Įkraunama...
Įkraunama...

Spurgos

Šaunuolė, Dikse!!! biggrin.gif
Atsakyti
Ka tik prisikepiau spurgu pagal Sonatinos recepta.Jau skanumas - neapsakomas! bigsmile.gif Labai aciu Sonatina thumbup.gif Visa laika kepdavau pgl. toki recepta kaip Bea parase,mano mama taip pat kepdavo.Bet sis receptelis - tai revoliucija spurgu gaminime!
Atsakyti
aurytele, džiaugiuosi, kad patiko thumbup.gif
Atsakyti
iskart sakau sorry, bet noriu jusu paklaust biski ne i tema. ar esat girdejusios apie phyllo tasla ar yra jos lietuvoj pirkti ir kuo ja galima butu pakeisti.radau fantastini recepta, bet ten reikia sios teslos
Atsakyti
padruske, deja tikrai nėra phyllo tešlos... O pakeisti galima bandyti sluoksniuota tešla, bet tikrai ne visuose receptuose...
Atsakyti
aciu sonatina.nuotraukoj paziurejau, tai ten man be sansu paciai pasidaryt. jau toks teslos plonumas.
Atsakyti
Ačiū Sonatinai už fainą spurgų receptuką thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Spygle, nėra už ką 4u.gif
Atsakyti
mano spurgu receptelis smile.gif labai paprastas
As tai jas labai greitai pairuosiu gal per 30min.
2 pakeliai varskes
3 kiausiniai
siektiek druskos
cukraus kaip kas megsta ar saldziai ar ne as dedu apie puse stiklines
sodos arba kepimo milteliu
ir miltu smile.gif
Ruosiu taip:
varske istrinu tada sudedu kiausinius, druskyte, cukru. Viska ismaisau iki vientisos mases tada pilu miltus ir isminkau iki tol kol nelips prie ranku. Tada iskocioju tesla ir darau tokias kaip baronkeles smile.gif verdu aliejuje kol tampa auksines spalvos.
labai skanu. Pabandykit Skanaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bea @ 2004 01 08, 20:32)
Mano mamos varskines spurgytes (ji viska ish akies daro.. taigi ir receptas toks)

1 pakelis varshkes
2 kiaushiniai
cukrus pagal skoni
miltai
kepimo milteliai
vaniline esencija

tesla suminkom tokia, kad neliptu prie ranku. tada pavoliojam tokias deshreles, ju galus sulipdom (na kad gautusi tokios apskritos su skyle viduj). Verdam ikaitintame aliejuje. Ishvirus pabarstom cukraus pudra.


kiek tokiam kiekiui produktu reikia deti miltu? snd dariau tai taip bijojau per daug prideti, tai po biski dejau dejau... gavosi skaniai, bet prie ranku tesla vistiek kibo, tai taip ir nesupratau kiek ju deti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cherry @ 2006 08 29, 09:52)
kiek tokiam kiekiui produktu reikia deti miltu? snd dariau tai taip bijojau per daug prideti, tai po biski dejau dejau... gavosi skaniai, bet prie ranku tesla vistiek kibo, tai taip ir nesupratau kiek ju deti doh.gif

as kaip darau varskines spurgas tai palei mano recepta tesla turi lipti prie lanku truputi, tai slapiomis rankomis rankomis reik formuoti spurgas. Tik jei spurgos tokios kaip baronkos formos su skyle tai nezianu ar pavyks suformuoti su slapiom rankom, bet tas apvalias tai man gerai pavyksta suformuoti.
Atsakyti
QUOTE(sakalina @ 2006 08 29, 20:01)
as kaip darau varskines spurgas tai palei mano recepta tesla turi lipti prie lanku truputi, tai slapiomis rankomis rankomis reik formuoti spurgas. Tik jei spurgos tokios kaip baronkos formos su skyle tai nezianu ar pavyks suformuoti su slapiom rankom, bet tas apvalias tai man gerai pavyksta suformuoti.


aha ir as apvalias darau biggrin.gif niam niam tongue.gif bet vistiek nez kiek deti miltu , kad gautusi optimialiausias rezultatas schmoll.gif
Atsakyti