Įkraunama...
Įkraunama...

Vynuogės

QUOTE(dahlia+++ @ 2010 03 29, 18:11)
Kokios veislės??
  ax.gif  Aš apie visas savąsias dar negaliu to drąsiai pasakyti..

Abiems vynuogėms jau apie 10 m. Viena "Juodupė", o kita dar tais laikais pirkta iš "Florexlit" ir pavadinimo nežinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 03 29, 17:14)
Abiems vynuogėms jau apie 10 m. Viena "Juodupė", o kita dar tais laikais pirkta iš "Florexlit" ir pavadinimo nežinau  blush2.gif

Ir yra jos iš viso nedengiamos g.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 03 29, 18:18)
Ir yra jos iš viso nedengiamos  g.gif

Dengiau, kol buvo mažos, o dabar to padaryti nelabai išeina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 03 29, 16:52)
Dengiau, kol buvo mažos, o dabar to padaryti nelabai išeina  ax.gif

Na, 'Juodupė" tai vos ne kaip "rastinukė" pas mane smile.gif . Nieks jai nebaisu, nieks nekenkia - viską atlaiko ir dar dera, nors jau ne kartą ją išmesti grasiojausi biggrin.gif .. 'Florexlitinių" aš neturiu, bet ten pas juos buvo tipo "Izabelos", tai irgi atsparios..
Aš dėl savo "Aliošenkin" ir "Golden princess" nerimauju - joms tokie šalčiai pražūtingi unsure.gif ..
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2010 03 29, 22:20)
Na, 'Juodupė" tai vos ne kaip "rastinukė" pas mane  smile.gif . Nieks jai nebaisu, nieks nekenkia - viską atlaiko ir dar dera, nors jau ne kartą ją išmesti grasiojausi  biggrin.gif .. 'Florexlitinių" aš neturiu, bet ten pas juos buvo tipo "Izabelos", tai irgi atsparios..


Taip, ją laikau, kad atspari šalčiams ir labai gerai dera thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos vynuogiu megejos, tai susigalvojo MB, kad jam reikia vynuogiu pasodinti, o man pavede info ieskoti doh.gif
skaitinejau vynuoges.lt, grazu pasizeti, bet pasiskaiciusi komentaru bijau is ten pirkti, o ir patarimu reiktu is tokiu smile.gif kurios augina smile.gif gal Supaga- kokie jusu atsiliepimai arba Zilga.
Dar buvo rasyta 'Palanga' , kad atspari salciams ir panasiai, gal kas auginate, ir patarsite,
Atsiprasau neturejau laiko visos temos skaityti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 04 01, 21:32)
Sveikos vynuogiu megejos, tai susigalvojo MB, kad jam reikia vynuogiu pasodinti, o man pavede info ieskoti doh.gif
skaitinejau vynuoges.lt, grazu pasizeti, bet pasiskaiciusi komentaru bijau is ten pirkti, o ir patarimu reiktu is tokiu smile.gif  kurios augina smile.gif  gal Supaga- kokie jusu atsiliepimai arba Zilga.
Dar buvo rasyta 'Palanga' , kad atspari salciams ir panasiai, gal kas auginate, ir patarsite,
Atsiprasau neturejau laiko visos temos skaityti ax.gif

Tik ne iš vynuogės .lt
pernai pavasarį pirkau tris , ir daug kas atšnekinėjo , nors ten labai jau gražiai viskas rašyta, aprašyta, ir pirkau atspariausias šalčiui, o šiemet jau pamačiau kad jos pas mane visiškai be jokios gyvybės, vienu žodžiu pinigėlius išmečiau į balą verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 04 01, 21:40)
Tik ne iš vynuogės .lt
pernai pavasarį pirkau tris , ir daug kas atšnekinėjo , nors ten labai jau gražiai viskas rašyta, aprašyta, ir pirkau atspariausias šalčiui, o šiemet jau pamačiau kad jos pas mane visiškai be jokios gyvybės, vienu žodžiu pinigėlius išmečiau į balą verysad.gif

Satanėle,gal dar atsigaus?Aš savųjų dar neliečiu,nes jau esu pasimokiųsi ankstyvomis pavasarinėmis šalnomis esu nušaldžiųsi vynuogę.Tai visai neskbu atidenginėti. g.gif Mano viena vynuogė labai vėlai pernai sužaliavo,galvojau,kad tikrai neatsigaus. g.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 04 01, 20:40)
Tik ne iš vynuogės .lt
pernai pavasarį pirkau tris , ir daug kas atšnekinėjo , nors ten labai jau gražiai viskas rašyta, aprašyta, ir pirkau atspariausias šalčiui, o šiemet jau pamačiau kad jos pas mane visiškai be jokios gyvybės, vienu žodžiu pinigėlius išmečiau į balą verysad.gif


Siek tiek girdejau apie juos atsilepimu, tai kogero ieskosiuosi kur kitur g.gif , bet tiesiog noreciau suzinoti apie sias veisles daugiau, gal kas augina ir patartu ar net parduoti turetu auginuka smile.gif
Seip mano kriterijai vynuogems butu 1- kuo atsparesne ligoms, 2- kiek imanoma atsparesne salciams, o paskui jau, kad butu saldzios uogos wub.gif
Gal, ka patarsite? g.gif
Ir kaip suprantu, renkantis eisle, reikia rinktis ankstyvas, nes kitaip uogos nespeja sunokti, ar as jau cia nusisneku g.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 04 02, 07:49)
Gal, ka patarsite? g.gif

Is kurio pasaulio krasto esi ( gali parasyt i AZ ). Gal ka patarsim tongue.gif

As irgi savu dar neturiu, bet jau koki 1 kontakta duociau lotuliukas.gif

siai vertas forumas http://www.rojaussod...i...00&start=90

ir kitos temos apie vynuoges thumbup.gif

Siauliai? tai gal mano klasioke ax.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pan@vejys: 02 balandžio 2010 - 09:17
mano vynuogės vienos sodintos pavasarį,kita-rudenį..apdengiau visas....bet dabar ką žinau...Visos atsaparios:Agat Donskij,Ruskaja Karinka,Canadike..kiek sakė..
Bet šakučių galiukai pajuodę...šiek tiek pradengiau,bet dar palikau užmetus eglių šakelėm,kiek girdėjau kuo anksčiau nudengi,tuo paskui jos greičiau išskliedžia pumpurus ir nušąla...ir kuo ilgiau neleidi joms skleisti,tuo tipo vėliau jos "atgims" ax.gif Bet ,kaip jūs sakot matot,kokius pumpurus,tai man nieko nesimato doh.gif Rodos,kad negyvos doh.gif
Na,bet jei išliks sveikos-žinosiu,kad atsparios...Nors ir persikai,abrikosai ,mažaūgiai medeliai sodinti,atrodo irgi negyvi........jei jau nušąlę bus ,daugiau nesodinsiu,neverta... verysad.gif Geriau auginti,tai kas Lietuvoje gerai dera ir auga.. thumbup.gif
Atsakyti
Na, po žiemos (o dar tokioooos blink.gif ) ūglių galai gali būti sausi (negyvi). Svarbiausia, kad nors po 1-2 gyvus pumpurus būtų arčiau senesnio ūglio, tai ir bus iš ko atsprogti.. Bet ar jos gyvos, ar ne - pamatysim maždaug po 2 savaičių, kai jau gamta realiai pajudės..
Dėl 'Canadice" aš nepergyvenu - šita dar ne tokius išbandymus mačiusi, bet turiu ir jautresnių veislių cool.gif

Atsakyti