Įkraunama...
Įkraunama...

Alennas Karras "Lengvas būdas mesti rūkyti"

[quote=pupuliukas27,2010 04 12, 13:39]
labas.....kaip tave suprantu,,,,,,,sveikinu visu pirma su nestuke.gif , pas mus gandrai parskrido jau ries tris menesius......as vel aciu Dievui ir Alenui, kad nerukau.......nuosirdziai patariu , perskaityk knyga, ne del nestumo, ne del vaiko, o del saves, ta knyga, paprastais budais paaiskina, kodel neverta rukyti, ir tiek...zinok be cigareciu gyvenimas bus daug fainesnis....tik paskirk tam viena diena, ten nedaug pouslapiu ir bus viskas

smile.gif) tnx uz patarimus:)
na tai kad as zinau kad neverta:) ir nerukiau kol pirmo laukiausi:) bet vos pienas pasibaige kaip vel puoliau:))
na, kaip bus taip:
Atsakyti
[quote=T'Nova,2010 04 12, 17:28]
[quote=pupuliukas27,2010 04 12, 13:39]
labas.....kaip tave suprantu,,,,,,,sveikinu visu pirma su nestuke.gif , pas mus gandrai parskrido jau ries tris menesius......as vel aciu Dievui ir Alenui, kad nerukau.......nuosirdziai patariu , perskaityk knyga, ne del nestumo, ne del vaiko, o del saves, ta knyga, paprastais budais paaiskina, kodel neverta rukyti, ir tiek...zinok be cigareciu gyvenimas bus daug fainesnis....tik paskirk tam viena diena, ten nedaug pouslapiu ir bus viskas

smile.gif) tnx uz patarimus:)
na tai kad as zinau kad neverta:) ir nerukiau kol pirmo laukiausi:) bet vos pienas pasibaige kaip vel puoliau:))
na, kaip bus taip:
[/quote]
o knyga ar bandei unsure.gif

As vis apie ja mastau, man atrodo jis paneigia visus faktus, del ko mes rukome, kad tame nera, nei malonumo, nei dar kazko, tiesiog turim priklausomybe nikotinui, ir viskas. As su pirmu vaiku visa nestuma prarukiau...... doh.gif ......Kad tik kas butu tada man Alena uzrodes, o dabar laisvai nerukau, bet tikrai ne del vaikelio, o todel, kad suvokiau, ikad esu priklausoma nuo nikotino narkotiko, ir jo atsikraciau, ir esu laisva , bei labai labai del to laiminga thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Pabandyk ir tu, tai nioeko nekainuoja.......tik reikia apsispresti
Atsakyti
As nesuprantu ar jums Alennas procenta atsega uz tai, kad taip giriat ta "is tuscio i kiaura pilstymo" knyga, ar gal dar pasakysite, kad ten parasytas ir atskleistas niekam nezinomas metimo rukyti receptas? biggrin.gif Sita knyga, lygiai taip pat kaip ir visos kitos sio autoriaus knygos, yra "sudmalystes" pavyzdys. Man gaila tu zmoniu, kurie taip lengvai pakimba ant marketingo kablio ir dar stengiasi pakabinti kitus biggrin.gif as galiu pasakyt tik viena, jei mesti nenoresi/nereikes, nepades nei knygos, nei burtininkai, nei egzorcistai, o jei noras/reikalas bus, nereikes ir "sudmaliu milijonieriu" knygeliu.
Atsakyti
QUOTE(zhilius @ 2010 04 17, 11:51)
As nesuprantu ar jums Alennas procenta atsega uz tai, kad taip giriat ta "is tuscio i kiaura pilstymo" knyga, ar gal dar pasakysite, kad ten parasytas ir atskleistas niekam nezinomas metimo rukyti receptas?  biggrin.gif Sita knyga, lygiai taip pat kaip ir visos kitos sio autoriaus knygos, yra "sudmalystes" pavyzdys. Man gaila tu zmoniu, kurie taip lengvai pakimba ant marketingo kablio ir dar stengiasi pakabinti kitus  biggrin.gif  as galiu pasakyt tik viena, jei mesti nenoresi/nereikes, nepades nei knygos, nei burtininkai, nei egzorcistai, o jei noras/reikalas bus, nereikes ir "sudmaliu milijonieriu" knygeliu.



