Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves Panevėžyje ir jo rajone

QUOTE(Renatita @ 2005 03 08, 12:59)
Paule, o kada planuojate vestuves rugpjucio pabaigoje? Mes tai tikriausiai 20 arba 27 diena, ziurek gal dar ta pacia diena zenysimes  biggrin.gif
O kaip del vietos, kur zadate svesti?

Mes tai rugpjucio 13 d. wub.gif Nu gal ir nevisai pabaiga - tiksliau vidurys biggrin.gif Bet va kur svesim - nezinau g.gif Planuojam tik vienos dienos svente, tai bandysim gal kokia kavinuke issinuomot vakarui. Bet dar jomis nesidomejom, kol kas intensyviai uzsiimam buto remontu, tai vestuviu reikalai stovi vietoj:)
O kokia baznycia pasirinkot?
Atsakyti
Mes tai eisim i ir metrikacijos skyriu ir i baznycia, bent jau pareiskimus esam nunese. Is tikruju tai iki nunesant nezinojom kokia situacija jei tik baznytine santuoka registruot doh.gif Nu ka gi - tekesiu dukart biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Paule @ 2005 03 08, 15:01)
Mes tai rugpjucio 13 d.  wub.gif Nu gal ir nevisai pabaiga - tiksliau vidurys  biggrin.gif Bet va kur svesim - nezinau g.gif Planuojam tik vienos dienos svente, tai bandysim gal kokia kavinuke issinuomot vakarui. Bet dar jomis nesidomejom, kol kas intensyviai uzsiimam buto remontu, tai vestuviu reikalai stovi vietoj:)
O kokia baznycia pasirinkot?

Nu del baznycios dar nelabai aisku, bet gali buti, kad Ramygalos, nes ten tuokesi tevai, as ten krikstyta ir siaip man ten patinka. O jeigu ne, tada Katedra, nes mums pagal gyvena vieta ji lyg ir priklauso g.gif
Su sventimo vieta dar neaisku, aisku gerai butu kavine kokia, bet, kad daug sveciu is kito Lietuvos krasto, tai reikia jiems ir nakvyne organizuoti. Nezinau kaip spesim viska biggrin.gif Siaip ant tevu galvos visas vargas bus, nes as grisiu tik likus menesiui iki vestuviu, o mano busimas vyras gal tik pries dvi savaites. Tai todel as jau ir dabar galva suku ir ieskausi visko biggrin.gif
O gal zinai koks sukneliu salonas geriausiais Panevezyje? Del idomumo buvau uzsukus i "Jurates stiliu", tai nelabai ten mane suzavejo tos sukneles. Girdejau, kad Kranto g. labai grazios, originalios sukneles. Ar dar nesidomejai?
Atsakyti
Sveikos MOTERYS!Su kovo 8-aja visas!!!! 4u.gif
taigi kavines paliuniskyje numeriukas-861542800.Vardo tai mama nezino,bet bus moteris.Sako kalbejom,kalbejom o vardo taip ir nezinau doh.gif
Del CVM.Mums irgi del to kilo klausimiukas.Tai mano mama labai jau galvota.Ji pasieme kysiu ir ejo kalbeti.Nuejusi nustate vargses veideli sad.gif ir sako:mano vaikai nori tuoktis bet negali gryzti is uzsienio paduoti pareiskimu,tai gal galima kaip kitaip susitarti?Tai labai faina moteris pasitaike,ji paprasciausiai mus uzrase mums norima valanda,o pareiskimus paduosim balandzio menesi kai grysim.Net kysiaus neprireike-labai lengvai susitare.Bet as zinau viena moteri kuri taip pat ejo del savo vaiko tartis,tai nesusitare.Nezinau,gal ka ne taip dare g.gif
Renatita,gal ir tu ar tavo mama galite ta pati pabandyti.As tikiuosi,kad mums gryzus i Lietuva balandzio menesi nebus jokiu kurijoziu su CVM,nes tada tai bus sakes!!!!! cry.gif cry.gif
Atsakyti
Pirmiausia labai aciu uz numeriuka, Deimule!!!
Perduosiu savo tevams, kad jau galetu dometis pradeti..
Del CVM tai jau apsisprendem, kad neisim ten, nes nera privaloma siais laikais. Faina, kad tavo mamai taip pasiseke, bet jauciu daznai nedaro tokiu nuolaidu sad.gif
Ryt as jau isvykstu is Lietuvos, tai dabar kuri laika manes nematysit supermamoje, bet veliau vel bendrausime.
Dar karta aciu ir sekmes!!!!
Atsakyti
QUOTE(Renatita @ 2005 03 08, 17:05)
O gal zinai koks sukneliu salonas geriausiais Panevezyje? Del idomumo buvau uzsukus i "Jurates stiliu", tai nelabai ten mane suzavejo tos sukneles. Girdejau, kad Kranto g. labai grazios, originalios sukneles. Ar dar nesidomejai?

