Įkraunama...
Įkraunama...

Pasiėmėme vaikelį iš vaikų namų

biggrin.gif Sauliau thumbup.gif labai dziaugiuosi uz jus, kad apsisprendet ir isivaikinot vaikeli. Tikrai jei negaleciau turet, isivaikinciau... del genu... tai mano nuomone tokia, kad genai gali duot nebent kokiu ligu, na tokiu kurios genetiskai paveldimos, o visa kita... uzaugs vaikas toks kaip ji uzaugins tevai, koki pavyzdi matys seimoje toks ir bus... O oziuku tai visiems gi pasitaiko, tiek ivaikintas tiek savas gali tokiu oziuku parodyt ir tiesiog tada reikia elgtis taip kaip mums atodo teisingiausia ir nebegalvot kad tas vaikas va ivaikintas... tiesiog mylet ji juk jis dabar savas. Ir meile nugali viska, isaugs tuos oziukus su laiku kaip ir visi normalus vaikai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Strielka: 04 sausio 2004 - 21:04
Visiems labai dekoju uz palaikyma ir sveikinu su Naujaisiais metais! newyear.gif
Siandien pirma diena darzelyje - 8 menesiai pertrauka ir vel i kolektyva...
Vienintel paguoda, kad tame paciame darzelyje - mokykloje dirba mamyte.
Ai, gal kaip nors...
Atsakyti
Galva reikia lenkti pries tokius zmones, kurie ryztasi ivaikinti vaika. Mano brolis taip pat turi isivaikines dukryte. Bet jie pasieme mazute - 3 menesiai tada jai buvo. Vaiko charakteris ir savybes formuojasi per pirmus 3 metus, todel manau, kad svarbiausia bus tai, kaip jus aklesit ta mergaite. O genai daugiau lems jos sveikata, temperamenta. Aisku, yra skirtumas, kai isivaikini vos gimusi kudiki, ir jau begiojanti vaika. Bet man atrodo, kad viskas jusu rankose. Sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Saulius @ 2004 01 02, 16:21)
Esme - mes abu pradiniu klasiu mokytojai (as ex mokytojas - nepragyvename). Taciau negelbeja jokios pedagogine nesamones. Negrazu, bet net karkla issilauziau - tik dar neteko panaudoti - bet ryskiai zino, kas tai yra...
Tiesiog negalime savyje uzmusti to gailescio - juk ji tokia mazute ir nabagele, be to labai moka padlyzintis...

Pagal mane, cia taip ji isbandineja jus, ziuri, kaip reaguosite i viena ar kita atveji. Taip ir mano 1 m ir 8 men sunelis daro su naujais jam zmonemis: "lipa ant galvos", zyzia, oziuojasi. Kai pamato, kad tuo nieko nepasieks, tampa auksiniu vaikuciu, kaip ir pries mamyte su tetuku wink.gif.

Sveikinu jus abu, kad pasiryzote tam thumbup.gif clap.gif . As taip pat, kaip ir cia daugelis rasiusiu, noreciau pasiimti is vaiku namu vaikeli. Bet kol kas laukiuos antrojo, tai pakentesim wink.gif.

Apsisarvokit kantrybe! Ir svarbiausia, nelaikykit jos "nabagele, vargsele". Nes vaikai jaucia, kad gali jus "vystyti kaip silta vata" ir ateity ne viena karta gali tuo pasinaudoti unsure.gif .


P.s. jei nesunku, kaskart parasyk iskilusias problemas su ja ir kaip jus sprendete. Manau, kad gerai butu zinoti apie jas, norincioms ar planuojancios isivaikinti wink.gif.
Atsakyti
biggrin.gif Taip tikrai tie mano pažįstami labai tvarkingi žmonės, tačiau jei jie taip gyventų, tai yra iš tų vaikų pinigėlių būčiau pakraupus. O įdomu kodėl tokiem žmonėm leidžia vaikus globoti, juk jie nieko negali duoti tiem vaikučiam, o jiem tai daug reikia, taigi ne tik pavalgyt, o ir kitos veiklos, būrelių ir t.t..Nu šakės kokia aš pikta dabar... mad.gif
Sauliau, viskas bus gerai tik elkitės kaip su savu, kad elgtumėtės ir ne bus problemų, kaip sako kai reikia priglausk, o jei reikia tai ir vytele pasidarbuok(nu šakės man dabar nuo vaikų teisių apsaugos)...
Atsakyti
Tiesa, norėjau paklausti Sauliaus: ką turėjai omeny sakydamas, kad tik teoriškai kūdikių namai laukia šeimų, norinčių įsivaikinti jų globotinius, o praktiškai tai labai sunku?