O as nesuprantu, koks Jums skirtumas? Ar Jums gaila, kad kazkam si knyga padejo? Ar Jums gaila, kad kazkas sios "sudmalystes" deka atsikrate to bjauraus iprocio?
Taip, Jus teisus, ten tikrai nera aprasyta jokio stebuklingo recepto, kuri be jokiu kanciu ar pastangu pades atsikratyti to iprocio. Bet, galbut kai kuriems zmonems uztenka ir to pilstymo is tuscio i kiauria, tu viesiems zinomu faktu pakartojimo, kad iveiktu sia priklausomybe.
As pati viena karta buvau metus be jokiu knygu. nerukiau 2 metus. metant rukyti kokius 2-3 menesiu buvo kazkoks kosmaras, jau taip sunku buvo, net verkdavau i pagalve isikabinus, arba naktim kilimus sveisdavau rankom, kad tik negalvociau. bet meciau. deje po truputi, viena po kito, pasizaisdama pradejau ir vel.
Dabar jau nerukau beveik metus. meciau perskaicius sia knyga. Labai lengva tikrai nebuvo, bet galiu pasakyti buvo per pus lengviau nei pirma karta. nes toje knygoje yra parasyta tokiu minciu, kurios padeda psichologiskai (bent jau man), ten taip pat parasyta, kad nebuna pirmos cigaretes, kad nuos jos viskas ir prasideda (o sito as nezinojau pirma kart metus, todel ir pradejau zaisti, buvau isitikinus, kad nebepradesiu niekada rukyti).
Ir dabar negaliu garantuoti, kad niekada niekada nepradesiu. bet faktas tas, kad galbut kaikuriems zmoniems (silpnesniems ar stipresniems cia jau kaip norit taip mus vadinkit) si "sudmalyste" palaiko sunkia akimirka.
Atsakyti
Neskaičiusiems/neklausiusiems knygos “Lengvas būdas mesti rūkyti”, sunku įsivaizduoti metodo veikimo principą. Tačiau joje nėra jokio stebuklo ar burtų.
Šis metodas nėra paremtas hipnoze ar “smegenų plovimu”. Metodas paremtas tuo, kad rūkydami žmonės susiformuoja, ir/arba jiems yra įperšama masinė nuomonė, kad rūkymas turi daugybę privalumų ir naudos, ir kad metimas rūkyti yra daug valios pastangų reikalaujantis procesas, kuris suteikia daugybę kančių žmogui.
"Lengvas būdas mesti rūkyti" tai paneigia ir "sudėlioja" visas teisingas mintis į savo vietas galvoje, nes didžiąją dalį, knygoje esančių, teiginių rūkalius ir taip gerai žino. Mano manymu, tai yra tiesiog pagalba pačiam sau, nes žmogus turi pats norėti mesti rūkyti (nors ir kur nors giliai pasąmonėje, bet norėti smile.gif ), priešingu atveju - bus vienas iš tų 5% nemetusiųjų...
Papildyta:
Ai, tiesa, yra pas mane "Lengvas būdas mesti rūkyti" audioknyga lietuvių kalba wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo romeishka: 23 balandžio 2010 - 22:03
QUOTE(Maidenana @ 2007 09 11, 21:05)
as apsisprendziau, kad esu rukanti tada, kai pradejau rukyti. ir as nezaidziu "kiekiu mazinimais", "mesiu sausio 1", nes man patinka rukyti! Tau reikia mano pripazinimo, kad negaliu mesti? laisvai galiu tau atsakyti, kad mesti nenoriu, nesiruosiu ir man butu didziule trauma negauti cigaretes prie kavos ar po mojito. Tai pirma. Visu antra, tu ishkreipei mano zodzius, as pasakiau, kad ne "noresiu - mesiu", as pasakiau, kad jei REIKES DEL NESHTUMO, tada mesiu, nes man rukanti neshchia nesusije visai. Kai buvau neshchia tai ir nerukiau ir kaip ranka nueme (tarp kit ko - kaip suprantu tu vyras, tai vargu ar suprasi ka reiskia kvapai neshchiajai... net tie, kuriu nera). Ir as visiskai galiu isivaizduoti, kad mesti nera paprasta. bet as dar nebandziau nei karto. rukau 10 metu.  lotuliukas.gif
Papildyta:
o del knygutes - as ja skaiciau, kad irodychiau, kad vistiek nemesiu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  ji skirta zmonems, kurie pasiduoda itikinimui.. bent jau as tokios ishvados priejau.


