Įkraunama...
Įkraunama...

šv. Mato vidurinė mokykla

QUOTE(tinneorama @ 2009 06 24, 08:41)
Mano trys vaikai eina i sia mokykla, vyresnelis jau laike siemet egzaminus.Galiu pasakyti kad yra daug geru mokytoju kurie paruose egzaminams gerai, bet buvo ir prastesniu, o istikruju tai viskas priklauso nuo to, ar jusu vaikas motyvuotas. smile.gif



Dovydas is 12 c ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(epika @ 2009 07 08, 15:49)
Dovydas is 12 c ?  ax.gif

Dovydas is 12b tongue.gif
Atsakyti
jau dabar galiu pasidziaugti sunus baige sia mokykla istojo i vdu i valstybes finansuojama vieta.Nebuvo vienas is geriausiu bet egzus islaike vienas is geriausiai.Padariau isvadas kad ne mokykloj esme o paciame vaike 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tinneorama @ 2009 09 24, 23:16)
jau dabar galiu pasidziaugti sunus baige sia mokykla istojo i vdu i valstybes finansuojama vieta.Nebuvo vienas is geriausiu bet egzus islaike vienas is geriausiai.Padariau isvadas kad ne mokykloj esme o paciame vaike 4u.gif

na, jei reikalavimai nedideli, tai kur jau čia rasi tokį toliaregį , kad mokytųsi daugiau, negu reikalaujama..., o kai nueina į mokyklas su didesniais reikalavimais, tai paaiškėja, kad net pagrindų neturi.
Atsakyti
QUOTE(tinneorama @ 2009 09 24, 21:16)
jau dabar galiu pasidziaugti sunus baige sia mokykla istojo i vdu i valstybes finansuojama vieta.Nebuvo vienas is geriausiu bet egzus islaike vienas is geriausiai.Padariau isvadas kad ne mokykloj esme o paciame vaike 4u.gif

Labai sveikinu 4u.gif ir labai pavydžiu blush2.gif biggrin.gif ir aš norėčiau, kad maniškiui taip pasisektų rolleyes.gif

O šiaip, kaip buvom pirmam susirinkime, tai direktorė minėjo, kad iš 100to baigusių abiturientų, į aukštąsias įstojo 82 thumbup.gif tikrai geras rezultatas tongue.gif
Atsakyti
Tai tikrai labai prasta mokykla. Buvau iš labai daugelio girdėjusi, kol nepamačiau savo akimis. Tvarkos jokios, manikenių paradai nuolat, kuo daugiau dažytis ir mažai mokintis reikia šioj mokykloje..Lygis mokymo prastokas ir šventumo jokio. Tai greitai savo dukras perkėliau į kitą mokyklą, nes pirmūnės yra, pabijojau, kad neperimtų to viso blogio..kuris ten yra..na jei rinkčiau pačia blogiausią mokyklą tai tikrai būtų ŠV. MATO. Savo vaikus leidau tik todėl, kad netoli namų, bet laiku susimąsčiau ir perkėliau į kitą, nes gerų vaikų toj mokykloje nevertina. g.gif blink.gif
Atsakyti
ar tikrai Jusu "auksinės" dukros? Kai matote aplink visus blogus o Jusiskes geros tai kyla abejoniu del tokiu asiliepimu, nes mano nuomone mokykla gera. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bierasa @ 2011 03 16, 15:57)
ar tikrai Jusu "auksinės" dukros? Kai matote aplink visus blogus o Jusiskes geros tai kyla abejoniu del tokiu asiliepimu, nes mano nuomone mokykla gera. smile.gif

Aišku savas vaikas visada geriausias,bet faktas kad klasėje pagal elgesį ir mokslą pirma-tai jau daug pasako.O faktas,kad vaikus ant tiek girtus,kad greitosios pagalbos automobilis nuo mokyklos išveža-tai manau jau irgi daug pasako...Ir tai šneka apie 6-8 klasės mergaites...Ir kieno tai rūpestis?Mokykla čia ne prie ko?Tai tik vienas iš daugelio atvejų,kada pasitvirtina "geros mokyklos"vardas.
Atsakyti
Na, labai norėčiau dar nuomonių apie šią mokyklą...
Gero aš nelabai ką apie ją girdėjusi, bet labai blogo - irgi ne (juk visur yra visokių gerų ir nelabai gerų dalykų).
Taigi - atsiliepkit, pasidalinkit žiniomis.
Ačiū.
Atsakyti
Man šioje mokykloje baisiausias faktas, kad toleruojamos patyčios.. Teoriniai siekiai labai skiriasi nuo praktinių darbų.
Taigi, jei jūsų vaikas smarkuolis ir bus tarp besityčiojančių - tai jam viskas gerai, bet jei ne...
Atsakyti
QUOTE(ernestrela @ 2011 03 16, 16:51)
Aišku savas vaikas visada geriausias,bet faktas kad klasėje pagal elgesį ir mokslą pirma-tai jau daug pasako.O faktas,kad vaikus ant tiek girtus,kad  greitosios pagalbos automobilis nuo mokyklos išveža-tai manau jau irgi daug pasako...Ir tai šneka apie 6-8 klasės mergaites...Ir kieno tai rūpestis?Mokykla čia ne prie ko?Tai tik vienas iš daugelio atvejų,kada pasitvirtina "geros mokyklos"vardas.

palaukit, o prie ko čia mokykla? blink.gif
manau čia jau auklėjimo spragos g.gif
Papildyta:
QUOTE(dahlia+++ @ 2011 03 20, 22:16)
Man šioje mokykloje baisiausias faktas, kad toleruojamos patyčios..

gal galėtumėt pasakyti kokiu būdu jos toleruojamos? o kad visose mokyklose yra erelių, tai čia faktas. bet jeigu apie tai kalbama su pačiu vaiku, tėvais ar auklėtoja, tai tikrai problemos sprendžiamos cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Lolija @ 2011 03 21, 01:35)
gal galėtumėt pasakyti kokiu būdu jos toleruojamos? o kad visose mokyklose yra erelių, tai čia faktas. bet jeigu apie tai kalbama su pačiu vaiku tėvais ar auklėtoja, tai tikrai problemos sprendžiamos cool.gif

Pačiu paprasčiausiau būdu - auklėtojoms "dzin", kad jų kalsėse pastoviai tyčiojamasi iš vieno vaiko. Tiesiog toleruojama..
Ir kalbos nieko nesprendžia.. Atvirkščiai- tampi skundiku ir tada klasėj geriau nesirodyk. Tai sakau, nes susidūriau su tuo asmeniškai ir mokyklą dėl to pakeitėm (beje, tik pakeitus visos problemos išsisprendė)..
Atsakyti