Įkraunama...
Įkraunama...

gyd.Samer Hamoudeh

QUOTE(Uksnė @ 2009 02 20, 19:01)
g.gif  g.gif
Tai kur tada ši mergaitė buvo??? blink.gif

Tai gal Ukmergej...Nes tikrai Seskinej as jo nemaciau schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Na, gal kuri nors parašys tikslesnę info, kuri tikrai žino...
Atsakyti
QUOTE(Uksnė @ 2009 02 20, 23:46)
Na, gal kuri nors parašys tikslesnę info, kuri tikrai žino...


Sis gydytojas dirba Snipiskiu medicinos centre Kalvariju g. mirksiukas.gif
Atsakyti
Bet reikalinga info, ar tikrai nebedirba Šeškinės poliklinikoje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Uksnė @ 2009 02 20, 19:01)
g.gif  g.gif
Tai kur tada ši mergaitė buvo??? blink.gif

nu nzn kur jus ten ziurit,bet jis konsultuoja berots 209 kabinete... kai ieini i ginikologijos skyriu,tai pirmas kabinetas po desine mirksiukas.gif buvau ir si antradieni,ir ateinanti antradieni eisiu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(SuperMeska @ 2009 02 21, 11:09)
Sis gydytojas dirba Snipiskiu medicinos centre Kalvariju g. mirksiukas.gif

ir cia jis dirba dabar... o po vasaros ir ukmergeje gimdimus turbut piimines smile.gif
Papildyta:
paskambinkite i registratura ir uzsirasykite pas ji.... bet eiles pas ji nemazos... o ant duru kabineto tikrai yra jo pavarde,gerai atsimenu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mazyle1985 @ 2009 02 21, 11:03)
nu nzn kur jus ten ziurit,bet jis  konsultuoja berots 209 kabinete... kai ieini i ginikologijos skyriu,tai pirmas kabinetas po desine  mirksiukas.gif  buvau ir si antradieni,ir ateinanti antradieni eisiu  smile.gif
Papildyta:

ir cia jis dirba dabar... o po vasaros ir ukmergeje gimdimus turbut piimines  smile.gif
Papildyta:
paskambinkite i registratura ir uzsirasykite pas ji.... bet eiles pas ji nemazos... o  ant duru kabineto tikrai yra jo pavarde,gerai atsimenu  mirksiukas.gif

Taip, jo kabinetas 209, dar gerai prisimenu smile.gif Oi ačiū ačiū, net nuotaika pagerėjo thumbup.gif Galvoju, negi reikės kito ginekologo ieškotis blink.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites,
su siuo daktaru ir as ka tik bendravau Seskines p-koj, saunuolis jis!

Kol jis atostogavo pakliuvau pas kita daktare (V.Pucas), su kuria neradau bendros kalbos, sesele jos kabinete isvis ragana, bande apsaukt mane, bet kai gavo tokia pacia intonacija atgal - malonesne tapo.
Zodziu, nusprendziau grizt pas Hamoudeh, uzejau i skyriu paziuret, kada jis dirba ir sutikau ji koridoriuj. Kaip smagu, kai daktaras po geru 1,5 metu atpazista! Pasiprasiau, kad priimtu mane pas save, tai viska pats sutvarke ir laika paskyre, nereikejo eit i isankstine registratura ir aiskintis...
Zodziu, liuks daktariukas, liuks zmogus!
Atsakyti
mielosios merginos,moterytes.sis gydytojas tikrai dirba seskines poliklinikoje,antrame aukste.kab.209. nes pati laukiuosi nestuke.gif ,ir lankausi pas ji kiekviena menesi.galiu pasakyti kad nuostabus gydytojas thumbup.gif,tik nezinojau kad jis priima gimdymus antakalnyje.kas pas ji gimdete,gal galit issamiau papasakoti kaip susitarti jog jis priimtu gimdyma,kiek tai kainuoja? o siaip galiu paraginti kitas busimas mamytes ir taip moteriskes,kad nebijokit ginekologu vyru,jie tikrai yra daug geresni nei moterys.o ypac gydytojas Samer hamoudeh.tikrai vertas lietuvos medalio thumbup.gif mirksiukas.gif wub.gif
Papildyta:
jis tikrai dirba seskines poliklinikoje.209 kab. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vitavip184 @ 2009 02 23, 20:36)
mielosios merginos,moterytes.sis gydytojas tikrai dirba seskines poliklinikoje,antrame aukste.kab.209. nes pati laukiuosi nestuke.gif ,ir lankausi pas ji kiekviena menesi.galiu pasakyti kad nuostabus gydytojas thumbup.gif,tik nezinojau kad jis priima gimdymus antakalnyje.kas pas ji gimdete,gal galit issamiau papasakoti kaip susitarti jog jis priimtu gimdyma,kiek tai kainuoja? o siaip galiu paraginti kitas busimas mamytes ir taip moteriskes,kad nebijokit ginekologu vyru,jie tikrai yra daug geresni nei moterys.o ypac gydytojas Samer hamoudeh.tikrai vertas lietuvos medalio thumbup.gif  mirksiukas.gif  wub.gif
Papildyta:
jis tikrai dirba seskines poliklinikoje.209 kab. thumbup.gif

aha pritariu,pas mane pastoviai vyrai gyniai blush2.gif
o del gimdimu tai siuo metu jis nepriimineja.... bet nuo rugsejo lig ruosiasi...
papasakokite kas pas ji gimdet.... bigsmile.gif
Atsakyti
dirba dirba seskinei, vakar buvau echo pas ji.
Atsakyti
Aha, labai rupestingas gydytojas. Mielai pas ji gimdyciau. Nejaugi nera nei vienos kuri galetu pasidalinti gimdymo pas ji ispudziais? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(chasinta @ 2009 03 12, 15:54)
Aha, labai rupestingas gydytojas. Mielai pas ji gimdyciau. Nejaugi nera nei vienos kuri galetu pasidalinti gimdymo pas ji ispudziais? smile.gif

o kas is tu ispudziu bigsmile.gif as jo klausiau kodel jis nepriima dabar gimdymu.? jo atsakymas buvo jog per skaudus klausymas,kaip supratau ivyko nelaime kazkokia,bet nesigylinau,nes jis sia tema sneketi nenorejo,be to antakalnyje gimdyti nepatare,ir siaip esu is pazystamu girdejusi jog ten gimdyti yra kosmaras schmoll.gif o jus taip pat neuzilg gimdysite?
Atsakyti