tai kam tu ta knyga skaitai ? ir isvis cia rasineji ? smile.gif rukai sau ir rukyk , o si tema tiem kurie nori mesti rukyti. O knygos vertime tai begale klaidu isvis smile.gif)))))))))) nepyk bet neatidziai rasei
Papildyta:

visose vietose kur turi buti kilmininkas veiksmazodyje tu rasai vardininka atrodo kad butum uzseniete smile.gif))))))
Atsakyti
QUOTE(romeishka @ 2010 04 23, 22:04)
Neskaičiusiems/neklausiusiems knygos “Lengvas būdas mesti rūkyti”, sunku įsivaizduoti metodo veikimo principą. Tačiau joje nėra jokio stebuklo ar burtų.
Šis metodas nėra paremtas hipnoze ar “smegenų plovimu”. Metodas paremtas tuo, kad rūkydami žmonės susiformuoja, ir/arba jiems yra įperšama masinė nuomonė, kad rūkymas turi daugybę privalumų ir naudos, ir kad metimas rūkyti yra daug valios pastangų reikalaujantis procesas, kuris suteikia daugybę kančių žmogui.
"Lengvas būdas mesti rūkyti" tai paneigia ir "sudėlioja" visas teisingas mintis į savo vietas galvoje, nes didžiąją dalį, knygoje esančių, teiginių rūkalius ir taip gerai žino. Mano manymu, tai yra tiesiog pagalba pačiam sau, nes žmogus turi pats norėti mesti rūkyti (nors ir kur nors giliai pasąmonėje, bet norėti  smile.gif  ), priešingu atveju - bus vienas iš tų 5% nemetusiųjų...
Papildyta:
Ai, tiesa, yra pas mane "Lengvas būdas mesti rūkyti" audioknyga lietuvių kalba wink.gif

drinks_cheers.gif
perskaiciau ir rodos nieko naujo nesuzinojau, visos mano skrajojancios mintys tiesiog buvo nuosekliai surasytos knygoje.
Perskaiciau ir supratau, kad mesti rukyti visai lengva biggrin.gif.
balandzio 1d. buvo 2 metai, kaip nerukau. Rukymo stazas buvo 11 metu.
Bet zinokit, jei kompanija rukanti, man vistiek ir dabar kyla noras parukyti bigsmile.gif. Bet zinau, kad negaliu anei vienos cigaretes parukyti, nes uztektu tos vienos ir vel pradeciau doh.gif
Atsakyti
Perskaicius 2 savaites nerukiau, kazkaip idomiai man suveike, po tos atseit paskutines cigaretes, tikrai, vos pagalvojus apie duma supykindavo, bet po dvieju sav., per baliuka parukiau, nu ka ir vel is naujo rukau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(arriele @ 2010 05 05, 09:15)
Perskaicius 2 savaites nerukiau, kazkaip idomiai man suveike, po tos atseit paskutines cigaretes, tikrai, vos pagalvojus apie duma supykindavo, bet po dvieju sav., per baliuka parukiau, nu ka ir vel is naujo rukau doh.gif

tai va tas ir yra, kad vel taptum rukanti uztenka viena cigarete surukyt doh.gif
man dabar jau ir "stazo" gaila... 2 metai kaip nelaikiau burnoj cigaretes... surukyciau ta viena ir vel tektu nerukymo staza naujai skaiciuot mirksiukas.gif
Atsakyti
Na ir aš pasisakysiu ta tema.Prieš 2 metus perskaičius knygą,dingo noras rūkyti (rūkymo stažas buvo 6 metai).Nežinau,kas ir kaip ten suveikė,bet ranką prie širdies pridėjus galiu pasakyti,kad nei vieną dieną,nei susinervinus,nei per balius niekad nekilo noras patraukti dūmą,atvirkščiai,negaliu pakęsti kvapo,kuris anksčiau taip patiko.Beto, knygą skaičiau ne todėl,kad mesčiau,bet kad įsitikinčiau,jog tokie smegenų "plovimai" manęs neveikia lotuliukas.gif
Atsakyti
tam kad mesciu rukyt, man reikejo 2 kartus knyga perskaityt. pirma kart matyt buvau neisisavinus, nes kancios turbut nugalejo, nezina kas ten tada nutiko doh.gif stupid.gif antra kart viskas kitaip. ir as nerukanti. noras aiku uzeina, bet as tada sau grieztai pasakau, tu ju nerukanti, kam tau tai g.gif ir viskas aisku tada.
sekmes visoms.
Atsakyti
na as asmeniskai nerukau, bet i tema galiu pasakyti. sita knyga perskaicius, tiek mano tevas, tiek MB tevas mete rukyti, nors pries tai ruke visa gyvenima (pvz mano tevas, kuriam dbr 50, ruke nuo 14m). pati neskaiciau, bet manau, kad knyga daro "mazus" stebuklus ir nesvarbu, kad yra mananciu, jog tai "smegenu plovimas". asmeniskai pateisinu visas priezastis, kurios atnesa nauda. drinks_cheers.gif
Atsakyti