Įkraunama...
Įkraunama...

gyd.Samer Hamoudeh

smile.gif siandien kaip tik pas ji buvau!! labai geras giditojas!!! mano maziukui jau 2 menesiai, tai uzejom kartu aciu pasakyt!! biggrin.gif thumbup.gif ir labai gerai spirale istate, nepajutau absoliuciai nieko!!! thumbup.gif
Atsakyti
labai Šaunus gydytojas!
as pas ji patekau nesitarusi, per jo budejima, ir labai apsidziaugiau. Konkretus, kruopstus gydytojas. Gimdziau antakalni, pragulejau 5 dienas, tai tik jis vienintelis atejo po keliu dienu ir apziurejo randa ir kaip traukiasi gimda. Palatos gyd. Lauzikiene per visa ta laika net neprisiliete.
Atsakyti
Visa nestuma lankiausi pas Hamoudeh, klausiau, gal dirbat kokioj ligoninej, tai atsake,kad dirbo Universitetinej Antakalnio ligoninej,bet jau nuo nauju metu nebedirba,o norejau tartis su juo cray.gif
Atsakyti
sveikutes,
iki nestumo ir visa nestyuma vaiksciojau pas si puiku gydytoja.
Tikrai esu patenkinta jo profesionalumu, demesingumu ir supratimu. Tikrai paprastas ir nuosirdus gydytojas, o beto ir eiliu pas ji beveik nebuna smile.gif
net nezinojau, kad jis ir gymdymus priimineja, nesigyre. buciau susitarus.
Jau ant dienu gymdysiu, tai susitariau su Jakiunu antakalnio klinikoj, Hamoudeh pagyre kad gerai pasirinkau smile.gif
Atsakyti
Labutis,

Lankausi ir as pas si gydytoja Seskines poliklinikoj. Tikrai labai profesionalus ir rupestigas gyd. Gal kas is tikruju zinot ar priimineja jis gimdymus ir kur? Nors man dar toli iki to nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(funnygirl- @ 2008 03 03, 12:43)
Visa nestuma lankiausi pas Hamoudeh, klausiau, gal dirbat kokioj ligoninej, tai atsake,kad dirbo Universitetinej Antakalnio ligoninej,bet jau nuo nauju metu nebedirba,o norejau tartis su juo cray.gif


nebe? doh.gif niu va..., o aš kaip tik jau galvojau, kad reikės su juo tartis unsure.gif
Atsakyti
Merginos, mano viena drauge nori lankyti si gydytoja. Ar kalba jis rusiskai?
Atsakyti
QUOTE(radulia @ 2008 04 30, 12:36)
Merginos, mano viena drauge nori lankyti si gydytoja. Ar kalba jis rusiskai?


Taip, pati girdėjau, kaip jis vienai moteriškei kažką rusiškai aiškino, be to, jo akušerė puikiai šneka rusiškai, man rodos, jis - rusė... Labai maloni moteriškė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetolanka @ 2008 05 14, 16:34)
Taip, pati girdėjau, kaip jis vienai moteriškei kažką rusiškai aiškino, be to, jo akušerė puikiai šneka rusiškai, man rodos, jis - rusė... Labai maloni moteriškė thumbup.gif

aciu uz informacija aciuks.gif
Atsakyti
mane pas ji uzrase detaliam echoskopavimui.
Pasirode malonus, bet visiskai nesnekus. Jis labai greitai paziurejo, paskaiciavo, sesutei susake man nesuprantamus kodus, nieko nepaaiskino, gal minutele parode man leliu atsukes ekrana ir liepe keltis.
Kazkaip truko man paaiskinimo is jo. Ir nuotraukos nedave verysad.gif (pries tai gydytoja pati pasiule). Gal as ir pati kalta, nes buvau biskuti pasimetusi, nes pirma karta patekau pas vyra-giniu. Reikejo buti drasesnei ir visko klausineti, prasyti, kad paaiskintu.
O dabar mano gine serga, tai is viso neramu, ar viskas ten pas mano maziuka gerai.
Atsakyti
Pries keleta dienu teko apsilankyti pas si gydytoja. Registravausi pas ginekologe, tai isivaizduokit kokia buvo staigmena doh.gif Nusiskundimu tikrai neturiu, labai rupestingas ir issamiai viska paaiskinantis mirksiukas.gif
Atsakyti
Tikrai neblogas, jokiu nusiskundimu neturiu thumbup.gif
Atsakyti