Įkraunama...
Įkraunama...

Vynuogės

Kaip pernai pavasar pirkau vynuoges, patare laistyt zeme karstu vandeniu, gal ir dabar reiketu taip daryt, gal kuri zinot ka?
Atsakyti
QUOTE(saulute111 @ 2010 03 27, 23:10)
Kaip pernai pavasar pirkau vynuoges, patare laistyt zeme karstu vandeniu, gal ir dabar reiketu taip daryt, gal kuri zinot ka?

O kodėl karštu? Ir čia prieš ar po sodinimo? 4u.gif
Atsakyti
Ar jau visiškai nudengėt vynuoges? pas mane dar jos apklotos šiltai, nes jaunutės dar , pernai pavasarį sodintos g.gif
Atsakyti
As nudengiau, kiek zinau issutimas kenkia labiau nei salciai g.gif irgi pavasari sodintos, matau, kad Rosiskij konkord jau sukrove lapeliu pumpuriukus, o va izabela ir golden princess - neaisku, viena lyg papuvus sakele nuluzo, ir kai jas pirkau "zemaugiuose soduose" pasodinus man liepe laistyt apie 40 laipsniu siltumo vandeniu.... tai gal ir dabar butu gerai, isiltu greiciau dirva....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulute111: 28 kovo 2010 - 10:46
QUOTE(Fonda @ 2010 03 27, 23:03)
Gabūt teoriškai ir per vėlu schmoll.gif Jei smarkiai šils oras toliau schmoll.gif Bet mes genime ne pagal knygas ax.gif Ir tik vasarą. Žaliuosius auginius. Taigi nelieka ką genėti nei rudenį, nes po to silpsta, labiau serga augalas, na ir pavasarį, nes bėga sultys. Netgi ir labai ankstyvas pavasarinis genėjimas nėra jau toks nekaltas...  protest.gif

Ačiū 4u.gif Nespėjau rudenį išgenėti, tai teks laukti doh.gif
Atsakyti
Pasižiūrėjau ,kad mano vynuogės numirusios, ar sušalo ,ar net nežinau kas atsitiko , nebent iš išleis atžalas, visi peikė iš vynuogės.lt matyt ne be reikalo, o tipo atsparios šalčiams g.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 03 28, 21:23)
Pasižiūrėjau ,kad mano vynuogės numirusios, ar sušalo ,ar net nežinau kas atsitiko , nebent iš išleis atžalas, visi peikė iš vynuogės.lt matyt ne be reikalo, o tipo atsparios šalčiams g.gif

Gal dar išleis atžalas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 03 29, 00:24)
Gal dar išleis atžalas? g.gif

Lauksiu g.gif , o tada reikia ieškoti nusipirkti naujų ax.gif
Atsakyti
Taigi, praėjusi žiema padės atsirinkti, kas Lietuvoj atsparus, kas ne smile.gif .. Aš kažkaip nujaučiau, kad šalčių šiemet bus, tad savo vynuogių genėjimą pirmą kartą palikau pavasariui. O dabar, kai jau pradės sprogti, žiūrėsiu kas išgyveno, ką patrumpint, kuriuos ūglius tik išlaužyt..
Pirmametes buvau palikusi lysvėj niekuo nepridengtas. Kažkiek sniego buvo - matysim ar to užteko, ar.. Žodžiu, kurios išliko - vadinasi garantuotai atsparios šalčiams biggrin.gif ..

O su vynuogės.lt blogybė mūsuose ta, kad jų sodinukai visi skiepyti.. Pietiniuose kraštuose tai gal ir privalumas, o pas mus po tokių žiemų jei kas ir atsprogs iš šaknų - tai bus poskiepio auginukas (taip vadinamas "laukinis"), o ne veislė.. verysad.gif
Atsakyti
Netikėjau , kaip daug kas atšnekėjo iš vynuogės.lt nepirkti g.gif
Atsakyti
Mano nedengiamos, bet puikiai peržiemojo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 03 29, 15:15)
Mano nedengiamos, bet puikiai peržiemojo  thumbup.gif

Kokios veislės??
ax.gif Aš apie visas savąsias dar negaliu to drąsiai pasakyti..
Atsakyti