Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves Panevėžyje ir jo rajone

QUOTE(Jutare @ 2005 04 19, 21:35)
Aš plaukus visada Oranžiniam stiliuj tvarkausi...  ax.gif Ir skūstis tikrai negaliu  thumbup.gif
O ar Jūratė dirba? Nes ji ką tik berniuką pagimdė... g.gif



man Jūratė sutiko padaryti, jau čia manau reik jai skambint ir taritis su ja.
Atsakyti
Sveikute ex jaunamarte 4u.gif
Labai butu idomu suzinot kur tave daze ir sukavo, man tavo sukuosena thumbup.gif Vis masciau, kad gal palaidais plaukais bandyt buti, bet jei vejuota diena,tai turetu buti nekas g.gif
Atsakyti
Sveika, kurios panelės šukuosena tau patinka? aš niekur nematau jokios nuotraukytės prisegtos, o pati nežinau ko noriu:(


radau jau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GRAIKIJA: 21 balandžio 2005 - 08:50
Man graziu sukuosenu yra nemazai, bet net neisivaizduoju kokios is tikruju noreciau ir kokia man galetu tikt g.gif Beda ta, kad negaliu ilgai buti su suristais plaukais - pradeda galva skaudet. Nenoreciau, kad per vestuves taip atsitiktu... cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Paule @ 2005 04 21, 08:30)
Sveikute ex jaunamarte 4u.gif
Labai butu idomu suzinot kur tave daze ir sukavo, man tavo sukuosena  thumbup.gif Vis masciau, kad gal palaidais plaukais bandyt buti, bet jei vejuota diena,tai turetu buti nekas g.gif


Sveikute,
Mane dažė grožio salone Smetonos gatvėj (visai netoli "Oranžinio stiliaus") tel.: 462686. Ten taip pat yra ir kirpėjos, manikiūrininkė.
Kirpėja Daivutė 868072778 Respublikos gatvėj, prieš zaksą, buvusiam "Rambyno" viešbutyje antram aukšte (ten yra 2 kirpyklos). Aš pas šią kirpėja jau gal 6 metus lankausi thumbup.gif pas ją šukuosenas darosi ir mano mama, sesuo
Atsakyti
Patariu visoms, jei norėsite fotografuotis "Žaros" fotoatelje, tai geriau laiką užsirašykite anksčiau, nes mums prieš 1,5 mėnesio pasiūlė 5 val., o norėjome anksčiau.
Atsakyti
Mes tai pagalvojom kad apseisim be fotoatelje. Vasara vestuves, tai bus ir taip kur pasifotografuoti smile.gif Bet su fotografu Ramunu (kur Zaroj dirba) jau susitarem, jis jau net rugsejui uzsakymu turi.
Atsakyti
Mergaites, gal galit painformuot kur rast filmuotoja? O ka darot su muzikantais? help.gif
Atsakyti
QUOTE(Paule @ 2005 04 21, 14:58)
Mergaites, gal galit painformuot kur rast filmuotoja? O ka darot su muzikantais?  help.gif

Labai geri muzikantai yra Snobaiciu seima,bet jie jau seniai visai vasarai uzsakyti sad.gif ,o mes taip ju norejom,nes jie ir man ir mano broliui mokyklos isleistuves vede,tai buvo thumbup.gif .
Mums tevai uzsake muzikantus is Cicinsko uzeigos ar kaip ten jinai.Sake jie ten kiekviena sestadieni groja,tai tevai buvo nueje,ir jiems labai patiko thumbup.gif Jie sake padeda ir pirsliams vestuves vesti ir pirslio karimui ir dar visokiems pribombasams turi ir rubus ir programyte.Nu nezinau,ar istikruju jie jau tokie geri,patys su jais susitiksime tik kita savaite,nes siuo metu ne Lietuvoje.
Atsakyti
QUOTE(deimule @ 2005 04 21, 21:01)
Labai geri muzikantai yra Snobaiciu seima,bet jie jau seniai visai vasarai uzsakyti sad.gif ,o mes taip ju norejom,nes jie ir man ir mano broliui mokyklos isleistuves vede,tai buvo thumbup.gif .
Mums tevai uzsake muzikantus is Cicinsko uzeigos ar kaip ten jinai.Sake jie ten kiekviena sestadieni groja,tai tevai buvo nueje,ir jiems labai patiko thumbup.gif Jie sake padeda ir pirsliams vestuves vesti ir pirslio karimui ir dar visokiems pribombasams turi ir rubus ir programyte.Nu nezinau,ar istikruju jie jau tokie geri,patys su jais susitiksime tik kita savaite,nes siuo metu ne Lietuvoje.



Radiackus? me sir juos norėjome, gerai pasiruošę atrodė, bet buvo užimti.
Atsakyti
Aciu uz info! O kokios muzikantu kainos Panevezy?! g.gif
Atsakyti
Vakar pravaziuodama Knaiudiskiu gatve maciau dar viena proginiu drabuziu nuomos salona, ten truputi toliau nuo Jurates stiliaus. Atrodo, kad naujas biggrin.gif Nieko nezinot apie ji?! g.gif
Atsakyti