Įkraunama...
Įkraunama...

Vynuogės

Na, kur vynuogių augintojos dingusios? biggrin.gif
Ar jau išgenėjot savąsias? mirksiukas.gif Paruošėt žiemai?
Atsakyti
Sveikos merginos,labai noriu vynmedzio,gal kuri jas auginate ir patarsit kur ir kokia pirkti ,dekui 4u.gif
Atsakyti
ydomu kokios kainos bus siais metais vynuogiu?gal zinote.
as dar tik ruosiuosi uzsiveisti,pirksiu pas Slankauska -Elektrenuose.pas ji labai daug veisliu vynuogiu.
Atsakyti
Gal kuri bandėt užsisakyt vynuogių iš ČIA?
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 03 04, 19:26)
Gal kuri bandėt užsisakyt vynuogių iš ČIA?

Aciu bandysiu tyrineti,bet is tiesu gal kas jau augina ,padekit mums ,aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 03 04, 18:38)
Aciu bandysiu tyrineti,bet is tiesu gal kas jau augina ,padekit mums ,aciu 4u.gif

aš auginu, bet kad pas mane jos senos ir tikrai nežinau veislės blush2.gif O ir nedidelės uogytės ten pas mane teužauga blush2.gif va, pamačiau internete tas skiepytas vynuoges ir pamaniau, kad gal reiktų vieną kitą kelmiuką pamėginti - visgi skiepytos yra skiepytos, gal ir lepesnės (t.y. kaip ten parašyta, kad reikia dengti žiemai), bet bent jau uogos tikrai didesnės turėtų būt ax.gif
Atsakyti
mano tevai pas ta Slankauska prie tris metus pirko triju veisliu,geltonas,zalias ir melynas-nu uogos superines.ziemai nedengia,auga gerai,tik va nukentejo nuo vetros keleta kartu.dar vistos uogas aplesa,pernai tvora aptvereme.
uogos sunoksta,buna labai skanios ir dideles.bet tevai paleido vynuoges per siena,o as jau sodinsiu kaip priklauso.
Atsakyti
QUOTE(Shlipse @ 2009 03 04, 19:40)
mano tevai pas ta Slankauska prie tris metus pirko triju veisliu,geltonas,zalias ir melynas-nu uogos superines.ziemai nedengia,auga gerai,tik va nukentejo nuo vetros keleta kartu.dar vistos uogas aplesa,pernai tvora aptvereme.
uogos sunoksta,buna labai skanios ir dideles.bet tevai paleido vynuoges per siena,o as jau sodinsiu kaip priklauso.

O kur konkrečiau galima tą Slankauską surast? blush-anim-cl.gif Gal kokius kontaktus galima būtų sužinot? blush2.gif Visai norėčiau pasisodint ir didesnėm uogom vynuogienojų ax.gif ypač, jei jų žiemai dengt irgi nereikia thumbup.gif
Atsakyti
atrasysiu i AZ -saulasare.
ten pas ji yra tokia veisle kuri atlaiko didelius salcius,galima sakyti sibire gali augti.apie 40salcio
Atsakyti
QUOTE(Shlipse @ 2009 03 04, 22:36)
atrasysiu i AZ -saulasare.
ten pas ji yra tokia veisle kuri atlaiko didelius salcius,galima sakyti sibire gali augti.apie 40salcio

Gal ir man parasysit busiu labai dekinga notworthy.gif
Atsakyti
o gal galima viešai apie tą Slankauską ir kaip rasti? Juk tema apie vynuoges, tai čia užklysta besidomintys rolleyes.gif Ir aš noriu vynuogės, turim pietinį tam reikalui tinkamą kiemelį, norisi pirkti ne bet ką iš turgaus, bet pas daugiau išmanančius nuvažiuot.
Atsakyti
QUOTE(Shlipse @ 2009 03 04, 21:36)
atrasysiu i AZ -saulasare.
ten pas ji yra tokia veisle kuri atlaiko didelius salcius,galima sakyti sibire gali augti.apie 40salcio

Shlipse, labai labai ačiū notworthy.gif Kai tik sniegas nutirps, taip ir pradėsim jo ieškot smile.gif
Atsakyti