Įkraunama...
Įkraunama...

Užsiėmimai ir žaidimai su vaikais

QUOTE(ingulka35 @ 2010 10 22, 21:40)
as ne ta norejau pasakyti, kad nenoriu su dukrele zaisti. mes zaidziame ,skaitome , piesiame visur mes kartu wub.gif  wub.gif . tik noreciau  kad rasciau toki zaisliuka ,kuriuo ji uzsiimtu,kai man reikia atlikti buitinius darbus ir pan. dauguma atlieku, kol ji miega, bet prabududsi ji tampa  gyva uodegele, kur as ten ir ji... biggrin.gif  GAL , SAKAU ATSIRAS PASAULYJE TOKS ZAISLIUKAS ,KURYS JA SUDOMINS ILGIAU NEI 5 MIN biggrin.gif


as manau, kad cia visu mamu, kurios turi judrius vaikus svajone biggrin.gif mes irgi ko tik neturim, bet daug kas visai neidomu, zaidziam irgi su puodais, samciai, batareikom ir kitais neleistinais zaislais. o jei reikia nuveikti darbus, tai tenka galvoti kaip padaryti tai kartu, pvz as skutu bulve, ji nauja paduoda. turim zaislini siurbli ir lygintuva, tai salia zaidzia kol darbojuos, grindis irgi plauna su paprastu skudureliu. aisku jei nori pasigaminti ka sunkesnio, tai darai kol miega diena arba vakare, nors siaip paskutiniu metu daug ka darau nakti, nes maze miegoti eina apie 23 val, tai as dar iki 24-1 val nakties savo darbelius dadarau, nes nuo 8 jau vel zaidimo ir lakstymo maratonas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(auryte2 @ 2010 09 04, 12:14)
sveikos, mum metai su biskuciu kazkaip piest bisky pavedzioja ir viskas (turim ta lenta kur nupiesi paskui nuvalai) bet negaliu sakyt kad ja susidomejas, jam maloniau tusinuku per lapa  paskui grindis ir t.t. dar bandem piest kreidelem tai pabaksnojo keles linijas padare ir viskas. gal mes per mazi?


Manau, kad per maži mirksiukas.gif Mes su sūneliu irgi bandėm piešt, kai jam buvo apie 1m. Nelabai domėjosi, įdomiausia buvo išmėtyt visas kreideles, flomasterius. Tik visai neseniai atrado piešimo džiaugsmą, jau turim keletą šedevrų biggrin.gif Nerealiai juokiasi kaip pavedžioja flomesteriu ir spalva atsiranda, kai supranta, kad čia jis pats padarė biggrin.gif Prieš porą dienų atrado ir žurnalus, visus žmones juose spalvina biggrin.gif
Atsakyti
Kai turiu tokią smalsuolę ir smarkuolę, tai man nerealu atrodo, kad 1,5 metų vaikas gali ilgiau kaip 5 min vienas užsiimti. lotuliukas.gif
Mano dukra ilgiausiai (bet iki 5 min) gali "užsiskaityti" knygeles. Ir dabar atradimas - piešimo lenta. Tokia, kur pieši specialiu pieštuku, paskui perbrauki ir vėl tuščia. Su ta lenta gan ilgokai užsiima.
Atsakyti
Maniskiui 2 metai 2 men, labai megsta piesti, piesia visur, ant popieriaus,ant knyguciu, stalu,grindu, kedziu, sienu biggrin.gif ,nespejam valyti.
Atsakyti
musiskis gal tik koks menuo kaip pamego piesti,seniau gaves popieriaus lapa tik sudraskydavo ir viskas,o dabar istisai piesia bet tik su guasu,tada ir pats visas spalvotas buna lotuliukas.gif o piestukai ar flomasteriai nedomina.
Atsakyti
beveik du metus svajojau apie toki stebuklinga zaisla kuris sudomintu bent kelioms minutems biggrin.gif niekas neidomu buvo,zaislu domino tik dezutes kurias galima plesyt lotuliukas.gif o daugiau geriausi zaislai buvo telefonai,distanciniai,ir visi kiti neleistini dalykai,kol pries gera menesi nusipirkom lego ir guasa.su lego gali ir valanda konstruot i nieka demesio nekreipdamas,o jau kai su guasu piesia tai desimt piesiniu ant karto pavaro ir dar pats visas spalvotas buna lotuliukas.gif bet ilgai issedi.
Atsakyti
o mes turim traukinuka,kuriuo dar ilgiau nei 5min pazaidzia-paleidzia pavaziuot,vel paima,tai ratukus paknibena,tai po kambari pastumdo.o siaip geriausias daiktas-skalbimo masina.ten ir kamuoli pameto,ir zaislu primeta,ir vel issiima.
Atsakyti
QUOTE(elemyte @ 2010 10 25, 23:55)
o mes turim traukinuka,kuriuo dar ilgiau nei 5min pazaidzia-paleidzia pavaziuot,vel paima,tai ratukus paknibena,tai po kambari pastumdo.o siaip geriausias daiktas-skalbimo masina.ten ir kamuoli pameto,ir zaislu primeta,ir vel issiima.

