Įkraunama...
Įkraunama...

Vynuogės

QUOTE(elia @ 2010 04 29, 09:47)
kur Vilniuje būtų galima šiuo metu įsigyt vynuogių? iš vynuogės.lt nespėjau, viskas užsakyta

pasitikrink :

http://www.rojaussod...topic.php?t=934

http://www.rojaussod...i...00&start=90

Kas iesko - tas randa smile.gif
Atsakyti
Kokia laiminga,mano geltonoji vynuoge,graziai leidzia ugliukus. ax.gif
Atsakyti
Mano vynuogė keverių metų nušąlo matyt.Ir žievė kažkaip lupasi negražiai nuo kamieno.Bet iš šaknų išdygo naujas ūglys.Įdomu iš jo kokia nors nauda bus? g.gif
Atsakyti
Neisivaizduoju,as pati tik pernai pasodinau ir nezinau kiek laiko lauksiu vynuogiu. biggrin.gif
Atsakyti
O aš nespėjau išgenėti doh.gif
Atsakyti
Mergaites,sakykit,jei viskas gerai,kuriais metais as jau galesiu valgyti vynuoges. ax.gif
Atsakyti
sevikos , ar tiesa kad ira toiu vynuogiu auganciu musu salygom kaip pirktiniu zaliu ir besekliu ?
reikia apzeldnt kaimyno siena ir mastaiu las geriau ar tiesiog vijolis ar kokia nor svynuoge , bet nesinori tos melynos rugscios su kauliukais blush2.gif
Atsakyti
Kaip cia mes avatarus graziai sutaikem. biggrin.gif
Atsakyti
na tai kaip su tom vynuogem
Atsakyti
QUOTE(isabelaa @ 2010 05 05, 23:46)
sevikos , ar tiesa kad  ira toiu vynuogiu auganciu musu salygom kaip pirktiniu zaliu ir besekliu ?
reikia apzeldnt kaimyno siena ir mastaiu las geriau ar tiesiog vijolis ar kokia nor svynuoge , bet nesinori tos melynos rugscios su kauliukais  blush2.gif

Yra tokių tik uogos smulkesnės.
Atsakyti
Sveikos,
gal kas galit pasidalinti patirtimi. Mano sklype vyrauja priemolis, o gilesni sluoksniai tai ir visiškas molis. Rudenį norėjau nusipirkti vynuogių krūmą, bet mano norus pats krūmų pardavėjas suniekino, sakydamas, kad molyje vynuogės tikrai neaugs, nes vynuogėms tinka lengva žemė. Žinoma paklausiau ir nepirkau, bet vistiek labai knieti pasisodinti. Sakykit, gal kuri nors panašioj situacijoj vis tik auginate vynuoges ir kaip Jums sekasi. Atsiliepusioms išanksto dėkoju.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2010 05 06, 10:41)
Yra tokių tik uogos smulkesnės.

gal mazdaug kainele zinot? g.gif
Atsakyti