Įkraunama...
Įkraunama...

šv. Mato vidurinė mokykla

Mh, Vilkaviškio vyskupija. Arkivyskupijos yra dvi: Kauno ir Vilniaus. Visos kitos vyskupijos. :]
Dar netapo. Bet... ne toks "viAlnias" baisus kaip jį piešia. Man rods. :]
Atsakyti
smile.gif+2011 10 24, 10:05-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2011 10 24, 10:05)
Mh, Vilkaviškio vyskupija. Arkivyskupijos yra dvi: Kauno ir Vilniaus. Visos kitos vyskupijos. :]
Dar netapo. Bet... ne toks "viAlnias" baisus kaip jį piešia. Man rods. :]

na cia tai ponia panele suklydot.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2011 10 24, 08:29)
na cia tai ponia panele suklydot.

Kurioj vietoj ? :}
Atsakyti
smile.gif+2011 10 25, 20:47-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2011 10 25, 20:47)
Kurioj vietoj ? :}



Laba visoms 4u.gif
Tai kaip suprantu, nuo kitu metu mokykla bus mokama? Kazkaip nesupratau, kiek visi balsavo buvo pries, o susirinkime pasirodo 60% - uz. g.gif gal cia kas skaiciuoti balsu nebemoka...
Atsakyti
QUOTE(west4 @ 2011 10 28, 15:55)
Laba visoms 4u.gif
Tai kaip suprantu, nuo kitu metu mokykla bus mokama? Kazkaip nesupratau, kiek visi balsavo buvo pries, o susirinkime pasirodo 60% - uz.  g.gif  gal cia kas skaiciuoti balsu nebemoka...

Mokykla yra pastatyta prieš faktą - arba privati ir su 12 klasių, arba lieka valstybine, bet tik su 10 klasių. Tai jau turėjo būti paskelbta ir viešai, ar ji tampa privačia, nes terminas ar tik ne iki 25 spalio buvo g.gif
Atsakyti
Tai va, kad jau viskas nuspresta- bus privati... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo west4: 31 spalio 2011 - 09:25
QUOTE(west4 @ 2011 10 31, 11:24)
Tai va, kad jau viskas nuspresta- bus privati... schmoll.gif

iš kitos pusės - tai ir gerai. Man tik tiek nepatinka, kad dabar kunigai galės savo valdžią rodyt.. bet visgi bus vidurinė. Vaikai galės pabaigti 12 klasių.
Jaučiu, paskaičiavo, kad mikriuku pirmyn atgal susidaro dienoj 4 - 5 litai, dar jeigu su persėdimu, tai ir daugiau.. tai ar taip ar taip, tėvai vistiek mažiausiai po 100 litų per mėnesį turės išmest..
Atsakyti
QUOTE(west4 @ 2011 10 28, 13:55)
Laba visoms 4u.gif
Tai kaip suprantu, nuo kitu metu mokykla bus mokama? Kazkaip nesupratau, kiek visi balsavo buvo pries, o susirinkime pasirodo 60% - uz.  g.gif  gal cia kas skaiciuoti balsu nebemoka...

Buvo kiek suprantu anketos platintos visai Panemunės bendruomenei. Pati jas mačiau. Tai matyt ir suskaičiuota tai kas raštiška. O neraštiškai gi rašyk ką nori, piešta ore... Plius ten buvo liečiamas ne tik paskutinių klasių klausimas. Mano nuomone pasirinkta gerai, o kaip gausis tvarkytis laikas parodys. Dėl kunigų - na turėjo gi mokykla kapelionus ir iki šiol, tai labai didelės naujovės kaip ir nėra. ;] Bet kol kas toks sprendimas geresnis nei kitoks. Mano akim. Aišku kiekvienas turim savo nuomones, bet tai nereikia jose varžytis kuri teisesnė kuri ne...tiesiog įvairūs matymo kampai ir tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 02 lapkričio 2011 - 08:52
O man labai gaila mokyklos sad.gif. Seneliai, tevai baige sita mokykla, o vaikai mokytis negali. As manau, kad direktore atstovauja ne Panemunes bendruomenes interesus, o Vilkaviskio. Man labiausiai patiko, kai ji suorganizavo paskutini tevu susirinkima ir jame nedalyvavo, nes atostogavo smile.gif.
Ar neperlengvai valstybe dovanoja musu mokesciu moketoju turta? As pries baznycios kisimasi i svietima. Tegul steigia Katalikiskas privacias mokyklas is savo lesu, o ne is musu.
Kodel Panemune neima pavyzdzio is Roku rajono???
Atsakyti
QUOTE(faifa @ 2011 11 08, 19:16)

Kodel Panemune neima pavyzdzio is Roku rajono???

o kas yra Rokų rajone? aš irgi girdėjau, kad tos mokyklos direktorius net sveikatą prarado dėl jos kovodamas, bet istorijos detalių tai nežinau..

o dėl Vilkaviškio.. Jūs teisi cool.gif bažnyčia kišasi jau per daug. Ir jeigu direktorė organizavo tokį svarbų susirinkimą tokio svarbaus klausimo sprendimui, tačiau pati nedalyvavo.. tai iškalbinga.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2011 11 08, 18:20)
o kas yra Rokų rajone? aš irgi girdėjau, kad tos mokyklos direktorius net sveikatą prarado dėl jos kovodamas, bet istorijos  detalių tai nežinau..

o dėl Vilkaviškio.. Jūs teisi  cool.gif bažnyčia kišasi jau per daug. Ir jeigu direktorė organizavo tokį svarbų susirinkimą tokio svarbaus klausimo sprendimui, tačiau pati nedalyvavo.. tai iškalbinga.


Rokai turi valstybine mokykla ir visas klases. Ta pati ir mes galetumem tureti, jai mokyklos vadovu ir bendruomenes norai sutaptu.
Dabar mokykloje kylancios problemos nera sprendziamos, o kai bus privati, net pasiguosti nebus kam sad.gif.
Atsakyti
QUOTE(faifa @ 2011 11 08, 20:48)
Rokai turi valstybine mokykla ir visas klases. Ta pati ir mes galetumem tureti, jai mokyklos vadovu ir bendruomenes norai sutaptu.


hmm.. nežinau kaip čia yra. Kiek teko bendrauti su Kauno Švietimo skyriaus tarnautojais, tai jie sakė, kad šita mokyklų pertvarka yra patvirtinta Vyriausybės, Seimo, ir kad neišvengiamai dauguma didelių vidurinių mokyklų netenka 11 ir 12 klasių, lieka geriausiu atveju 10 klasių, o kai kur net ir 8 klasės, t.y. tampa progimnazijomis. Viską motyvuoja tuo, kad per 6 ar 7 metus emigravo apie 30 tūkstančių vaikų ir mokytojams tenka per mažai vaikų. Tuomet mažina mokyklas, koncentruoja.
Kitas dalykas - "raukiamas" aukštasis mokslas. Dabar į 11 klasę galės ateiti mokytis tik tie, kurie turės potencialą mokytis aukštojoje mokykloje. Gi ne veltui nori padaryti taip kad Lietuvoj liktų tik dvi aukštosios mokyklos.
Vaikai su adaptuotom, modifikuotom programom jau neturės nei teisės, nei šanso baigti 12 klasių, bus grūdami į profkes. Beje, greit neliks ir tų pačių modifikuotų ar adaptuotų programų, vėlgi vaikai su spec poreikiais bus koncentruojami spec lageriuose - spec mokyklose. Kaip tarybiniais laikais.
Tai tiek man pavyko iškvosti.
Atsakyti