Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(dolly* @ 2007 09 02, 23:17)
Sveikos, drasiai rekomenduoju kaimo turizmo sodyba Saulyne smile.gif  pati ten pries daugiau nei menesi atsvenciau savo vestuves ir tikrai nenusivyliau.Kaina normali-130 zmgui, o i tai ieina maistas ir nakvyne. Seimininkai labai malonus, nenusivylem.Maistas na gal ir neispudingas, bet normalus, skanu paprasta. Beje turi labai grazia lauko pavesine kurioje labai visiems sveciams patiko smile.gif  jei norite pasiziueti, jie turi savo internetini puslapi www.saulyne.com

sveikutes as tai svenciau savo vestuves sodyboje 2broliai viskas super ir aplinka ir maistas ir aptarnavimas neturiu prie ko prikibti .Tiesa maistas labai skanus ir graziai ispuostas.as siunciu ju inernetini adresa www.2broliai.com
Atsakyti
Sveikos,
Vakar nuvažiavau į Roko sodyba, tai sako kitiems metams jau kainos 200 Lt/žm, tai kai pakėliau vėją, sakau aš dar penktadienį šnekėjau, kad 180 Lt, tai susiskambino su admininstratore ir nusprendė, kad mum dar 180 Lt, bet žinot - pradėjau abejot ar neapgaus schmoll.gif
Gal galit kad įmesti nuorodą kur šnekėta apie ROKO SODYBA, nes niekaip nerandu, noriu dar tu komentarų pasiskaitinėt, gal dar apsigalvosiu.
Padėkit mergaitės
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Gal kam teko pabuvoti Drusku misko sodyboj? Noreciau isgirsti atsiliepimus ax.gif Aciukas !
Atsakyti
Labutis visoms,matau,kad neskubat po vestuviu pasidalyti mintimis apie sodybas... 4u.gif pasidziaugsiu,kad mes jau susitvarkem del kito rugpj vyksianciu vestuviu,pasirasem sutartele,kad kaina nesikeis,semininke nurode kruva muzikantu,juos irgi issirinkom ir lektuveli uzsisakem,kur meto vainikus,saldainius thumbup.gif.Mudu norejom tuoktuviu po azuolais,gamtoje,tai bus PETRONIU DVARELY! bigsmile.gif man ten nerealiai grazu,svarbiausia radom apvalius stalus,kur suseda 13,14sveciu,maciau naturoj papuostus,leido pries baliu pasiziuret,ypac grazu,taip atsibodo dvieju eiliu uzstales...pasidariau nuotraukyciu,galiu atsiust,kam idomu.
Atsakyti
QUOTE(mikaliuke @ 2007 09 03, 21:42)
Labutis visoms,matau,kad neskubat po vestuviu pasidalyti mintimis apie sodybas... 4u.gif pasidziaugsiu,kad mes jau susitvarkem del kito rugpj vyksianciu vestuviu,pasirasem sutartele,kad kaina nesikeis,semininke nurode kruva muzikantu,juos irgi issirinkom ir lektuveli uzsisakem,kur meto vainikus,saldainius thumbup.gif.Mudu norejom tuoktuviu po azuolais,gamtoje,tai bus PETRONIU DVARELY! bigsmile.gif man ten nerealiai grazu,svarbiausia radom apvalius stalus,kur suseda 13,14sveciu,maciau naturoj papuostus,leido pries baliu pasiziuret,ypac grazu,taip atsibodo dvieju eiliu uzstales...pasidariau nuotraukyciu,galiu atsiust,kam idomu.

Jei ne paslaptis, po kiek sutarei?
Atsakyti
QUOTE(saulytei @ 2007 08 23, 08:59)
Galiu rekomenduoti restorana, kuriame ir pati svenciau vestuves - "Sandija". Labai gera ir skoniga aplinka, mazos kainos, puikus aptarnavimas. plius superinis liukso kambarys su didele vonia thumbup.gif


Gal gali pasakyti kokios ten kainos?Kiek zmoniu ir gal galima gauti kantaktu nr?Labai butu didelis dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mikaliuke @ 2007 09 03, 21:42)
Labutis visoms,matau,kad neskubat po vestuviu pasidalyti mintimis apie sodybas... 4u.gif pasidziaugsiu,kad mes jau susitvarkem del kito rugpj vyksianciu vestuviu,pasirasem sutartele,kad kaina nesikeis,semininke nurode kruva muzikantu,juos irgi issirinkom ir lektuveli uzsisakem,kur meto vainikus,saldainius thumbup.gif.Mudu norejom tuoktuviu po azuolais,gamtoje,tai bus PETRONIU DVARELY! bigsmile.gif man ten nerealiai grazu,svarbiausia radom apvalius stalus,kur suseda 13,14sveciu,maciau naturoj papuostus,leido pries baliu pasiziuret,ypac grazu,taip atsibodo dvieju eiliu uzstales...pasidariau nuotraukyciu,galiu atsiust,kam idomu.

