Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dera prieš vaiką vaikščioti nuogai?

Sūnus kartais mato, kai persirengiu, arba kai maudausi, o jis netyčia užbėga, bet šiaip jau stengiuos, kad nematytų. Na bet visko pasitaiko. Sūnui 2 metai su puse. Vyras irgi stengiasi nerodyti savo nuogumo.
Atsakyti
Manau, kad nedera:) Mamytei reikia buti CORRECT:)
Atsakyti
smile.gif))+2012 07 27, 07:14-->
QUOTE(smile.gif)) @ 2012 07 27, 07:14)
Manau, kad nedera:) Mamytei reikia buti CORRECT:)


Pritariu.
Atsakyti
Kai vaikaui jau 2 metukai manau jokiu būdu nedera prieš vaiką tyčia ar netyčia rodytis nuogam. Aš iš savęs puikiai žinau,kad vaikas būdamas jau 3 metukų yra labai viską suprantantis ir savaip suvokiantis. Gal ir nepatikėsite, bet aš vis dar atsimenu kai kuriuos vaizdus ir savo elgesį, savijautą, mąstymą kai buvau 3 metukų. Todėl esu kategoriškai prieš
Atsakyti
Aš matydavau mamą persirengiant ir gerokai vyresnė nei dviejų. Jokių blogų prisiminimų neturiu ir kompleksų neįsigyjau 4u.gif todėl jei netyčia pamato mane nuogą sūnūs (2 ir 4 metų), kažkaip nesureikšminu nei aš, nei jie. Tik vyresniojo paprašau nežiūrėti ir išeiti. Jis tą jau supranta ir tik retkarčiais jam tai tenka priminti, kai tyčia mane erzina biggrin.gif
o nuo dvejų metų vaiko, mano nuomone, tikrai nereikia bėgti persirengti į kitą kambarį ir kažkaip ypatingai sureikšminti - nes tada tyčia dar labiau norės pamatyti, kas nuo jo slepiama. biggrin.gif o su laiku vaikams atsiranda gėdos jausmas (maždaug 4-5 metų) ir tada jau jie patys bėga šalin lotuliukas.gif
Atsakyti
mano nuomone,jei jam butu tai norma,paauges nesigedytu,tai as uz,jei norit kad vaikam butu ta tema-tabu,tai ne smile.gif
Atsakyti
nuoga po kambarius nelakstau, bet kai reikia persirengti nebegu sleptis. nors jam dar tik 1.7m bet jis domisi kuno dalimis. ir jau yra pastebejes, kad mamyte yra kitokia nei tetis ar jis pats. taciau as jam paasikinau kuo skiriasi mama nuo tecio (nezinau ar suprato), taciau tam kartui uzteko. jeigu bunu tik su maikute jam kyla noras ja pakelti. parodo pirstu i krutine ir klausia kas cia. paaiskinu. tada rodo i bamba (joje yra auskaras) ir vel klausia. ir nematau cia nieko gedingo ar blogo, kad jis domisi. nes paklauses iesko pas save tu paciu kuno daliu. jei jis juoktusi tai gal pati labiau susigesciau, bet kol kas tik mokomes. aisku ateis laikas kai nebesinores jam rodytis. bet gal greiciau tas metas ateis man o ne jam. taciau dabar nematau reikalo sleptis. nes vaiaks turi zinoti kuno dalis ir skirtumus. nes jei slepsi jam tik dar labiau bus idomu. o ir kai tai bus didelis tabu, o vaikui bus idomu jis gedysis klausti. o tada jau gali atsirasti ir bendravimo su vaiku problemu.
Atsakyti
manau tikrai dera, nieko tame blogo nematau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laola @ 2012 08 16, 17:56)
Kai vaikaui jau 2 metukai manau jokiu būdu nedera prieš vaiką tyčia ar netyčia rodytis nuogam. Aš iš savęs puikiai žinau,kad vaikas būdamas jau 3  metukų yra labai viską suprantantis ir savaip suvokiantis. Gal ir nepatikėsite, bet aš vis dar atsimenu kai kuriuos vaizdus ir savo elgesį, savijautą, mąstymą kai buvau 3 metukų. Todėl esu kategoriškai prieš


As irgi puikiai atsimenu save 3 - 4 m. ir tikrai zinau, kad jei vaikas nepamatys nuogus tevus, tai vis tiek ras kur pasiziureti nuoga kuna. Juk vaikas smalsus. jei slepi, tai jam bus dar idomiau ir galvos ka gi tevai nuo manes slepia. Paprasys parodyti draugu ir pan. Tad as laikausi tokios nuomones geriau as savo vaikui viska paaiskinsiu ir parodysiu, negu gaus informacijos kazkur kieme. Manau nuogumas yra normalu ir gedintis nuogu kuno mano manymu yra kazkas nenormalaus. Nesakau, kad reikia vaiksciuoti ar specialiai vaikui rodyti. Bet begti, uzsirankinti ar kitaip sleptis nuo vaiko man juokinga smile.gif Dukra visada uzeina i dusa, kai ir mama ir tetis maudosi. Ir man tai visiskai normalu.
Atsakyti
Nieko čia tokio - ypač tokio amžiaus.
Atsakyti
mane dukra mato nuoga nebent kai maudausi kartu su ja vonioje
O vyro niekada nera maciusi ir nematys, jis kai eina su ja i vonia kartu visada su apatinem kelnaitem maudosi, arba kai i wc eina o ji is paskos tai visada atsisedes reikalus daro biggrin.gif na musu jau tokia nuomone kad priesingos lyties nera ko stebeti, ateis laikas paaiskinsim kas ir kaip.
man taip pat nepatinka kai pvz kieme, pleze ir t.t vaikas 2-3m nuogas laksto, musu su vyru nuomone tokia kad vaikui reikia paaiskinti kur dera nuogam buti o kur ne
Atsakyti
tas laikas ateis labai greitai. Ir Jusu dukra vis tiek ras kur pasiziureti nuoga vyra smile.gif Ir ji bus toli grazu ne paaugle smile.gif Mano vyras irgi is tu, kurie gedinosi. Vis uzsirankydavo vonios kambaryje, lakste nuo dukros, prase iseiti is kambario. Paaiskinau jam, kad toks jo elgesys issaukia tik didesni dukros smalsuma. Kaip ir sakiau prasiau pusbrolio, berniu darzelyje, kad parodytu blush2.gif Nu buvau labai smalsi ir tikrai norejau pamatyti kuo gi tie vyrai ypatingi smile.gif
Po mano paaiskinimu vyras nustojo sleptis. Ir dukra nereaguoja i ji nuoga.

Gerai, kad visi mes skirtingi. pasaulis butu neidomus, jei visi vienodi butume. Man patinka nudistu pliazai, nes kaip suaugusi moteris nesuprantu kodel reiketu gedytis ar smalsauti. man nei paciai negeda, nei neidomu visiskai ziureti i kitus nuogus kunus. Kuo as ten nemaciau lotuliukas.gif Bet labai nervina tie zmones, kurie ateina i nudistu pliazus ir ten su rubais guli.
Atsakyti