Įkraunama...
Įkraunama...

Užsiėmimai ir žaidimai su vaikais

Mano sūnui jau 1,4 m jis jau seniai moka ne tik išversti, bet ir puikiausiai surinkti ir sudėti savo žaislus į žaislų dėžę wub.gif Jam tai labai smagus žaidimas ax.gif kartais matau, kaip jis specialiai juos išverčia, kad vėliau surinktų ir sudėtų biggrin.gif
Atsakyti
maniškis mėgsta išmėtyti viska, o kai eina reikalas link tvarkymo į krūmus bėga lotuliukas.gif toks vaizdas kad negirdi ka aš jam sakau blink.gif būna susirenka, dažniausiai atsisako blush2.gif
Atsakyti
Mes jau senai mokam išversti žaislu dėžę bet ir viska sudėti į ja ir padėti į vietą

Mes gražiai susitariam per prievarta nevarau
Papildyta:
Mano sūnelis yra pedantas dabar jam reikia siurbti kilima valyti dulkes į diena 2 kartus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšniux @ 2007 09 10, 15:49)
As sakiau PAGIRIU,ne pagailiu mirksiukas.gif .
Kartais vaiko pagyrimas nuveikia auksini darba,nes vaikas jaucias reiksmingas,kad sauniai atliko kas jam pavesta wub.gif

As ir nesakiau kad PAGAILIU, cia as apie save sakiau lotuliukas.gif
O siaip pritariu su auksciau pasakytu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mes kazkaip radom su dukryte bendra kalba, susitvarko savo zaisliukus, be problemu, is pradziu padedavau, dabar jau pati moka. Net gi patinka savotiskas zaidimas. bigsmile.gif
Atsakyti
Mano 7 metu nevisada susitvrako, reikia atskirai priminti, tada tvarko ir savo ir brolio doh.gif O jusu dar tokie mazuliukai smile.gif Bet tvarkos reikia mokyti nuo mazumos, sutinku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(BoženaT @ 2007 09 13, 21:51)
Viskas priklauso nuo nuotaikos, bet taip tai nepasakyčiau, kad susirenka žaisliukus, būna ir pasakau surink, tai atkerta "ne"



O ka tada darot, kai vaikas kategoriskai i zaislu rinkima atsako NE g.gif Mano ir daznokai pasako NE, nei graziuoju nei piktuoju nepriversi schmoll.gif o paciai kiekviena karta nesinori rinkti zaislu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Karinga @ 2007 09 14, 12:34)
O ka tada  darot, kai vaikas kategoriskai i zaislu rinkima atsako NE  g.gif  Mano ir daznokai pasako NE, nei graziuoju nei piktuoju nepriversi  schmoll.gif    o paciai kiekviena karta nesinori rinkti zaislu  doh.gif

ojojoj ir man nesinori... o ne sako dažniau negu sutinka, n aka tada renku pati, arba dažniausiai būna prašau gražiuoju kad kartu turim rinkti, aš laikau deže o vaikas renka, aišku buna kad vaikas padeda vieną žaisliuką o aš visus kitus doh.gif o ka daryti net nežinau... g.gif
Atsakyti
Mano pustrečių metų bachuriukui kaip užeina,pagal nuotaiką (tvarkymosi labai retai užeina),dar kartais padeda broliui,bet ir matomas brolis besitvarkantis žaislus jo nemotyvuoja...didelės problemos nedarau,einu pati tvarkyt,va tada tai jis padeda,pasirodo motyvacija tvarkytis žaislus yra mano tvarkymas
Atsakyti
Maniskei priklauso priklauso nuo nuotaikos, daznai ismeto, o po to atveda mane ir sako: viskas ba ba, ( reikia rinkti)... kartais pati surenka, kartais isgirsti kategoriska NE NE NE... tada paprasciausiai pasakau, kad tada neziuresim teletabiu ir neisim i lauka, kol Dominyka nebus gera... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamaima @ 2007 09 15, 09:21)
Maniskei priklauso priklauso nuo nuotaikos, daznai ismeto, o po to atveda mane ir sako: viskas ba ba, ( reikia rinkti)... kartais pati surenka, kartais isgirsti kategoriska NE NE NE... tada paprasciausiai pasakau, kad tada neziuresim teletabiu ir neisim i lauka, kol Dominyka nebus gera... ax.gif


Ir as taip bandziau daryti. Vakar pasakiau, jei nesusirinksi kaladeliu, tada as su tavo sesute (1men jai), eisim i kiema, o tu busi namie. ax.gif Bet taip ir nesusirinko kaladziu, tai ir teko eiti be jos i kiema doh.gif Kartais paskau, kad neisi maudytis, kol nesusirinksi zaislu, tai siaip ne taip, po val biski apsirenka doh.gif
Atsakyti
Nemanau, kad 2 m. vaikas gali visąlaik susirinkti savo žaislus ar sutvarkyti po žaidimų, kažin ar supranta kad taip reikia daryt, pratint, žinoma, galima ir reikia, bet ir 5 metų vaikas jei ir moka surinkt, tai pamiršta biggrin.gif arba nenori biggrin.gif
Atsakyti