Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvė kartu su svetaine!

Aš irgi pritariu tai nuomonei, kad neverta virtuvės kartu su svetaine daryti... Nors mūsų bute, kurį pirkom jau įrengtą, būtent taip ir yra... Vienas dalykas - kvapas. Ruoši maistą, visas kambarys prakvimpa ir gartraukis tikrai nepadeda sad.gif Kitas dalykas - nemėgstu, kai svečiai mato "užkulisius". jei ruošiesi didesniam svečių skaičiui, tikrai ne visda spėji tas blėkas išplauti ir viską kaip reikiant virtuvėje sutvarkyti... ir man nepatinka, kai tai gali matyti visi atėję. Juolab, kad kartais ateina ir mažiau pažįstamų žmonių, pvz. pas vyrą. Į miegamą nesivesi, o svetainėj sėdint kažkaip nei šis nei tas, kai man reikia kažką virtuvėj daryti... Nepatinka man toks dalykas, bet greitu metu bent jau mums nepavyks nieko pakeisti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(stebukliuke @ 2005 04 29, 15:49)
Aš irgi pritariu tai nuomonei, kad neverta virtuvės kartu su svetaine daryti... Nors mūsų bute, kurį pirkom jau įrengtą, būtent taip ir yra... Vienas dalykas - kvapas. Ruoši maistą, visas kambarys prakvimpa ir gartraukis tikrai nepadeda sad.gif Kitas dalykas - nemėgstu, kai svečiai mato "užkulisius". jei ruošiesi didesniam svečių skaičiui, tikrai ne visda spėji tas blėkas išplauti ir viską kaip reikiant virtuvėje sutvarkyti... ir man nepatinka, kai tai gali matyti visi atėję. Juolab, kad kartais ateina ir mažiau pažįstamų žmonių, pvz. pas vyrą. Į miegamą nesivesi, o svetainėj sėdint kažkaip nei šis nei tas, kai man reikia kažką virtuvėj daryti... Nepatinka man toks dalykas, bet greitu metu bent jau mums nepavyks nieko pakeisti sad.gif

Sveikute mes tai stumdomas duris uzsisakem jos bus visos stiklines bet stiklas bus varinis toks tamsus tai tikrai jau per ji nieko nesimatys ir visai nebrangiai 1500ltgalima ir isimokejimui imti jei sudomins galiu duoti adresa smile.gif
Atsakyti
Situacija tokia: naujos statybos bute virtuve bus sujungta su svetaine. nezinom kaip apdailint siena, kur stoves virtuves baldai. Plyteles visiskai nepatinka. Kokia apdaila dar tiktu, kad butu ir grazu ir praktiska? Ar uztenktu tik nudazyt siena plaunamais dazais? Gal bandet kas nors su stiklu? kaip taip daroma? g.gif

Laukiu ideju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liuduk @ 2005 05 03, 18:06)
Situacija tokia: naujos statybos bute virtuve bus sujungta su svetaine. nezinom kaip apdailint siena, kur stoves virtuves baldai. Plyteles visiskai nepatinka. Kokia apdaila dar tiktu, kad butu ir grazu ir praktiska? Ar uztenktu tik nudazyt siena plaunamais dazais? Gal bandet kas nors su stiklu? kaip taip daroma?  g.gif

Laukiu ideju  4u.gif


Kažkurioje diskusijoje buvo apie stiklo panaudojimą. Gaila, nebeprisimenu kurioje sad.gif
Bet tu luktelk. mamagitana pasirodys ir primins, nes ji ten labai gražių sprendimų tokiam svetainės-virtuvės variantui siūlė smile.gif
Atsakyti
Sveika, Liuduk 4u.gif Seniai begirdeta smile.gif
Domiuosi ir as virtuves irenginejimu. Na, draugai ka tik isirenginejo virtuve naujos statybos bute, kur ji irgi kartu su svetaine, taigi jie siena denge tokia pacia plokste, kaip kad komplekto darbastalis.
Stikla man tik viena karta teko matyti "gyvai" - ten irgi viskas naujai irengta, tik pamaciau, kad tas stiklas itrukes ir tai buvo taip negraziai akivaizdu ... Bet tikrai nezinau, nei del ko, nei kaip... Manau, jei stiklas spec., tai gal ir stiprus ... g.gif
Sekmes isirengiant namus wub.gif
Atsakyti
Liuduk, labai priklauso nuo tavo pacios buities principo. galima det stikla, jis taskosi, lieka kalkes nuo vandens (nepraktiska toms, kurios neitin megsta nuolat tvarkytis). stikla galima tvirtinti nuo sienos per sioki toki atstuma. jei stiklas matintas, galima ir apsvietima uz jo irengti - bus sviecianti plokstuma, gal net spalvota.
plyteles nera jau toks prastas variantas, nes nebutina deti standartines, galima deti ir kazkokios medziagos imitacija (bus praktiska ir nepanasu i plyteles, jei dar ir forma ne kvadratine). pas save pvz desiu sendinto metalo imitacijos plyteles.
galima klijuoti akmens imitacija, galima ir dazyti, galima deti vandeniui atsparia plokste, svarbu, kad butu dregmei atsparu ir temperaturiniam svyravimui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo she: 03 gegužės 2005 - 19:35
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo she: 03 gegužės 2005 - 19:34
QUOTE(she @ 2005 05 03, 19:31)
pas save pvz desiu sendinto metalo imitacijos plyteles.

O kur tokiu yra pirkt? Kazkaip iki siol neteko matyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(agacaga @ 2005 05 03, 19:33)
O kur tokiu yra pirkt? Kazkaip iki siol neteko matyt  rolleyes.gif


butent sendinto metalo, tai bijau sumeluot, nes darbe katalogas yra.
seip zinau nebloga firma, kur pasirinkimas tikrai labai idomus ir gana platus, gali pasiziureti cia:
www.brennero.com
Atsakyti
brennero firmos produkcijos importuotojai Lietuvoj yra tikrai, pas juos reiktu uzsisakyt, jei nera sandeliuose
Atsakyti
QUOTE(she @ 2005 05 03, 19:44)
butent sendinto metalo, tai bijau sumeluot, nes darbe katalogas yra.
seip zinau nebloga firma, kur pasirinkimas tikrai labai idomus ir gana platus, gali pasiziureti cia:
www.brennero.com


Oj,labai fainas puslapiukas, ir grazios idejos plyteliu klojimo thumbup.gif
Atsakyti
dar vienas cia


Atsakyti