Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves Panevėžyje ir jo rajone

Aš pati gyvendama Panevežy irgi girdėjau neblogų atsiliepimų apie "Pas Mariją". Kai jau pradėsiu rimčiau ieškot, tai ten eisiu pirmiausiai ir būtinai jums parašysiu įspūdžius thumbup.gif
Bet va... Dar nenusprendėm dėl bažnyčios nieko doh.gif Patarkit ką nors!!!! Norėčiau kokios mažesnės nei katedra, bet nelabai žinau tų bažnyčių....
Atsakyti
as siandien vaziuoju pas tevus i Panevezy, tai mano pamergės kartu vaziuoja, jos ryt eina "Pas marija", nes ten vakarine suknele 80Lt, o Vilniuj 250Lt
Atsakyti
Geras kainų skirtumas:) Vis dėlto geras miestas tas Panevėžys - nors pigiau viskas biggrin.gif
O tu Asdi tekėsi kur? Panevėžy ar Vilniuj?

Atsakyti
QUOTE(Paule @ 2005 04 08, 06:29)
Aš pati gyvendama Panevežy irgi girdėjau neblogų atsiliepimų apie "Pas Mariją". Kai jau pradėsiu rimčiau ieškot, tai ten eisiu pirmiausiai ir būtinai jums parašysiu įspūdžius thumbup.gif
Bet va... Dar nenusprendėm dėl bažnyčios nieko  doh.gif  Patarkit ką nors!!!! Norėčiau kokios mažesnės nei katedra, bet nelabai žinau tų bažnyčių....

Mums irgi buvo daug svarstymu del baznycios.Tai nusprendem tuoktis Panevezio rajone Upyteje,man ten tokia grazi baznycia,ir kunigas Antanavicius(jis mane ir krikstyjoir dabar sutuoks).
Siaip nutarem tuoktis ne miesto baznycioje,nes norime daugiau indvidualumo ir t.t.Kunigas Antanavicius mano mamos draugas,tai sake mums toookia svente iskels,baznycia ispuos ir.t.t mirksiukas.gif
Mergaites perekomenduokit man Gera kirpeja,visaziste,manikiurininke,nes nenoriu eiti bet kur.taip norisi kokios rekomendacijos 4u.gif O pati ne Lietuvoje,tai is vis sunku man su tais visais naujais salonais.Padekite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Paule @ 2005 04 08, 08:29)
Aš pati gyvendama Panevežy irgi girdėjau neblogų atsiliepimų apie "Pas Mariją". Kai jau pradėsiu rimčiau ieškot, tai ten eisiu pirmiausiai ir būtinai jums parašysiu įspūdžius thumbup.gif
Bet va... Dar nenusprendėm dėl bažnyčios nieko  doh.gif  Patarkit ką nors!!!! Norėčiau kokios mažesnės nei katedra, bet nelabai žinau tų bažnyčių....

sveikutės,
esu panevėžietė... Kas dėl bažnyčios, tai man labai jauki Berčiūnų bažnyčia, ir klebonas Dauknys ne toks, kaip visi. Mane tai labiausiai užmuša, kai jaunieji su visa palyda turi pusę valandos bažnyčioj stovėti doh.gif O Bečiūnuose visi sėdi... Na, nežinau, draugai ten tuokėsi, mes savo vaikiuką ten krikštijo - man ji labai patinka... ax.gif
Atsakyti
Laba smile.gif Vakar prma karta buvau Berciunu baznytelej! Jega thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Labai patiko ir misios (vaziavom i misias specialiai, kad pamatytumem ir pacia baznycia, ir kuniga, ir tai kaip jis misias laiko smile.gif ) Man labai patiko! Viskas labai paprastai ir jaukiai... Dar nezinojau, kad galima sedet per ceremonija tenai:) Tai isvis gerai!
Atsakyti
QUOTE(deimule @ 2005 04 15, 19:58)
Mums irgi buvo daug svarstymu del baznycios.Tai nusprendem tuoktis Panevezio rajone Upyteje,man ten tokia grazi baznycia,ir kunigas Antanavicius(jis mane ir krikstyjoir dabar sutuoks).
Siaip nutarem tuoktis ne miesto baznycioje,nes norime daugiau indvidualumo ir t.t.Kunigas Antanavicius mano mamos draugas,tai sake mums toookia svente iskels,baznycia ispuos ir.t.t mirksiukas.gif
Mergaites perekomenduokit man Gera kirpeja,visaziste,manikiurininke,nes nenoriu eiti bet kur.taip norisi kokios rekomendacijos 4u.gif O pati ne Lietuvoje,tai is vis sunku man su tais visais naujais salonais.Padekite 4u.gif

