Įkraunama...
Įkraunama...

gyd.Samer Hamoudeh

QUOTE(vaidoolia @ 2008 12 09, 17:14)
schmoll.gif  mmm kaip gaila, kokios liudnos zinios schmoll.gif ... toks super gydytojas buvo... pas ji pirma vaikuti gimdziausi, taip super buvo, galvojau ir antra pas ji planuosiu, super cezari atliko...o idomu jei su juo susitarus kaip nors gal jis priimtu? kaip susizinoti? g.gif

blin,kaip keista.... as su pirmu nestumu pas ji papuoliau,iskarto likau patenkinta prieziura.bet jis man nieko nesake kad jis priimineja gimdimus doh.gif pati net ir i ukmerge vaziuociau pas ji gymdyti...
seip rytoj einu pas ji i konsultacija del 2 nestumo,tai viska isklausinesiu kur dirba ir ar priimineja dar gimdimus ir atejusi viska parasysiu..... seip turiu ji mobilu nuo senu laiku,bet taip nei karto jam nepaskambinau,nes kaip ir reikalo nebuvo blush2.gif
o seip labai smagus gydytojas,nu tikrai niekad dar tokiu fainu ne esu maciusi,o grazus koksai wub.gif o sipsena jo kokia faina wub.gif nu liuks..... rytoj eisiu ji kamantineti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mazyle1985 @ 2009 02 10, 10:33)
blin,kaip keista.... as su pirmu nestumu pas ji papuoliau,iskarto likau patenkinta prieziura.bet jis man nieko nesake kad jis priimineja gimdimus  doh.gif  pati net ir i ukmerge vaziuociau pas ji gymdyti...
seip rytoj einu pas ji i konsultacija del 2 nestumo,tai viska isklausinesiu kur dirba ir ar priimineja dar gimdimus ir atejusi viska parasysiu..... seip turiu ji mobilu nuo senu laiku,bet taip nei karto jam nepaskambinau,nes kaip ir reikalo nebuvo  blush2.gif
o seip labai smagus gydytojas,nu tikrai niekad dar tokiu fainu ne esu maciusi,o grazus koksai  wub.gif o sipsena jo kokia faina  wub.gif  nu liuks..... rytoj eisiu ji kamantineti  biggrin.gif

Niu tai lauksim žinių, man igi labai įdomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uksnė @ 2009 02 10, 18:01)
Niu tai lauksim žinių, man igi labai įdomu smile.gif

buvau as pas ji snd.... nepriimineja jis dabar gimdimu,vaikus augina,bet sake kad greiciausiai nuo rugsejo vel priimines Ukmergeje.... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mazyle1985 @ 2009 02 11, 13:10)
buvau as pas ji snd.... nepriimineja jis dabar gimdimu,vaikus augina,bet sake kad greiciausiai nuo rugsejo vel priimines Ukmergeje....  thumbup.gif

Gaila, kad ne VIlniuje verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Uksnė @ 2009 02 11, 14:52)
Gaila, kad ne VIlniuje verysad.gif

as jeigu tai ir i ukmerge vaziuosiu del tokio reikalo,o konsultuoja jis ir seskineje smile.gif
Atsakyti
eisiu 5dny pas jusu isgirta daktariuka... ziuresim kaip jis man ten patiks... tikiuosi priziures mano antrajy mazyly
o gimdyt as nebijau, galiu belenkur... nemegstu pirkti daktaru
Atsakyti
QUOTE(mazyle1985 @ 2009 02 11, 14:42)
as jeigu tai ir i ukmerge vaziuosiu del tokio reikalo,o konsultuoja jis ir seskineje  smile.gif

Tai žinau, kad konsultuoja Šeskinėje, aš pas jį su pirmu pilvinuku vaikščiojau smile.gif
Atsakyti
labai fainas daktaras, buvau pas ji konsultacijoj labai patiko, saunuolis thumbup.gif
Atsakyti
ir as buvau pas ji, geras, patiko, labai atsargiai apziurejo, paime citologini meg, net nepajutau, rado cista, uzrase echoskpijai, viska isaiskino, dave dar tf kas kokios gyd.Kazlauskienes konsultacijai kas tokia, gal zinot?
man jis labai patiko!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(pelyyte @ 2009 02 19, 17:39)
ir as buvau pas ji, geras, patiko, labai atsargiai apziurejo, paime citologini meg, net nepajutau, rado cista, uzrase echoskpijai, viska isaiskino, dave dar tf kas kokios gyd.Kazlauskienes konsultacijai kas tokia, gal zinot? 
man jis labai patiko!!!!!!

Tai čia tikriausiai ta, kur venerinių ligų ligoninėj (kažkaip panašiai vadinas) dirba? Mane pas ją siuntė kraujo tyrimus darytis, nes poliklinikoj kažkokią nesamonę rado. Bet ten, padarius išsamius tyrimus paaiškėjo, kad su manim viskas gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uksnė @ 2009 02 11, 16:43)
Tai žinau, kad konsultuoja Šeskinėje, aš pas jį su pirmu pilvinuku vaikščiojau smile.gif

Tai kad jo Seskines poliklinikoj nebera... schmoll.gif Matyt kad vaikus augina ir jokiu konsultaciju, nes nera net ant nei vienu duru jo pavardes....
Atsakyti

QUOTE(Amil'a @ 2009 02 20, 16:03)
Tai kad jo Seskines poliklinikoj nebera... schmoll.gif  Matyt kad vaikus augina ir jokiu konsultaciju, nes nera net ant nei vienu duru jo pavardes....

g.gif g.gif

QUOTE(mazyle1985 @ 2009 02 11, 13:10)
buvau as pas ji snd.... nepriimineja jis dabar gimdimu,vaikus augina,bet sake kad greiciausiai nuo rugsejo vel priimines Ukmergeje....  thumbup.gif

Tai kur tada ši mergaitė buvo??? blink.gif
Atsakyti