti.
Atsakyti
Enigma, tikiu, kad su tavo pazistamu seima viskas gerai. Tiesiog tokio pavyzdzio neteko sutikti. Zinau seima, kur 2 bedarbiai 2 mergaites globoti pasieme ir visi 4 gyvena is to 1000 Lt. Nesakau, kad vaikams ten blogai, ar kad jie nieko negauna. Man nepriimtinas pats principas - gyvenimas vaiku (nelaimingu vaiku) saskaita. Jei nuspresciau imti svetima vaika, noreciau jam ka nors duoti, o ne imti.
Atsakyti
Sauliau, labai baltai pavydziu smile.gif Gal kada nors ir man nusisypsos tokia laime wink.gif Tikrai noreciau treciaji ne pagimdyti, o isivaikinti smile.gif
Del nabageliu, vargsiuku, genu ir viso kito, kas gali siek tiek trikdyti... Visi vaikai yra skirti Dievo. Ir is tiesu nera taip labai svarbu, ar ju gyslose teka tavo ar ne tavo kraujas. Jei Jusu namuose atsirado vaikelis, jis buvo skirtas Jums ir tik Jums. Vienos kencia gimdymo skausmus, kiti kovoja su biurokratais. Susiduria su siek tiek didesne atsakomybe. Bet tas vaikelis, jis yra Jums. O Jus- jam. Galiu palinketi tik daug daug Meiles. Sekmes Jums!
O mamytems, kurios taip bijo genu, noreciau palinketi, kad neduok Dieve Jusu vaikai nepadarytu gyvenime klaidu. Nes jei taip nepasitikite zmonemis ir esate linkusios nurasyti klaidas, kurias per savo gyvenima vaikelis gal but padarys, jo GENAMS, galiu nujausti, kaip kentesite ir graushites, kad Jusu vaikas, Jusu kunas ir kraujas, jusu genai padarys klaidu...
Atsakyti