Įkraunama...
Įkraunama...

Laisvalaikio leidimas - kursai

sveikutukės,
Norėčiau ir aš informacijos apie kokius raštvedybos ar dokumentacijos tvarkymo kursus?
Atsakyti
reikia daug knygų skaityti
ir ne bobiškus žurnalus, o rimtesnius leidinius

svarbiausia domėtis viskuo ir stengtis, kad informacija užsiliktų galvoje

žodžiu "būti ant bangos" - tada tiktai jausies protinga biggrin.gif
Atsakyti
sveikos,
noriu mokytis! biggrin.gif tik beda ta, kad dirbu ir galiu mokytis vakare unsure.gif noreciau mokytis vadybos, taciau Kaune organizuojami vieni verslo vadybos kursai ir jie vyksta sestadieniais... o man tenka padirbeti ir sestadieniais verysad.gif
o mokytis toooks noras uzejo biggrin.gif negaliu praleisti!!!!

gal kas lankete panasius kursus? gal zinote, kur vyksta Kaune daugiau panasiu?
ir ar apskritai Kaunas ne kaimas? kodel tik Vilniuj tiek visko organizuojama???
Atsakyti
O aš svajoju apie ispanų k. kursus - šiaip dėl savęs.
Ir dar manikiūrininkės - bet šiuos tik dėl savęs - kitiems dirbti nenorėčiau (nespjaunu) blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anafora: 28 spalio 2005 - 20:05
Aš tai lankau keramikos kursus , labai fainai, ir atsipalaiduoji, galva po darbo pailsi, ir kažką gražaus pasidarai namams, pamėginkit thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jusa @ 2006 01 06, 17:43)
Aš tai lankau keramikos kursus , labai fainai, ir atsipalaiduoji, galva po darbo pailsi, ir kažką gražaus pasidarai namams, pamėginkit thumbup.gif

O kur tie kursai vyksta?
Atsakyti
QUOTE(Jusa @ 2006 01 06, 18:43)
Aš tai lankau keramikos kursus , labai fainai, ir atsipalaiduoji, galva po darbo pailsi, ir kažką gražaus pasidarai namams, pamėginkit thumbup.gif

aga kur jie,labai idomus dalykas
Atsakyti
Jeigu ka nors dar domina foto kursai, tai
---> www.fotovideo.lt
As nelankiau, bet drauge lanko, tai jai patinka.
Atsakyti
O as tai isvis esu nusivylusi musu salyje siulomu kursu asortimentu. Ka galima suaugusiems rasti? Kalbos, masazas, floristika, vairavimas, kompiuteriai na, dar siek tiek idomiau fotografavimo kursai, aerobika. Viskas. Stai, pvz. vokietijoje, Amerikoje, man net seiles varva. Medeliu karpymo, tapymo ant puodyniu, tortu apipavidalinimo, oratoriu, tapymo ant silko... Kooookiu tik nori kursu. Bet juk mes pacios irgi daug ka mokame, gal tikrai reikia pasisakyti, ka kuri mokame ir pabandome pamokinti kitas? As, pvz., moku siuti skiautinius, daryti atvirutes is skiauciu, siuvineti kryziuku, dekoruoti visokius pavirsius servetelemis, su vaikais gaminti visokius rankdarbelius. Tiesa, as nedarau tu dalyku taip jau daznai ir kasdien, bet moketi tai tikrai moku. Aisku, visko galima ismokti ir patiems, prisiskaicius nygu, prisilandziojus internete, bet gi kartu susedus smagiau, o ir neikainojamu patarimu galima isgirsti, be to, is namu istrukti proga.
Atsakyti
Sveikutes visos smile.gif

Please, help, help help!!!!

Ieskausi siuvimo kursu! Gal kas zinot? Lanket? Patiko? Kur tai butu?
Tiesiog noriu ismokti siuti, del saves, jokio pramoninio siuvimo nereikia smile.gif

Aciu uz pagalba!
Atsakyti
[quote=Margoo,2006 07 15, 17:06]
Sveikutes visos smile.gif

Please, help, help help!!!!

Ieskausi siuvimo kursu! Gal kas zinot? Lanket? Patiko? Kur tai butu?
Tiesiog noriu ismokti siuti, del saves, jokio pramoninio siuvimo nereikia smile.gif

Kokiame mieste?
Kaune shi bei ta radau, tachiau jeigu ir prasides tai tik nuo rugsejo menesio.

P.s. apie kokia jus ten merginos dizaino mokykla kalbejot?
Ji Kaune ar vilniuje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tsile: 18 liepos 2006 - 10:34

Please, help, help help!!!!

Ieskausi siuvimo kursu! Gal kas zinot? Lanket? Patiko? Kur tai butu?
Tiesiog noriu ismokti siuti, del saves, jokio pramoninio siuvimo nereikia smile.gif

Kokiame mieste?
Kaune shi bei ta radau, tachiau jeigu ir prasides tai tik nuo rugsejo menesio.

P.s. apie kokia jus ten merginos dizaino mokykla kalbejot?
Ji Kaune ar vilniuje?
[/quote]





As Vilniuje. Gal kokia Burda mokykla yra ar kas panasaus..?
Atsakyti