Del kirpejos tai pati net nezinau ka reiks daryt, mano dabartine kirpeja man jau pradeda nebepatikt, tai bandysiu ieskot kitos sad.gif Siaip tai man labai patinka "Pelenes" grozio salonas Vilniaus g. - ir aptarnavimas ten thumbup.gif ir dirba profesionalai. Bent jau manikiurininke ir kosmetologe tai tikrai nieko! Arba dar geri atsiliepimai apie "Oranzini Stiliu", tik as tai irgi savo kailiu dar nebandziau 4u.gif
Kai tik ka suzinosiu - butinai informuosiu:)
Atsakyti
labas visoms. aš galiu pasakyti savo nuomonę: apie suknelių salonus; pas mariją- tai baisesnio nesu mačiusi, pardavėja, kaip mužikė kokia su klijemtėm elgias. tai pasibaisėjus esu ir niekam neiųlau ten eiti. salonas Pelenė-kiek girdėjau irgi nieko gero, gražiausiasi dažo nedoj kniaudiškių gatvėj Jūratė, ir dar nieko centre all seasons... čia kur linelio knigynas yra iš galo namo. apie oranžinį stilių iškart visos draugės peržegnojo, jei nenoriu nuotaikos susigadint, tai ten geriau nė neičiau. .. na bet čia tik mano nuomonė. ir mano pažįstamų. o mes švenčiam nendrėje, vią nendrę užsakėm, maloni moteriškė. o bažnyčia-katedra, labai šaunus kunigas skrudupis- jis katedros klebonas, labai iškilmingai mane krikštyjo, nors atėjau paprasčiausiai tik su krikšto tėvais. tiesiog esu sužavėta. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAIKIJA @ 2005 04 18, 09:27)
labas visoms. aš galiu pasakyti savo nuomonę: apie suknelių salonus; pas mariją- tai baisesnio nesu mačiusi, pardavėja, kaip mužikė kokia su klijemtėm elgias. tai pasibaisėjus esu ir niekam neiųlau ten eiti. salonas Pelenė-kiek girdėjau  irgi nieko gero, gražiausiasi dažo nedoj kniaudiškių gatvėj Jūratė, ir dar nieko centre all seasons... čia kur linelio knigynas yra iš galo namo. apie oranžinį stilių iškart visos draugės peržegnojo, jei nenoriu nuotaikos susigadint, tai ten geriau nė neičiau. .. na bet čia tik mano nuomonė. ir mano pažįstamų. o mes švenčiam nendrėje, vią nendrę užsakėm, maloni moteriškė. o bažnyčia-katedra, labai šaunus kunigas skrudupis- jis katedros klebonas, labai iškilmingai mane krikštyjo, nors atėjau paprasčiausiai tik su krikšto tėvais. tiesiog esu sužavėta. smile.gif

Oi kaip tau aciu 4u.gif Bandysiu uzsirasyti pas Jurate bandomajam,paziuresiu kaip padarys.O kur sukuosens darysies?Ir kas nagucius tvarkys? blush2.gif Nieko as nezinau...
Ziuriu tavo didzioji svente ne uz kalnu.Nuostabios tau sventes!!!!
Atsakyti
QUOTE(Paule @ 2005 04 18, 09:10)
Del kirpejos tai pati net nezinau ka reiks daryt, mano dabartine kirpeja man jau pradeda nebepatikt, tai bandysiu ieskot kitos sad.gif Siaip tai man labai patinka "Pelenes" grozio salonas Vilniaus g. - ir aptarnavimas ten  thumbup.gif ir dirba profesionalai. Bent jau manikiurininke ir kosmetologe tai tikrai nieko! Arba dar geri atsiliepimai apie "Oranzini Stiliu", tik as tai irgi savo kailiu dar nebandziau 4u.gif
Kai tik ka suzinosiu - butinai informuosiu:)


Aš plaukus visada Oranžiniam stiliuj tvarkausi... ax.gif Ir skūstis tikrai negaliu thumbup.gif

QUOTE(deimule @ 2005 04 18, 20:23)
Oi kaip tau aciu 4u.gif Bandysiu uzsirasyti pas Jurate bandomajam,paziuresiu kaip padarys.O kur sukuosens darysies?Ir kas nagucius tvarkys? blush2.gif Nieko as nezinau...
Ziuriu tavo didzioji svente ne uz kalnu.Nuostabios tau sventes!!!!


O ar Jūratė dirba? Nes ji ką tik berniuką pagimdė... g.gif
Atsakyti
O man tai Pelene thumbup.gif Arba dar drauges siulo eiti Pas Lolita ji visada turi ideju smile.gif
Atsakyti
Sveikos jaunamartės, smile.gif
Pati ištekėjau prieš metus, vestuvės vyko Panevėžyje. Zaksas, Katedra, fotoatelje, Burbiškių dvaras, balius "Žaros" restorane... Kelias foto galite pamatyti čia: www.fotki.com/ajyte
Jei ką, tai galiu duoti kirpėjos ar grožio salono, kuriame mane dažė, telefonų numerius.
Sėkmės visoms biggrin.gif
Atsakyti