Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvė kartu su svetaine!

QUOTE(Raganiūkštė @ 2005 05 05, 11:41)
O tai sakykit, kas žinot, kas galėtų padaryti tą stiklinį sienos apdengimą pvz.? Čia su tais pačiais baldų gamintojais tartis reikia ar atskirai kažkur gamint? Ar čia su stiklo pjovėjais reikia kalbėt?


gali ir su gamintojais, bet gal jei nedaro ta firma slenkanciu isitemu- tai ir tos pertvaros nepadarytu.
Arba gali bandyti i stiklita pasiskambinti- ten jie bele ka is stiklo padarytu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganiūkštė @ 2005 05 05, 11:41)
O tai sakykit, kas žinot, kas galėtų padaryti tą stiklinį sienos apdengimą pvz.? Čia su tais pačiais baldų gamintojais tartis reikia ar atskirai kažkur gamint? Ar čia su stiklo pjovėjais reikia kalbėt?

Gali ir pas gamintojus uzsisakyti,tikrai sutix,bet visviena jie pas stiklius tuos stiklus uzsisakines,gi patys baldininkai paparastai stiklo nepjauna ir juolab skyluciu juose negrezioja ax.gif (na kaikurie ga ir pjauna,bet krastu tai tikrai neapdirbineja). Tai vat,siaip manau,kad maziau vargo butu iskart uzsisakyt pas tuos,kas baldus gamins-patiems maziau vargo bus-ismatuos,isskaiciuos, atves ir pakabins.
Na,o jei patys pas stiklius uzsisakinetumet,tai reiktu nurodyt,kad skylutes kamouose pragreztu ir dar laikiklius stiklui nusipirkt ax.gif Na,gal stikliai ir patys juos pasiulytu g.gif
Atsakyti
labuciai,siaip virtuvines plyteles dazniausiai tik ir klijuojamos tarp spinteliu,dar siek tiek pakeliama, auksciau, prie gartraukio.grazu 10x10 matmens su dekoruotom tokio paciom ismatavimo plytelem, neimkit nelygiu ir grubletu,nes turesit vargo valydamos
Atsakyti
del stiklo-bandykit kalbeti su "Tosta" 869880878 Renata,jie baldu gamintojai
Atsakyti
na žiūriu dauguma pasisakot prieš, o aš už thumbup.gif gyvenam 3k bute ir neįsivaizduoju jei būtų atskirai blink.gif dabar nebereikia užsidaryt virtuvėj atskirai nuo šeimos.... aš darau valgyti ir matau ką veikia mano šeimyna.... net nemokėčiau gyvent atskiruose... as laaaabai patenkinta thumbup.gif
aišku kvapai... bet jie būna jei pvz pamiršti užsidaryt atskiros virtuvės duris doh.gif taip kad....
Atsakyti
Mes irgi ruosiame isgriauti siena. Dabar virtuve pas mus yra uzdara. Valgyti daryti ar indu plauti einu kaip i katorga. Visas gyvenimas seimos vyksta pagrindiniam kambaryje, o as turiu iseiti. Ir as noriu bendrauti rolleyes.gif , tai galesiu daryti ir plaudama indus.
Atsakyti
QUOTE(laguna @ 2005 10 27, 17:19)
Mes irgi ruosiame isgriauti siena. Dabar virtuve pas mus yra uzdara. Valgyti daryti ar indu plauti einu kaip i katorga. Visas gyvenimas seimos vyksta pagrindiniam kambaryje, o as turiu iseiti. Ir as noriu bendrauti  rolleyes.gif , tai galesiu daryti ir plaudama indus.

O kai gaminsi zuviska maista ir nebus tos sienos....ar nebijai, kad visa seimyna begs ir is to pagrindinio kambario, ir is buto cry.gif doh.gif
Gal pagalvok ir apie tokia galimybe, kaip langas is virtuves i kambari... diiiidelis langas mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dizainere @ 2005 10 27, 17:44)
O kai gaminsi zuviska maista ir nebus tos sienos....ar nebijai, kad visa seimyna begs ir is to pagrindinio kambario, ir is buto cry.gif  doh.gif
Gal pagalvok ir apie tokia galimybe, kaip langas is virtuves i kambari... diiiidelis langas mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

nu man tai juokingas tas kvapų bijojimas doh.gif kai jau normaliai gamini tai ne tik butas kvepia bet ir visa laiptinė biggrin.gif
na nežinau.... pas mano tėvus arskirai viskas, galingas gartraukis, uždarytos virtuvės durys ir vistiek kai kepa žuvį kvepia visas butas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2005 10 27, 16:48)
nu man tai juokingas tas kvapų bijojimas doh.gif  kai jau normaliai gamini tai ne tik butas kvepia bet ir visa laiptinė biggrin.gif
na nežinau.... pas mano tėvus arskirai viskas, galingas gartraukis, uždarytos virtuvės durys ir vistiek kai kepa žuvį kvepia visas butas mirksiukas.gif

pritariu kad ir sienos neapsaugos nuo kvapų, dar ir dabar atsimenu,kai įėjus į laiptinę kotletais kvepėdavo smile.gif
Atsakyti
Kvapu nebijau, dabar vyras tik atidares lauko duris saukia kas cia taip kvepia tongue.gif , arba is kur tas kvapas doh.gif , nors iki virtuves dar paejeti reikia.
Atsakyti
[quote=akvilyte,2005 10 27, 17:48]
nu man tai juokingas tas kvapų bijojimas doh.gif kai jau normaliai gamini tai ne tik butas kvepia bet ir visa laiptinė biggrin.gif
na nežinau.... pas mano tėvus arskirai viskas, galingas gartraukis, uždarytos virtuvės durys ir vistiek kai kepa žuvį kvepia visas butas mirksiukas.gif
[/quo
Nesakau, kad kvapai visiskai isnyks schmoll.gif Taciau mazesne atskira patalpa yra zymiai greiciau isvedinama(ypac, esant galingam gartraukiui ir ne kartoninems durims) biggrin.gif Tik tiek 4u.gif
Atsakyti
labai patiko idėja apie stiklą bigsmile.gif realiai tai niekur nesu mačius, tik va tokia radau nuotrauką
Atsakyti