Įkraunama...
Įkraunama...

gyd.Samer Hamoudeh

ir aš pas jį lankiausi ir tikrai galiu pagyrti daktaras labai profesionalus ir žino savo darbą, labai aiškiai ir maloniai viską papasakoja paaiškina. biggrin.gif išpradžiu labai nenorejau pas jį eiti bet mane itikino kad nesigailėsiu ir tikrai esu labai patenkinta 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
pas si gydytoja patekau labai atsitiktinai, tiesiog, centre, kuriame lankausi, pasikeite gydytojai. Is pradziu buvau gan skeptiskai nusiteikusi (norejau, kad nestumo metu priziuretu ginekologe - moteris), bet kai pamaciau, koks sis gydytojas demesingas, disciplinuotas, kartu ir draugiskas bei malonus, galvoju- visgi kaip smagu kad jis priziuri mano antra nestuma. Pas ji ir gimdyciau, jei jis priiminetu gimdymus Vilniuje, deja.... jis gimdymus priimineja Ukmergeje....
Atsakyti
QUOTE(spalvos @ 2008 11 11, 00:08)
Pas ji ir gimdyciau, jei jis priiminetu gimdymus Vilniuje, deja.... jis gimdymus priimineja Ukmergeje....

Kaip keista, o kodel Ukmergeje?
Atsakyti
Pradejau pas ji lankytis nesenai. Vaiksciojau pas gydytojus 3 metus ir man niekas nieko nerado ir negalejo paaiskinti priezasties kodel taip yra. Pas ji nuejus - jis viska ka reikejo surado - labai aiskiai paaiskino ir tikiuosi mano bedos greitai baigsis. Esu labai patenkinta siuo gydytoju.
Atsakyti
QUOTE(Kristute80 @ 2008 11 11, 18:45)
Kaip keista, o kodel Ukmergeje?



anksciau dirbo AK, dabar vazineja i Ukmerge
Atsakyti
schmoll.gif mmm kaip gaila, kokios liudnos zinios schmoll.gif ... toks super gydytojas buvo... pas ji pirma vaikuti gimdziausi, taip super buvo, galvojau ir antra pas ji planuosiu, super cezari atliko...o idomu jei su juo susitarus kaip nors gal jis priimtu? kaip susizinoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidoolia @ 2008 12 09, 18:14)
schmoll.gif  mmm kaip gaila, kokios liudnos zinios schmoll.gif ... toks super gydytojas buvo... pas ji pirma vaikuti gimdziausi, taip super buvo, galvojau ir antra pas ji planuosiu, super cezari atliko...o idomu jei su juo susitarus kaip nors gal jis priimtu? kaip susizinoti? g.gif

Tai gal pabandyk nuvaziuot pas ji i poliklinika, ar pasiskambink ir pasisnekesi. Mes tikrai nepasakysim priims jis tave ar ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uksnė @ 2008 12 09, 17:18)
Tai gal pabandyk nuvaziuot pas ji i poliklinika, ar pasiskambink ir pasisnekesi. Mes tikrai nepasakysim priims jis tave ar ne smile.gif


tai kad sake pas ji labai dideles eiles g.gif nors...pas ji lankosi mano bendradarbe, smile.gif gal man jos paprasyti kad ji jo pasiteirautu tokiu dalyku, ar cia nieko tokio butu g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidoolia @ 2008 12 09, 17:42)
tai kad sake pas ji labai dideles eiles g.gif 


nu kad jei uzsirasai pas ji, tai tikrai imanoma papulti, pvz. jis be Seskines poliklinikos dirba dar ir Snipiskiu medicinos centre. Ten tikrai galima papulti.
Atsakyti
http://vilniaus.dien...-moterys-191509
Atsakyti
Labai geras gydytojas visom prasmem-ir mandagus, ir savo srities zinovas (mano supratimu). Ir ta dar karta supratau, kai jy, isejus tevystes atostogoms, pakeite jo kolege-nu kaip diena ir naktis.
Atsakyti
Gal kuri neseniai gimdete pas ji?
Atsakyti