o nebijote, kad , pvz., neilįstų ten vaikas, ar kazkaip kitaip kas nors blogo zaidziant su ,,tokiu zaislu''atsitiks...kazkaip nesaugiai atrodo
Atsakyti
Bene idomiausias zaislas, nuo tada, kai pradejome vaikcioti- medinis stumdukas-varlyte-ji reikia stumti priesais save, sukasi ratukai, o prie ju prikabinti rutuliukai, kurie, kai varlyte vaziuoja-barbena i grindis smile.gif uh, koks garsas buna smile.gif)) dar megstam grojancius zaisliukus-paspaudi koki gyvuniuka ir groja.. smile.gif
Atsakyti
Mano judruoliui patinka ivairus namu ruosos darbai biggrin.gif .todel pats mieliausias daiktas kede,kadangi ja atsineses prisistumia prie spinteliu ir indus plaunam,vakar mesa musom,skurliukus plovem.ir kas svarbiausia visur as pats tongue.gif .tai dabar su ta kede laksto reik ar nereik 4u.gif Tik va kai drabuzius lyginu neleidziu ateit,tai apsiverte dvirati vakar atsisedo ant remo,pasieme rata ir matyt isivaizduoja,kad vairas tai kazkaip ilgai ten prasedejo thumbup.gif.O kai mazesnis budavo tai spinteles apziurinedavo,tai vel ka,bet zaislais nesidomedavo.o dabar jau po truputi pasiima zaislu,bet daugiausia su triratuku savo.
Atsakyti
Mano sūnelis irgi nepaprastai judrus, bet kartais ilgiau užsižaidžia su tokiu konstruktorium, kur panašus į lego, tik detalės didesnės, tai stato bokštus, juos laužo ir t.t. gal apie 15 min., po to viską meta ir jau nebeįdomu. O dar kartais patinka jo knygelės, atsisėda ir skaito, na paveiksliukus žiūri ir pasakoja, tai irgi būna apie 10-20 min., tada vėl kažko kito reikia. Laidai, kolonėlės, raktai, mobilus, kompas aišku be konkurencijos. Bet dar labai patinka skalbinių segtukai, juos ima ir laužo (na po to reikia taisyt, sunert geležiuką) arba bando segt kur nors. Ir dar labai patinka tokia sena medinė dėžutė pieštukams, o den daugybė spalvotų pieštukų, tai visus išiminėja, bando piešt, deda atgal, vėl meta. Arba jei pastveria fotoalbumą, tai verčia ir sako mama, tetė, dėdė, teta, lialia smile.gif po to albumas biškį paplyšta ir mama atima biggrin.gif Ir dar patinka lipnūs lapeliai mažiukai, tai ant savęs klijuojasi, ant stiklo, po to bando nuimt, vėl klijuoja ir pan.
Atsakyti
QUOTE(ingulka35 @ 2010 10 21, 22:56)
mano mergytei  tuoj bus 1,5 metuku wub.gif . turi tikrai daug zaisliuku,bet jais tikrai mazai domisi. puodynes ,dainuojancios knygutes, leles, deliones, ergoterapiniai zaidimai irt.t vikas labai trumpam ir neidomu doh.gif , arba turiu kartu sedeti ir zaisti biggrin.gif
  gal yra tokiu zaisliuku, su kuriais vaikuciai ilgai zaidzia ir jiems tai nepabosta....
idomiausia bus isgirsti bendraamziu zaislu sarasa thumbup.gif  thumbup.gif

maniskiui geriausias zaislas tai metalinis bliudukas ir saukstas ir must kaip i bugna oi tai vaikas uzsiemes... dar kokiu kastonu is lauko atsinese duodam tai delioja verda kosyte jis ten 4u.gif
Atsakyti