Įkraunama...
Įkraunama...

Užsiėmimai ir žaidimai su vaikais

QUOTE(kristeen @ 2011 03 14, 16:59)
Viska kuo puikiausiai susideda,taip pat siuksles i siuksledeze nesa ismesti 4u.gif

jo jo mano mazyte labiausiai megsta ismest siuksles,tai miegamajam turiu net 2 siukslines.o zaisliukus ir mes susidedam.nors augdama vis oziukus pradeda rodyt,teks pradet gydyt nuo oziuku smile.gif
Atsakyti
Gražiai sutvarko pats - kai nori lotuliukas.gif
Man kažkodėl atrodo, kad pagrindinis tvarkymo tikslas, tai kad vaikas mokėtų susitvarkyti. Ir kai matau, kad panorėjęs tikrai moka, esu rami, kad viskas gerai smile.gif
O jei kada jis nesitvarko (nes jam tuo metu nesinori), o man būtent tuo metu norisi tvarkos, tai juk pagal visą logiką man ir priklauso tokioj situacijoj tvarkytis. Tada aš ir sutvarkau. Arba tėtis, jeigu nori padaryti įspūdį man lotuliukas.gif
Atsakyti
Priespaskutine rugpjucio diena plaukeme baidare.Kasmet su bendraamziu mamom organizuojam vaikams pramoga-svente pries rugsejo 1-aja,siemet plaukem baidare.Plauke ir mazoji,jai tuo metu buvo 2m ir 2men. Plauke su liemene,sedejo pries mane,buvo prirista prie baidares biggrin.gif ,bet sedejo rami ir dairesi,nors siaip toli grazu nera rami doh.gif Yspudziu buvo ir jai,ir aplinkiniams,kad tokia maza plauke biggrin.gif Tiesa sakant,na neisivaizduoju kaip galima nespet isgelbet savo vaiko,juk iskritus vaiku ipirmiausia net negalvodamas soktum i vandeni,pastumt valti ar baidare nera sudetinga vandenyje,o ir pats panert gali po ja.Zmogus nepaskesta per 2sekundes.
Tiesa,plaukem mes neesktremalia trasa,ekstremalia nebuciau plaukus.
Atsakyti
Jau ir du su puse, bet žaislų tvarkymas nėra mėgstamiausias užsiėmimas biggrin.gif Reikia prigrąsint, kad bus išmesta į šiukšlių kibirą, tada puola tvarkytis biggrin.gif
Atsakyti
mano mergaite zaisliukus susideda ne visada, kaip ji sugalvoja, taciau kaskart mokome, kad juos reikia deti i zaislu deze. dazniau megsta nunesti siuklses i siuksliadeze, pavyzdziui, pamperius ar apelsino nulupta zievele
Atsakyti
QUOTE(doggas36 @ 2011 02 13, 23:27)
viska is visur istrauks ir ismetis ,spek rinkti paskui ji. Megsta dar tevus pagazdinti uzlipdamas kaskur auksciau, na nepaliudesi su juo visa diena eina, ramiai nepasedes 4u.gif

mano mažoji bigsmile.gif
virtuvėj turi savo spintelę su TW indeliais, dar žaislų dėžę virtuvėj, tai pagaminti pietus dar leidžia, o taip tai viskas po truputį... žinoma kaip ior visų vaikučiams įdomiausi tėvų daiktai, tik pultų ir mobilių mes neduodam, turi savo, bet kadangi supranta, kad paspaudus mygtukus niekas nevyksta, tai ir nereikia tongue.gif dar turi ir savo piniginę su negaliojančiom kortelėm, tai mėgsta išimti korteles iš piniginės
Atsakyti
As manau, kad daugiausia cia nuo tevu priklauso.Nuo ju patirties, pasitikejimo ir sugebejimo prisitaikyti prie situacijos is vaiko pozicijos. Jei mamai vien mintis apie baidare stresa kelia, tai kokia dar gali buti kelione su vaiku? O jei tevai yra plauke, moka saugiai elgtis ir atsizvelgti i vaiko poreikius tai tikrai nieko blogo tame nematau. Liemene, uzimtumas, geros nuotaikos, na ir stebejimas ar vaikui plaukimas nekelia per daug streso. Nors paprastai, jei tevai ramus tai ir vaikui viskas gerai buna. Mums sia vasara 2 metukai sueis ir net neabejoju, kad vasara ramiausiai galetume plaukti.
Atsakyti
vienas iš užsiėmimų: į seną piniginę (gali kas ir naują pirkt smile.gif )prikraut nebereikalingų vizitinių kortelių ir duot mažiukui. bent manajam tai laaabai patinka tas korteles ištraukt lauk ir apžiūrinėt kiekvieną mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wild_Child: 24 kovo 2011 - 13:57
QUOTE(Dinushka @ 2011 03 23, 18:59)
As manau, kad daugiausia cia nuo tevu priklauso.Nuo ju patirties, pasitikejimo ir sugebejimo prisitaikyti prie situacijos is vaiko pozicijos. Jei mamai vien mintis apie baidare stresa kelia, tai kokia dar gali buti kelione su vaiku? O jei tevai yra plauke, moka saugiai elgtis ir atsizvelgti i vaiko poreikius tai tikrai nieko blogo tame nematau. Liemene, uzimtumas, geros nuotaikos, na ir stebejimas ar vaikui plaukimas nekelia per daug streso. Nors paprastai, jei tevai ramus tai ir vaikui viskas gerai buna. Mums sia vasara 2 metukai sueis ir net neabejoju, kad vasara ramiausiai galetume plaukti.



100 proc pritariu.. Aš irgi norėčiau su saviške plaukti, su manim tėvai plaukė, tai ir aš noriu, bet va mano vyrui ta mintis nepatinka, o jei nepatinka vienam tai tiek iš tos kelionės ir išeis:(
Atsakyti
na mes ir veikiam ta paty ka daugelis vaikuciu smile.gif dar mum labai patinka ziuret pro langa ten mato dydy ir ciuces (suniukus).nupirkom didele ziaslu deze su ratukais tai laimes buvo vazinejosi joje ir stumde pati zaisliukus.kartais sudedu visus zaislus y deze ir neleidziu kraustyt keleta dienu tad pasimirsta o kai jau gali iskraustyt viska tai laimes buna ir uzsiemimo ilgam turi lotuliukas.gif seip maniske lb savarankiska zaidzia sau viena su zaislais ar krausto spinteles doh.gif dabar labai pamego mamos aukstakulnius matuotis biggrin.gif dar man padeda skalbinius dziaut paduoda koky drabuzely ir sako aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo luszara: 25 kovo 2011 - 19:28
Maniske soka, varto knygutes, "daro" valgyti, stato is kaladeliu boksta, zaidzia su lelemis, piesia, labai megsta klijuoti lipdukus. Tik darbeliai su plastelinu dar nera idomus. O pries antraji gimtadieni atradom labai idomu zaisla - vaikiska mikrofona, tai nesiliauja dainuoti ir sokti thumbup.gif
Atsakyti
Kokius lavinamuosius zaidimus zaidziate, ko mokote savo vaikucius? Maniskei 2,5 metu, bet jokiu lavinamuju zaidimu nerandu, gal blogai ieskau g.gif dabar stengiuosi mokyti trumpu eilerastuku.
Atsakyti