Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvė kartu su svetaine!

QUOTE(she @ 2005 05 03, 19:58)


sunkiai kraunas g.gif
Atsakyti
She, aciu uz puslapiukus. reikes pagalvot. O galima plyteles klijot tik palei ta zona tarp apatiniu ir visrsutiniu virtuves baldu? g.gif

Mamagitana, laukiu tavo ideju 4u.gif ax.gif
Atsakyti
liuduk, iš esmės viską parašė. mane labiau domina konceptualiai "ne virtuvės" sprendimai, jei šnekam apie vieną erdvę. Jei tu jau nusprendei,kad bus "viršutinės" ir "apatinės" spintos, tai ir kiti pasirinkimai bus, ko gero, gana tradiciški- kaip she rašė, svarbu medžiagos atsparumas drėgmei ir trinčiai. Visa kita- technikos, pinigų ir skonio reikalas. taigi asortimentas toks-
1.betoninė siena,dengta impregnantu,
2.taip pat paruošta plytinė.

Jei siena bus dailinama, tai:

1. lakštinėmis medžiagomis

2. mozaikinėmis medžiagomis

3.dažais.

Lakštinės medžiagos gali būti tiek ta pati laminuota, melaminuota , lakuota medžio drožlių plokštė, metalo skarda, plastikas, stiklas, veidrodinis stiklas. Visos turi ir trūkumų,ir privalumų.
Mozaikinės medžiagos- keraminės plytelės, akmens masės plytelės, granito, marmuro, onikso plytelės. Smalta, mozaikinės plytelės, akmenukai, gintariukai....
Dažai gali būti tepami tiesiai ant sienos,ją paruošus- prisiminkim aliejiniais dažytus koridorius 'valdiškose" patalpose, "normalias" tinkuotas-dažytas sienas, dekoratyvinius tinkus, freskas... Dar yra dažomi tapetai.

Iš esmės viskas, belieka rinktis. Nors man atrodo, kad panaudoti tam tikslui galima daug ką, net ir natūralią odą, nors tai vargu ar bus praktiška. Stilinga bus užtat be galo rolleyes.gif
Atsakyti
Cia as apie stikla ant sienos temoje apie virtuves baldus klausiau ax.gif Bet kol kas neatsirado, kas turetu toki varianta namie, taip kad turbut iki galo ir metysiuosi tarp stiklo sienos ir laminuotos plokstes unsure.gif Bet man patiko visai ideja apie apsvietima uz stiklo, gal reikes ka nors pagalvoti g.gif O kokios lemputes detusi uz to stiklo? Nes ten vietos tai nedaug liktu, ar jas tektu ileisti i siena? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(turtle @ 2005 05 04, 07:19)
Cia as apie stikla ant sienos temoje apie virtuves baldus klausiau  ax.gif Bet kol kas neatsirado, kas turetu toki varianta namie, taip kad turbut iki galo ir metysiuosi tarp stiklo sienos ir laminuotos plokstes  unsure.gif


Radau internete viena nuotrauka, kaip atrodo toks variantas su stiklu. Bet as nemoku det nuotraukas blush2.gif Gal galeciau kam persiusti i pasta ir jus idekit tada? ax.gif
Atsakyti
cia jei pavyks man ikelti pvz kaip atrodo sviesdezes, uz stiklo lempos dedamos tokiu pat principu tik tvirtinamos prie sienos, ileisti i siena neapsimoka
user posted image
Atsakyti
Liuduk iterpti paveiksleli gali parasydama jo nuoroda internete, kitaip as nemoku ax.gif
Atsakyti
user posted image

pavyko iterpt paveiksliuka, valioo thumbup.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liuduk: 04 gegužės 2005 - 10:12
Pas mane irgi virtuve jungta su kambariu- tai man net nekyla mintis kazkaip marginti ta siena tarp spinteliu. Plyteles turetu buti kazkokios ypatingos labai, jei jau ryzciausi jas deti. O stiklas man nelabai- jau man gana to, kad siaip langus ir veidrozius reikia valyt- o dar virtuves siena stikline kasdien blizginti - tai neapsiimciau. Greiciausiai desiu plokste tokia pat kaip virtuves spinteles (tamsaus medzio imitacija). O gal reiktu palikti tiesiog dazyta balta siena? tik baisu, kad apsitaskys, nusimozos. Dar patiko sprendimas su oda, bet taip nedarysiu, nes ja turbut reiktu ypatingai kazkaip apdirbti. Tik neapsisprendziu koki stalvirsi daryti - ar pie grindu derinti ir daryti rusva, ar irgi tamsu kaip kad virtuves baldai. Tas pats klausimas ir del baro kyla.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onora: 04 gegužės 2005 - 10:34
onora, nuspręst visada sunku, tikrai. Jei stalviršis bus kontrastingos spalvos, tarkim, kaip grindys, tai gal tokia pat palangė, baro stalviršis, kiti horizontalūs kietųjų baldų paviršiai? taip pabrėžtum dabar madingą gulsčiąją liniją. Jei stalviršis bus tokios pat spalvos ir medžiagos , kaip ir korpusas, tai labiau akcentuosis tūris.
Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2005 05 04, 10:43)
onora, nuspręst visada sunku, tikrai. Jei stalviršis bus kontrastingos spalvos, tarkim, kaip grindys, tai gal tokia pat palangė, baro stalviršis, kiti horizontalūs kietųjų baldų paviršiai? taip pabrėžtum dabar madingą gulsčiąją liniją. Jei stalviršis bus tokios pat spalvos ir medžiagos , kaip ir korpusas, tai labiau akcentuosis tūris.


pas mus visi gulstieji pavirsiai kol kas yra tamsaus medzio, bet vat grindu plyteliu tamsiu nenorejau, tai jau nebebus to madingumo pas mane wink.gif nu dar pasvarstysiu, kai jau medziagas galesiu pamatyti ir paciupinti
Atsakyti
O tai sakykit, kas žinot, kas galėtų padaryti tą stiklinį sienos apdengimą pvz.? Čia su tais pačiais baldų gamintojais tartis reikia ar atskirai kažkur gamint? Ar čia su stiklo pjovėjais reikia kalbėt?
Atsakyti