Įkraunama...
Įkraunama...

Alennas Karras "Lengvas būdas mesti rūkyti"

Sveikos,jeigu kas parduotat sia knyga kaune ar aplink,tikrai priglausciau blush2.gif
labai noriu mesti,bet valios gal maza,neina pajimt ir numest schmoll.gif
suzinojau kad nestuke.gif tai dar labiau noriu atsikratyti sito smirdalo smile.gif
Atsakyti
sia knyga gali internete perskaityti, as tai padariau per dvi dienas...
Atsakyti
Kaip as pavydziu tiems,kam suveike 4u.gif
Perskaiciau,bandziau nerukyti,istempiau 1,5 dienos.Taip norejau rukyti,kad galvojau uzmusiu ka nors blush2.gif nebegalejau nei dirbti,nei su zmonem bendrauti blush2.gif
Tai taip ir tesiu si brudna zaidima verysad.gif
Pridursiu-isbandziau ir guma,plasmasines cigaretes,tabletes-negaliu nugaleti noro verysad.gif
Sekmes bandantiems numest 4u.gif
Atsakyti
Pries pora metu nupirkau sita knyga vyrui gimtadienio proga ax.gif Knygyne paprasiau kad suvyniotu kaip dovana,tai pardavejas labai prajuokinau doh.gif Pasijuoke aisku ir vyras,kad dovanos ne tokios lauke,bet vis del to perskaite. Neruke apie 3 menesius,daugiau neistvere... Teko isvaziuoti i komandiruote ir vel pradejo rukyti verysad.gif Daugiau mesti rukyti nebezada...
Atsakyti
JUS tie kurie cia skundziates kad knyga nepadeda ar nusprendet kad esat rukoriai .. neisivaizduojatg patys kokiais durniais atrodot !!! net anketa susikuriau cia kad parasyciau komentara. pacioj pradzioj knygos parasyta kad skaitytum knyga saziningai ir savintumeis kas joje rasoma, tas jusu pasakymas kad nusprendet kad esat rukoriai ir nenorit mest tai yra durnumo ribos krastas viskas ka reikejo padaryt tai skaityt ta knyga saziningai ir nebijot kazko ... plius kaip tik perskaicius yra filmas kuris rtunka 1 valanda jis veikia kaip koks kamstis.. pilnas internetas kokia nori kalba, bet jei jus nusprendet kad esat rukoriai tai prasau jusu reikalas bukit durni aciu uz demesi, a tiesa galit nervuotis ir mane peikt as nieko priesh, geros dienos
Atsakyti
Perskaičiau ir suveikė,jau metai su biškiu kai net noro nėra,nors pagunda kiekvieną dieną šalia,t.y.maniškis vis dar rūko.Knygos neskaitė,neskaitovas jis,aš sugraužiau ją per dvi dienas.
Atsakyti
gruodzio 18 d jau bus 2 metai kai nerukau, knyga tikrai padejo thumbup.gif (per ta laika ne vienos cigaretes)
Atsakyti
Parsisiunčiau tą knygą internetu, sėdėdama darbe laisvu laiku paskaitydavau. Man labai keista buvo, kad buvo parašyta, jog skaitant knygą negalima nerūkyt biggrin.gif Taigi, perskaičiau kažkur per savaitę, paskutinę skaitymo dieną, ryte dar sutraukiau cigaretę, po pietų baigiau skaityt tą knygą. Bendradarbė ateina: - Einam parūkyt. Neberūkau - pasakiau. Jinai aišku apakus buvo, galvojo, kad juokauju biggrin.gif Dvi savaites vaikščiojau kaip įkalus, galva sukasi, įį šonus nešioja doh.gif Taigi jau daugiau nei 1.5 metų neberūkau thumbup.gif O rūkiau beveik 10 metelių. Žinoma, užeina tas noras nueit su draugais parūkyt, bet nuveju mintį šalin ir džiaugiuos nesmirdančiu gyvenimu thumbup.gif
Atsakyti
Ne visai i tema, bet gal kas zinot, ar yra kur internete parsisiusti Alleno Karro " Lengvas budas suliekneti ", ANGLU kalba? Buciau labai dekinga uz info 4u.gif
Atsakyti
perskaiciau knyga ir nieko kaip rukiau taip ir rukau smile.gif dziaugiuosi uz tuos kuriems ji padejo mest smile.gif
Atsakyti
Rukiau 20 metu. Kai apsisprendziau mesti rukyti tik savo valios pagalba- tai buvo siaubinga-buvau ligonis, kuris zyyyzdavo, kad nori rukyti net ir nakti, iskenciau 5dienas(kai laukiausi vaiku nerukiau, tai buvo lengva, bet laukdavau tos dienos kai galesiu uzsirukyti). Aleno Karo knyga buvo isigelbejimas, sedejau balkone, rukiau ir skaiciau paskutinius knygos puslapius...Buvo likusi paskutine cigarete pokelyje, uzverciau knyga, i cigarete paziurejusi pagalvojau"Tai kam man dabar tave, brangute, rukyti...Juk apsisprendiau, kad nebe, tai nebe." Ismeciau as ja ir jau 2 metus neberukau, buna pagundu ir dabar, bet tik trumpa mintis prabega ir dingsta, buna, kad sapnuoju jog uzsirukiau ir grauzia sazine. O dazniausiai man atrodo, kad niekados ir nerukiau biggrin.gif . SVARBIAUSIA yra noreti ir tikrai noreti mesti rukyti, ir neturi buti tokio dalyko kaip"ai, jei nepavyks, tai rukysiu toliau". Ta knyga tikrai padeda tikrai norintiems mesti rukyti. Jei nepadejo, reiskia dar nesate pasiruose tam
Atsakyti
QUOTE(ramasiuk @ 2010 12 29, 14:26)
. SVARBIAUSIA yra noreti ir tikrai noreti mesti rukyti, ir neturi buti tokio dalyko kaip"ai, jei nepavyks, tai rukysiu toliau". Ta knyga tikrai padeda tikrai norintiems mesti rukyti. Jei nepadejo, reiskia dar nesate pasiruose tam

pritariu thumbup.gif jei neturi motyvacijos jokios knygos nepades
Atsakyti