kaip idomu butu paziureti bigsmile.gif atsiusk man bigsmile.gif
Atsakyti
musu vestuves buvo 1 dienos ir sventeme "Pakeles svirnelyje" Raudondvario pl. 281 berods adresas, labai patiko, kadangi bariukas tvarkingas, ir yra puikus kiemelis, dabar kiek zinau ten kainuoja 70 lt zmogui + savo gerimus ir saldu stala vezates (net ir sultis savo galit atsivezt ar mineralini) o ju paruostas maistas tikrai skanus ir jo kiekio uztenka, mums ir dar atliko nemazai thumbup.gif kas liecia aptarnavima man irgi viskas tiko. zodziu viskas super su jais (na bent musu diena buvo super). Na tik viena smulkmena geriau buciau sakius kad jie sales nepuostu doh.gif na bet cia mano klaida kad neissiaiskinau iki galo kaip jie ta sale puosia, na man grazu kai papuosta gelem ir t.t. o jie prikabino vietom raudonu balionu sirdeles formos, kai kur is popieriaus iskirtu girliangu doh.gif . na bet jie klause ar puost ar nepuost biski, sakiau na tai papuoskit pati kalta kad neisssiaiskinau tad pretenziju jiem tikrai neturiu thumbup.gif
Atsakyti
o kiek zmoniu ten telpa maximaliai???
Atsakyti
Gal galit kas pasakyti kokiu atsilieimu apie Sandija? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ginta85 @ 2007 08 31, 18:05)
Sveikos merginos  smile.gif ,cia ziuriu raso pagrinde tik apie sodybas,o mes galvojam daryti viena diena ir ieskom kokios kavines ar tai restorano,na vietos kur sveti vestuves  biggrin.gif ,kad butu Kaune apie 40zmoniu ir nelabai brangu.Gal galit kanors pasiulyti labai jums aciou.Na mano vestuves bus tik kita vasara bet jau pradedu planuoti nes gyvenu siuo metu ne Lietuvoj ir labai sunku kanors susirasti.
Labai praverstu jusu rekomendacijos  smile.gif .
Siaip maciau zemyn upe lygtai visai nieko,tik dar nesiskambinau.Gal kas ten sventet savo vestuves?Gal yra kokiu nors atsiliepimu?


Na apie "Žemyn upe" pasakyti nieko negaliu, bet savo vestuves švenčiau "Sfinkse" ir likau 100% viskuo patenkinta. Ir aplinka labai graži, visur papuošta ir maistas skanus ir aptarnavimas profesionalus ir praleist vestuvinei nakčiai kambarį dovanų gavom.. wub.gif Na tiesiog viską galėčiau apibendrinti taip, kad jei dar kartą lieptų rinktis restoraną vestuvių šventimui, net nesuabejojus eičiau į "Sfinksą" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mikaliuke @ 2007 09 03, 21:42)
Mudu norejom tuoktuviu po azuolais,gamtoje,tai bus PETRONIU DVARELY! bigsmile.gif man ten nerealiai grazu,svarbiausia radom apvalius stalus,kur suseda 13,14sveciu,maciau naturoj papuostus,leido pries baliu pasiziuret,ypac grazu,taip atsibodo dvieju eiliu uzstales...pasidariau nuotraukyciu,galiu atsiust,kam idomu.



Prie stalo telpa max 11-12 zmoniu, nes kitaip kaip silkes backoj, diskomfortas. Pati sedejau tai zinau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Astukasas @ 2007 08 31, 16:22)
Vis negalime apsispręsti  g.gif
PETRONIŲ DVARELIS AR ROKO SODYBA ?



Sventem sia vasara Petroniu Dvarelyje sesers vestuves. Viskas buvo thumbup.gif , maistas skanus, aptarnavimas liuksiskas, seiminkai labai malonus ir draugiski zmones. Gal kiek mazokai vietos sokti, bet buvo labai geras oras, tai buvo kas lauke soko. O siaip tikrai verta demesio biggrin.gif
Atsakyti