Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Sveikutes,

Mes beveik pries dvi savaites atsokom savo vestuves petrausku sodyboj. Viskas buvolabai fainai ir labai grazu, labai daug ir skanaus maisto, stalai graziai paserviruoti, seimininkes lakste kaip uzsuktos, ir vis tvarke stalus, tikrai labai patiko. Tik vienintelis sios sodybos minusas mazokai vietos, musu buvo 52 zmones, tai sokiams vietos buvo mazokai, 40 zmoniu ta sodyba butu kaip tik tai tiek, sekmes besirenkant smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
Vakar buvau nuvykusi i Vegio sodyba, tai buvau kone sokiruota doh.gif , is pradziu dar jos nemaciusi maniau, kad tai bus mano vestuviu vieta, taciau pamaciusi, issigandau. Zodziu.... is tvarto padaryta sale ir viskas, langai be uzuolaidu, liukso kambarys tai is vis nevertas zodzio "liuksas". ciuziniai, kur turetu miegoti sveciai irgi kosmaras, o kaina tai didele. Taciau radom kita nuostabia vieta, kuria uzsisakysime ir kaina ne ka didesne uz vegio tongue.gif , bet kokybe tai labai daug lenkia.
tai tokie mno ispudziai blink.gif
Atsakyti
as irgi buvau uzsukus i Vegio sodyba, tai labai tikslus tavo aprasymas thumbup.gif

o kokia dabar issirinkot?
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2007 09 06, 16:40)
Sveikutes,

Mes beveik pries dvi savaites atsokom savo vestuves petrausku sodyboj. Viskas buvolabai fainai ir labai grazu, labai daug ir skanaus maisto, stalai graziai paserviruoti, seimininkes lakste kaip uzsuktos, ir vis tvarke stalus, tikrai labai patiko. Tik vienintelis sios sodybos minusas mazokai vietos, musu buvo 52 zmones, tai sokiams vietos buvo mazokai, 40 zmoniu ta sodyba butu kaip tik tai tiek, sekmes besirenkant smile.gif

Na man pasakė, kad jie priima tik nuo 50 žmonių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juodoji_nasle @ 2007 09 09, 13:21)
Na man pasakė, kad jie priima tik nuo 50 žmonių smile.gif

tai ir mum taip sake, kad vasarapriima ne maziau 50, bet seip ankstoka ten biski, nebent eit soky i kita sale, kkur buna alaus stalas.
Atsakyti
Mes daba issirinkom Petrausku sodyba ir siandien jau vaziuosim tartis su jais ir paliksim avansa smile.gif
Atsakyti
Mes si savaitgali atsokom savasias Bilvinu sodyboj.Tikrai smagu buvo. Maistas toks kaimiskas, bet labai skanus, nepalyginsi su parduotuvine vistiena ar kitais patiekalais.Zmogui kaina 130 Lt be alkoholio ir saldaus.Buvo karstas tik atvaziavus tai po jo nieko nevalgiau nes sotu. Ryte buvo sultinys su karstu naminiu cebureku(pirstus apsilaize visi) po to salti ant stalo ir apie 12 parukytos desreles, sonkauliukai ir troskinti kopustai.Ziauriai gerai.Alaus stalas buvo is 6 skirtingu uzkandziu. Seiminkes papuose stalus taip kaip norejau is mano atvestu priemoniu, na gal lova jaunuju galetu but didesne:)bet visa kita tikrai super.
Atsakyti
Visą diena skaitau kur švesti vestuves Kauno raj. ir susidaro įspūdis, kad nuo 2006 metų be populiariausių Bernatonių, Paštuvos, Petronių, Klumpės, Petrauskų, Zalensų, Rumšiškių sodybų daugiau nieko nėra. blink.gif Gal kas esate buvę kur kitur, kur būtų galima 40-50 žmonių sutalpinti 80 km aplink Kauną? Nes minėtose sodybose kainos tai ..... verysad.gif Neįsivaizduoju koks maistas ir serviravimas, aptarnavimas turėtų už tokią kainą būti g.gif O ir dingt nėra kur, svečiai iš visų LT pakampių sugužės, kur apnakvyndint? Restorane/kavinėj daryti neina schmoll.gif Puolu į depresiją.
Atsakyti
QUOTE(yoyo @ 2007 09 10, 13:43)
Visą diena skaitau kur švesti vestuves Kauno raj. ir susidaro įspūdis, kad nuo 2006 metų be populiariausių Bernatonių, Paštuvos, Petronių, Klumpės, Petrauskų, Zalensų, Rumšiškių sodybų daugiau nieko nėra.  blink.gif Gal kas esate buvę kur kitur, kur būtų galima  40-50 žmonių sutalpinti 80 km aplink Kauną? Nes minėtose sodybose kainos tai ..... verysad.gif Neįsivaizduoju koks maistas ir serviravimas, aptarnavimas turėtų už tokią kainą būti g.gif O ir dingt nėra kur, svečiai iš visų LT pakampių sugužės, kur apnakvyndint? Restorane/kavinėj daryti neina schmoll.gif  Puolu į depresiją.

Dar yra Liutoniu sodyba 40km uz Kauno, mes ten kita savaitgali svesim, su nakvyne, galesiu parasyti atsiliepimus
Atsakyti
butu labai miela jei parasytum kaip liutonyse sekesi, as irgi susidurus su ta beda kad pas mane 90 zmoniu ir nera kur visu apnakvindinti
Atsakyti
QUOTE(ikristute @ 2007 09 10, 15:04)
Dar yra Liutoniu sodyba 40km uz Kauno, mes ten kita savaitgali svesim, su nakvyne, galesiu parasyti atsiliepimus


Jau radau internete foto. Lauksiu atsilipiemų apie maistą, talpumą ir svetingumąsmile.gif
Atsakyti
Tikrai nebloga sodyba, anksciau apie ja nebuvau radus informacijos, bet is nuotrauku atrodo neblogai. Labai lauksime atsiliepimu!!!
Atsakyti