Įkraunama...
Įkraunama...

TVM

QUOTE(ritukas1 @ 2007 12 02, 12:04)
destytoja tai ji super  thumbup.gif  tikrai, na bet kursini pas ja nerealu gerai parasyti, tik tikrai laaabaaai suprantantys, laisvai skaitantys finansu literatura angliskai ir mokantys rasyti moksliniu stiliumi. o as deja ne is tokiu. Bet jei reiks kokiu patarimu, ar dar ko, prasom! Sesija vis arteja verysad.gif


Maniskis baige International Group, kompe yra visokiu darbu anglu kalba. Tau irgi reikia angliskai? mirksiukas.gif
Atsakyti
O man įdomu ar turėjot kas reikalų su subjektu Melniku, kai pas jį egzas
Atsakyti
QUOTE(gutė pinkutė @ 2007 12 03, 14:39)
O man įdomu ar turėjot kas reikalų su subjektu Melniku, kai  pas jį egzas


As tai ne schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucca @ 2007 11 16, 14:22)
Sveikos hi.gif baigineju magistranturos studijas ( neakivaizdziai ),ta prasme jau turejau pavasari baigti ,bet blush2.gif nespejau magistrinio parasyti...taigi skaitau save dar TVM studente 

man gresia panašiai doh.gif ...
gal gali pasidalinti informacija, kaip griežtai laikomasi terminų dėl paskutinės sesijos pabaigos (noris spet skolas padengt).. g.gif
o tu viską iki paskutinės sesijos buvai atsiskaičius ir tik nusikėlei darbo gynimą ar kaip ? rolleyes.gif
nezinai, ar tiesa, kad vien del vienos skolos(pvz. mag.darbo teorines d.) meta lauk ir reikia primoketi uz semestra, kad leistu po metu testi darbo gynyma??


QUOTE(gutė pinkutė @ 2007 12 03, 13:39)
O man įdomu ar turėjot kas reikalų su subjektu Melniku, kai  pas jį egzas

mums buvo grynas nusirasymas ir maziau 7 nebuvo mirksiukas.gif
Atsakyti
norejau pati pasidalinti gauta info: jei po magistraturos paskutines sesijos lieka skola, meta is studentu sarasu, taciau suteikia teise po kazkurio laiko vel parasyti prasyma priimti i studijas. Tuomet susimoka tik uz egzo/darbo gynymo perlaikymus ir tiek tu nuostoliu. Bent iki sios dienos smile.gif
Atsakyti
Silagele, o nuo ko Jūs nusirašinėjot pas Melniką, nes medžiagos neduoda, o konspektuotis be šansų pas jį doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniulyte @ 2007 12 02, 21:01)
Maniskis baige International Group, kompe yra visokiu darbu anglu kalba. Tau irgi reikia angliskai? mirksiukas.gif

Lietuviskai rekejo jau...sistema pas ja tokia, kadreikejo anksti priduoti kursini, tai jau pridavem, jau nebepades, tai aciu
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukas1 @ 2007 12 09, 20:26)
Lietuviskai rekejo jau...sistema pas ja tokia, kadreikejo anksti priduoti kursini, tai jau pridavem, jau nebepades, tai aciu
ax.gif


Supratau bigsmile.gif Tai ka, maksimalaus ivertinimo!!! bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agniulyte: 12 gruodžio 2007 - 19:55
Tai kad gale sesijos Melnikas duoda medziaga ( ir net klausimai buna surasyti ) pagal tuos kl gali orientuotis kaip pasiruosti ax.gif geras jis...tik labai aukstom frazem filosofuoja,bet Sinjoritos ir Kabaljierai viskas bus gerai pas ji drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labutis Lucca & Silagele, gal netycia turite medziaga melniko pas save (kompe)?
labai buciau dekinga jei atsiustum, nes as pas ji rasau referata blink.gif ir reikia rasyti pagal destoma medziaga, kurios pas mane labai mazai nes neviska suspeju uzsirasyti per jo paskaitas unsure.gif na ir neuzilgo laukia egzas blink.gif
gal gali pakomentuoti kaip yra pas destytoja Urbonaviciu? neuzilgo laikysiu jo egza g.gif

Atsakyti
O kiek kainuoja magistro studijos TVM? smile.gif
Atsakyti
TVM moku 3800 lt i semestra, plius dar stovejimo aikstele truputi daugiau nei simtas litu 4u.gif
Atsakyti