Atsakyti
QUOTE (ely @ 2004 01 05, 13:05)
Tiesa, norėjau paklausti Sauliaus: ką turėjai omeny sakydamas, kad tik teoriškai kūdikių namai laukia šeimų, norinčių įsivaikinti jų globotinius, o praktiškai tai labai sunku?

Isivaikinant vaika yra keliami normalus tam reikalavimai. Namus lanko socialiniai darbuotojai (ziurima kur pateks vaikelis, ar tures visas salygas). Tevai turi isklausyti kursus pas psichologus, duodami visoki psichologiniai testai. Savo patirtis pasakoja isivaikinusios seimos. Ir as nemanau, kad visa tai yra biurokratizmas. Juk vaikas atiduodamas auginti, tai bent jau minimaliai reikia uztikrinti jo ateiti.
Atsakyti
Visa tai yra puiku. Visi tie kursai... biggrin.gif Mano zmona lankesi tuose kursuose ir jeigu jus domina - nesuzinojo nieko naudingo, tik issvaiste laika.
Del vaiku - visu pirma reikia isiforminti globa ir jeigu jusu pasirinktas vaikas yra viena seimoje arba naslaitis - problemu maziau.
Jeigu jus nusiziurejote vaika, kuris turi bent viena seseri ar broli (musu atveju tris), kurie net nezino apie to vaikelio egzistavima - kryziaus keliai.
Kaip mums pasake VTT vedeja: "jus ne nuo to galo pradejote...". Taip pat teko girdeti komentaru: "Matei, kokia masina jie vazineja..."
Dideles dalies sveiku ir graziu vaiku statusas yra nesutvarkytas, ju tevams neatimtos teises ir tai, kaip greitai tai bus padaryta - priklauso nuo VTT. O provincijoje si tarnyba sukasi labai letai. Taciau, kai kas nors "uzsimano" pasiimti koki grazesni ar sveikesni vaikeli - staigiai atsiranda pareiskimas teisme ir reikalavimas, kad visi vaikai gyventu kartu (4 vaikai) vaiku namuose, nes juos gali kas nors isivaikinti visus is karto rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Saulius @ 2004 01 05, 13:32)
Taciau, kai kas nors "uzsimano" pasiimti koki grazesni ar sveikesni vaikeli - staigiai atsiranda pareiskimas teisme ir reikalavimas, kad visi vaikai gyventu kartu (4 vaikai) vaiku namuose, nes juos gali kas nors isivaikinti visus is karto rolleyes.gif

O paskutine akimirka mamyte i teisma neatsvirduliavo su visa mamishka meile ir pareiskimu, kad nori vaikuti pasilikti... arba susitarti su busimais iteviais del moralines kompensacijos? wink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Saulius @ 2004 01 05, 13:32)
Taciau, kai kas nors "uzsimano" pasiimti koki grazesni ar sveikesni vaikeli - staigiai atsiranda pareiskimas teisme ir reikalavimas, kad visi vaikai gyventu kartu (4 vaikai) vaiku namuose, nes juos gali kas nors isivaikinti visus is karto rolleyes.gif

Nu košmaras blink.gif mad.gif O tai ką tada daryti? Bylinėtis? Nešti kyšį?
Atsakyti
Mano patarimas - susiradote vaika, ieskokite mamos ir tempkite ja i teisma, kad atsisakytu teises i vaika. Tokiu atveju laimesite laiko ir sveikatos.
Mes savo mergyte pasiememe is kudikiu namu su direktores leidimu - pasisveciuoti, kadangi jau kita diena prisistate VTT su ketinimu apgyvendinti ja kartu su kitais broliais ir seserimis. Jeigu tai butu padaryta - viskas, kadangi pagal naujaji CK jeigu broliai ir seses nors viena diena gyveno kartu - ju isskirti negalima...
Negaliu nieko tvirtinti ar teigti, bet pletku lygyje - grazi, sveika mergyte - dideli pinigai, taciau as galiu ir klysti unsure.gif
Atsakyti
Kažkoks siaubas blink.gif ph34r.gif
Atsakyti