Įkraunama...
Įkraunama...

Užsiėmimai ir žaidimai su vaikais

Mano mažytė darželyje tai labai tvarkinga, visada atėjus pasiimt, turėtus rankoj žaislus išnešioja į vietas, o namie kai pasakau eiti susirinkt žaislus, tai man atšauna "tu pati susirink" doh.gif biggrin.gif , tada atsinešu šiukšlių maišą arba dulkių siurblį ir sakau, jei tau nereik žaislų, tai man juolabiau biggrin.gif , tai matytumėt kokiu greičiu tvarka būna lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Maniskei jau 2 su puse metuku 4u.gif ,taciau ne visa laika juos susirenk,nors ir baru doh.gif ,taigi net neisivaizduoju kaip jai isaiskinti kad butina susirinkti savo ismetytus zaisliukus g.gif
Atsakyti
Jei nuotaika gera- susirenka smile.gif
Atsakyti
Kartais susirenka, kartais - ne. Dažniausiai tariamės taip: kol jis nesusirenka vienų žaislų su kuriais jau nebenori žaisti, tol negauna kitų clap.gif . Arba aš pradedu rinki ir prašau, kad man padėtų. Mielai renka prieš miegelį, kad tik ilgiau nereikėtų eiti gulti victory.gif .
Atsakyti
Dukrytei dabar pusantru metuku,zaisliukus dabar renkam bendrom jegom,bet tikiuosi laikui begant,o tas gal bus greitai susirinks pati ax.gif
Atsakyti
Jau senokai dukryte renkasi zaislus pati, zinoma pasitaiko oziuku, o kartais ir mamyte i pagalba prisijungia. As manau, kad vaikui yra svarbu aiskinti kuo anksciau, kad savo zaislus turi tvarkytis pats smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif pas mus seimoje lygiai tas pats ir tai labai geras budas paslepti zaislus ir juos grazinti po truputi,taip vaikas atsizvelgia i tevu paliepima tvarkytis thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
kartais ir maniskis pedantiskai susitvarko visus zaislus thumbup.gif
bet buna ir blogu dienu, prasyk kiek nori, vistiek netvarko schmoll.gif
bet padeda ir mums, jei pasakaikad eisim knygute pavartyt, ar pist, viskas vietose atsiranda thumbup.gif
Atsakyti
O maniskis netvarko verysad.gif nors ir graziuoju bandziau mokyti ir zaidimo forma net piktuoju bandziau schmoll.gif nerenka nors tu ka unsure.gif na tiesa karts nuo karto viena kita ideda zaisla i deze bet tik tam kad paskiau visus vienu ipu isversti doh.gif bet cia geras buvo reikes pabandyti ta varianta su zaislu isnesimu blush2.gif nors gal dar truputeli geruoju pamokysiu bet jei smarkiai piktybiskai nenores man padeti surinkti savo zaisliuku teks isnesti verysad.gif
Atsakyti
ax.gif aš su savo dukrytę visada bandau bendradarbiauti ir dažnai pavyksta bendrom jėgom biggrin.gif reikia aišku daug įkalbinėti ir pateikti pavyzdžių kad vienas ar kitas draugas visada susitvarko ir t t,, thumbup.gif mums pavyksta, bet žinoma kiekvieno vaikiuko charakteris skirtingas bigsmile.gif bet per laiką įvedus taisykles mažiukas tvarkysis pats rolleyes.gif tokia mano nuomonė mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
maniskis visai nesitvarko verysad.gif anksciau dar sugebedavom susitarti, susitvarkydavo net per daug negu reikia, o dabar sako "mama surinks". nepadeda nei grazus ikalbinejimai, nei papirkinejimai, nei piktuoju, niekaip doh.gif bandziau nerinkti viena diena, bet kita jau namie nebuvo kur kojos padeti, o vaikiui tai visai netrugde, taip kad vel rinkau pati...
Atsakyti
maniskiui trys metai doh.gif jokio zaislu tvarkymo,ir graziuoju ir piktuoju ir isnesimu zaislu bandem,bet vistiek buna doh.gif mama tu rink schmoll.gif o darzelyje tvarko,pati maciau stebejau ka jis veikia bigsmile.gif
Atsakyti