Sukneliu salonu dar neapejau, bet irgi girdejau, kad geriausias "Gabriele" Kranto gatvej. Kai tik pradesiu savo zygius - butinai pasidalinsiu ispudziais mirksiukas.gif Jei nieko nerasiu Panevezy, tai zadu dar pabandyt mazesnius miestelius apvaziuot, pvz. Kedainius, Anykscius... Ten paprastai buna pigiau, o pasirinkimas neprastas. Nu bet tikiuosi, kad viska rasiu vietoj, nes tie vazinejimai uzima daug laiko schmoll.gif
Atsakyti
O kaip su transportu? Kur galima butu issinuomot automobiliu vienodu? Limuzino nesinori - noreciau keliu vienodu (ar bent jau tos pacios markes, bet skirtingu spalvu) masiniuku. Yra kas Panevey tuo uzsiima? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Paule @ 2005 03 10, 07:48)
O kaip su transportu? Kur galima butu issinuomot automobiliu vienodu? Limuzino nesinori - noreciau keliu vienodu (ar bent jau tos pacios markes, bet skirtingu spalvu) masiniuku. Yra kas Panevey tuo uzsiima?  g.gif

Labas Paule yahoo.gif mes tai issinomavom keturis 7kl. BMW,bet jie atvaziuos is Vilniaus.Kaina tai ohoho(1500lt uz visus keturis,septyniom valandom),Bet uztai liuks thumbup.gif atrodys!!
As nieko negirdejau apie masinas Panevezyje,bet zinau,kad yra 10 vietu limuzinas kuri turi "Puntukas".
Atsakyti
Tikiu, kad gerai atrodys, bet mums tai per brangu cry.gif Nors as tai visada iki siol svajojau, kad kai jau tekesiu tai butinai su BMW vaziuosiu smile.gif Nors iki siol draugu rate buvo 3 vienodi BMW, b doh.gif bet kaip tycia visi lyg susitare pardave doh.gif
O limuzinas tai manes kazko netraukia... Bet ka reiks dar sugalvot net nezinau g.gif Gal karieta?! Nu arba dviraciai biggrin.gif
Atsakyti
aveikos panevežietės, aš taip pat iš panevėžio bet kai išvažiavau studijuoti tai ir nebegrižau, jau 7 metai eina kaip aš Vilniui gyvenu, bet man tikrai liūdesį kelia, kad mano vestuvių albume nebus senvagės, nuo pat mažens žiūrėdavau nuotraukas ir įsivaizduodavau save ten. aišku gal kai prarandi tą miestą viskas ten mieliau pasidar nei kai ten gyvendavau. man taip malonu skaityti kai minimi tokie miesteliai kaip Berčiūnai, aš iš pražių norėjau tuoktis Naujamiesčio bažnyčioje, joje aš pirmą komunija priėmiau ir tėvai ten pakrykštyti, be to Naujamiesty (10 km. nuo Berčiūnų į kairę) tėvai susituokė. Dėl gražių vietų, tai Naujamiestyje yra l. gražus pušynas, jame karaimų kapinės yra, jaučiu, kad tame pušyne neblogos nuotraukytės būtų.
iš pradžių aš buvau nusižiūrėjus suknele "Pas Mariją" salone, ji yra Kniaudiškių gatvėje, matosi nuo gatves, kitoj pusei biblioteka.
ak, kaip norėčiau tuoktis Panevėžy, be to ten viskas pigiau. sekmės Jums žemietės mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asdi: 06 balandžio 2005 - 10:41
Sveika ex paneveziete 4u.gif Zinai, o man tai labai patinka gyvent Panevezy biggrin.gif Myliu sita miesta...
Dar nevaiksciojau po salonus, bet jau po truputi tam kaupiuosi. Reikia gi viena grazia diena pradet sukneles paieskas. Is dalies tai gerai, kad Panevezy nedaug nuomos salonu - nors nepervargsiu lakstydama nuo vieno prie kito. Svarbu, kad tik rasciau ko noriu g.gif
Graziu tau vestuviu kad ir kur jos butu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatita @ 2005 03 08, 19:04)
Nu del baznycios dar nelabai aisku, bet gali buti, kad Ramygalos, nes ten tuokesi tevai, as ten krikstyta ir siaip man ten patinka. O jeigu ne, tada Katedra, nes mums pagal gyvena vieta ji lyg ir priklauso g.gif
Su sventimo vieta dar neaisku, aisku gerai butu kavine kokia, bet, kad daug sveciu is kito Lietuvos krasto, tai reikia jiems ir nakvyne organizuoti. Nezinau kaip spesim viska  biggrin.gif  Siaip ant tevu galvos visas vargas bus, nes as grisiu tik likus menesiui iki vestuviu, o mano busimas vyras gal tik pries dvi savaites. Tai todel as jau ir dabar galva suku ir ieskausi visko biggrin.gif
O gal zinai koks sukneliu salonas geriausiais Panevezyje? Del idomumo buvau uzsukus i "Jurates stiliu", tai nelabai ten mane suzavejo tos sukneles. Girdejau, kad Kranto g. labai grazios, originalios sukneles. Ar dar nesidomejai?

sveika,
gal ir paveluotai, bet gal dar pravers patarimas del sukneles smile.gif as irgi paneveziete, kuri ne lietuvoj ir bando tvarkyti vestuvinius reikalus biggrin.gif kiek ieskojau internete, tai graziausios sukneles man pasirode "pas marija" kniaudiskiu g.
Atsakyti